עזרה תעזרו לי בבקשה עם אקסל...

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לסנן לפי תאריכים, בסינון הוא מביא לי את כל התאריכים שיש בעמודה, אז מה הואלנו?
בד"כ הוא מביא שנים וחודשים ומסננים לפי זה.
ניסיתי להפוך את העמודה לתאריך ולא לכללי וזה לא עוזר...
נא עזרתכם.

יחשבאף

משתמש מקצוען
את צריכה לשנות את התצוגה בתיבה שתהיה לפי חודש ושנה.
תעמדי קליק ימני על אחד התאים ותבחרי עיצוב תאים.
לאחר מכן תבחרי custom ושם בשורה שכתוב Type תשני לתצוגה של mm/yy ואז הוא יציג בתא רק את החודש והשנה ותוכלי למיין לפי חודש.
אם לא הייתי ברורה תגידי לי.
מקווה שזה עוזר לך.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תודה על התגובה המפורטת אבל:
א. לא מצאתי בעיצוב תאים custom
ב. אני חייבת את התאריך המלא, באקסלים אחרים זה כן נותן אפשרות כזו בסינון. יש לציין שהנתונים הורדו ממערכת החינוך, תלמו"ד.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בדר"כ בהורדה מהאינטרנט זה יורד בפורמט CSV אם תעשו שמירה בשם ובסוג קובץ להחליף לאקסל 2013 יכול להיות שהבעיה תיפתר
לא הולך...
תודה רבה.
עוד רעיונות??

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
@מלך הבשן , תוכלו לעדכן אחרי שהורדת קובץ?
אני רוצה למחוק.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אין מילים!!
אף פעם לא ראיתי כזה סינון, אני צריכה גם את החודשים, אבל זה גם עוזר לי. ברירת מחדל.
תודה!
יש מצב למחוק את הקובץ? לא בא לי שיסתובב...

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אין מילים!!
אף פעם לא ראיתי כזה סינון, אני צריכה גם את החודשים, אבל זה גם עוזר לי. ברירת מחדל.
תודה!
יש מצב למחוק את הקובץ? לא בא לי שיסתובב...

סינון לפי חודשי השנה כגון ינואר וכו' מכל השנים
או לחלק לדוגמא ינואר 2017 וינואר 2018 ?

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
emoji_u1f44d.png

סינון לפי חודשי השנה כגון ינואר וכו' מכל השנים
או לחלק לדוגמא ינואר 2017 וינואר 2018 ?
בד"כ כשפותחים את הסינון עולים שם רק השנים. ליד יש סימון של + קטן ששם אפשר לסמן מתחת לכל שנה גם את חודשי השנה.
בכל אופן עכשיו מישהי אמרה לי שצריך להיכנס לכל תא בנפרד של התאריך ואכן זה פותר. זה דרך ארוכה, כנראה שיש דרך אחרת לפתור את זה..

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
emoji_u1f44d.png

בד"כ כשפותחים את הסינון עולים שם רק השנים. ליד יש סימון של + קטן ששם אפשר לסמן מתחת לכל שנה גם את חודשי השנה.
בכל אופן עכשיו מישהי אמרה לי שצריך להיכנס לכל תא בנפרד של התאריך ואכן זה פותר. זה דרך ארוכה, כנראה שיש דרך אחרת לפתור את זה..

הצלחתי לסדר את זה
להעלות את זה לכאן
או שאתם מעדיפים שלא

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
איך???
אשמח לדעת איך לעשות את זה לפעמים הבאות.
אם זה לא מסובך מידי להסביר את הדרך.
אם לא ילך לי אשמח שתשלחו לי את הקובץ באישי.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
באישי נראה לי שלא ניתן להעלות קובץ
ההסבר פשוט: המבנה של התאריך לא היה טוב
תוסיפי עמודה ליד התאריך ותכתבי את השורה הבאה =(המשבצת של התאריך)+1-1
ואז תעשי סינון זה יעבוד לפי התאריכים שרצית
אם את לא מצליחה אני ישלח לך את הקובץ

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יוצא לי סכום כלשהו.
תשלח, ואח"כ אם אפשר למחוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה