• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

תסכימי לצאת ליומיים נופש ולצום? כל הפרטים בפנים!!!

עזרי מעיים

משתמש צעיר
את מאובחנת עם קרוהן? קוליטיס?
הבשורה הזו היא במיוחד בשבילך!
ארגון "עזרי מעיים" מוציא אותך ליומיים של נופש ואוורור במחיר מסובסד
ובאוירה מיוחדת ומגבשת.
ימי הנופש יתקיימו בימים שני עד רביעי (כ' - כ"ג באדר א' / 25-27.02)
וכוללים נסיעות, אש"ל מלא, ותכניות מגוונות.

כמה מילים על "עזרי מעיים"
ארגון "עזרי מעיים" הוקם לפני 6 שנים ע"י חברתי ואני (שנמצאות בפורום)
שסובלות ממחלה כרונית במעיים בשם קרוהן, שמעבר לכל התרופות והטיפולים המחלה מגבילה אותנו באוכל.
תחשבי על חיים בלי אוכל, ותגלי כמה יש לו נוכחות.
מסיבת חנוכה משפחתית? לא אוכלת....
מפגש חברות? לא נוגעת באוכל...
לא נדבר על כל השמחות, שאני צופה מהצד בנשים הנוגסות בבורקס מתועש, ואני רק שותה פורמולות...
ונופש נשים? מי בכלל חשב להרשם????
לבוא ולצום? איך אני אשרוד שם?

בדיוק בשביל זה החלטנו להוציא ימי נופש ייחודיים לחולות במחלה זו.
נודה בכנות, שהחזון של עמותה רשומה עוד קצת רחוק וכל המפעל הזה מתבסס על חסד והתנדבות עצומה שלנו ושל תרומות של אנשים טובים, כמוכן.
אז אם חשוב לך שעוד אישה, ממש כמוך, (ואולי אפילו חברה טובה שלך, גיסה, שכנה, ואת לא יודעת עליה) תצבור כוחות, ותוכל להנות ולאכול בדיוק כמוך, בנופש נשים המותאם בתפריט מדויק בשבילה,
את מוזמנת ממש בחום לקחת חלק במפעל העצום הזה, ולשלוח למייל הבא בקשה לקבלת פרטי חשבון בנק להעברה
הן בתרומות כספיות, והן בהפעלות וכולי. (ויש כאלו שתורמות תוכניות...!!!)
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מודות לך מאד בשם עשרות נשים ובחורות חרדיות בארץ.
ארגון "עזרי מעיים"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה