עזרה תעודת זכאות משכנתא

שינדי

משתמש פעיל
אנחנו לקראת סיום תהליך של לקיחת משכנתא
שלחנו בקשה לתעודת זכאות- מענק למחוסרי דיור- אושר לנו המענק.
אבל התעודת זכאות עדיין לא נשלחה- עבר כבר חודש וחצי
שאנחנו פונים לבנק בשאלה מה עם זה הם שולחים אותנו לברר במשרד השיכון- למרות שהבנק הוציא והציע לנו את הזכאות

עד שאין תעודה- אין אישור לאשר את המשכנתא!

יש למישהו מידע איפה אני יכולל לברר מה קורה עם זה? (באתר של משרד השיכון ,לא מצאתי)

תודה רבה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
פתחתם תיק באחד מהמוקדם של משרד השיכון?
עמידר, אלונים וכו????

שינדי

משתמש פעיל
אין לי מושג איפה פחתו לי,
הפקידה בבנק עשתה את זה, ועכשיו היא מתנערת

היא רק אומרת שנפנה למשרד השיכון ואני לא מצילחה לברר (אין להם שרות לא באתר ולא )

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא קשור
אתם צריכים ללכת לאחד מחברות משרד השיכון
שני בני הזוג
+ ת.ז. וספח
+70 שח
ולפתוח תיק

מילגם
  • רח' יפו 97, ירושלים
    מרכז כלל, קומה c2
  • שעות קבלת קהל:
    ימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 עד 13:30; ימי שני ורביעי בין השעות 15:00 עד 17:00

• *6078
עמידר יפו 17 *6266
ירושלים

אלונים-מגער
קינג ג'ורג' 3 בניין הפעמון קומה 2
א'-ה' 8:30-13:30 ב',ד' 15:00-17:00
פקס: 153-25630686
דוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אני אישית ממליצה על אלונים מגער!!!!

שינדי

משתמש פעיל
היא גבתה לי כבר 70 שח וכל הפרוצדורה...
ואושר לי כבר
רק התעודה לא מגיעעעהההה..............

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זה לא קשור
אתם צריכים ללכת לאחד מחברות משרד השיכון
שני בני הזוג
+ ת.ז. וספח
+70 שח
ולפתוח תיק

מילגם
  • רח' יפו 97, ירושלים
    מרכז כלל, קומה c2
  • שעות קבלת קהל:
    ימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 עד 13:30; ימי שני ורביעי בין השעות 15:00 עד 17:00

• *6078
עמידר יפו 17 *6266
ירושלים

אלונים-מגער
קינג ג'ורג' 3 בניין הפעמון קומה 2
א'-ה' 8:30-13:30 ב',ד' 15:00-17:00
פקס: 153-25630686
דוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אני אישית ממליצה על אלונים מגער!!!!

לא נכון
מברור מול פקידת משכנתאות בבנק
הבנק מוציא את התעודת זכאות ואין קשר לחברות הנ"ל
ומנסיון שלי עמידר מסרבים להוציא תעודת זכאות למשכנתא

שינדי

משתמש פעיל
וואו
אולי מה הקשר בין פרוג לפועלים
זה הזוי!!!!!!!!!!!!!!!!!
כבר שבועיים אני רודפת אחרי הבנק, וכלום---
הרגע הפקידה שולחת - שהתעודה הגיעה!

תודה לכולם על הרצון

צצבי

משתמש רשום
וואו
אולי מה הקשר בין פרוג לפועלים
זה הזוי!!!!!!!!!!!!!!!!!
כבר שבועיים אני רודפת אחרי הבנק, וכלום---
הרגע הפקידה שולחת - שהתעודה הגיעה!

תודה לכולם על הרצון
אחרי המלצה מיועץ משכנתא ללכת רק לבנק מזרחי להוציא תעודת זכאות
הוצאנו משם ואחרי פחות משבוע הגיע,
אחרי שקראתי מה שעברתם אני מבין למה הפנו אותנו לשם...

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היא גבתה לי כבר 70 שח וכל הפרוצדורה...
ואושר לי כבר
רק התעודה לא מגיעעעהההה..............
לצורך חידוד, לא אושר לך כלום, מה שאושר זה אישור של הבנק להלוות בתנאים ובריביות שסיכמתם אחד מהתנאים זה תעודת זכאות בתוקף.
בנוגע לתעודה לא ניתן להוציא בחברות שהוזכרו האפשרות היחידה זה בבנק באגף משכנתאות ניתן ללכת לכל בנק שרוצים ואח"כ להביא את התעודה

סליחה על התגובה שלא ממין הענין אבל כיועץ משכנתא מוסמך זה לא "גליק" כ"כ גדול ההלואת זכאות [אפי' שזה נראה רק 2/2.5] כי זה צמוד מדד לדעתי לא שוה את המאמץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה