מידע שימושי תעבירו לכל מי שמחפש עבודה זמנית מהבית

מצב
הנושא נעול.

מנאלו

משתמש פעיל
אני כתבתי את תוכן המודעה שהם פירסמו מה שאני מבינה שצריך לתת שירות לאזרח להיות תקתקן שמטפל בכמה שיותר פניות יחסי אנוש טובים כי הוא מייצג באיזשהוא מקום את המדינה וכן לקלוט את התוכנה של המערכת התפעולית של משרד הבריאות
אני מאמינה שאת שאר הפרטים והתמונה המלאה תקבלו בהמשך
ואם כבר שאלתם אני לא ממשרד הבריאות אני ממשרד המשפטים המייל נראה כמו של אגודת ישראל
לפי דבריך נשמע שמדובר בשרות לקוחות ולא עבודת מחשב...
ואת רק ראית את המודעה במקום אחר ומעבירה הלאה או שאת קשורה איכשהו לעבודה?

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
1594114287322.png

לתשומת לב המשתמשים היקרים,
אין לפרסם משרות באיש את רעהו אלא בלוח דרושים בלבד, בנוסף על כל משרה להכיל פרטים מלאים ואמינים על אופי המשרה.
הנ"ל נחסמה עקב עמימות חשודה, עקב פרטים לא מזהים בהרשמה לפורום ועקיפת ההגבלה על כתיבת מייל בפורום.
בברכה
שמואל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה