עזרה תנו ראשי תיבות לשנת תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

פצצת אטום

משתמש פעיל
מהרב טוביה פולק בועד שלו לאברכים היקרים:
תדעו שאתם פשוט גיבורים

יפה מאוד. ולכן שווה להתעכב עליו ולדייק אותו. על פניו צ"ל 'תפילה שלי פורצת גבולות' ולא פורצת גבוה. (שלזה היה מתאים מרקיעה גבוה)
וואו!!!
איזה משפטים יפים!!!
תודה!!!

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
תחשבו שניה - (זה לא) פילוסופיה גאונית? תרתי משמע.

תאכלו השנה פיצ'ע גאלע ...

ומי שלא אוהב או סולד אז..
האם תאכלו השנה גאלע? פוי..!

(למי שלא יודע, גאלע זה רגל קרושה, ובקיצור סוג של ג'לי, שיש כאלה שמשתוקקים לזה עד כלות הנפש, כשכני היקר מקומה 3.. שמשגע אותי כמעט כל שבוע בהשאלת המטחנה, ויש כאלה שעבורם זה בל תשקצו... פיצ'ע זה רגל במרק)

נערך לאחרונה ב:

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מילאת קישקוש תחטוף אימוג'

טאבו

משתמש סופר מקצוען
@חפצי יקיראל אם כל כך קשה לך בפרוג את יכולה להפסיק לשלם מנוי ואולי גם לא לבקר באתר בכלל
רק חבל שאת ככה כותבת על פרוג רגע לפני יום כיפור.
אני בכל אופן ממש לא מרגישה כאן שלטון טוטליטרי או חסר דמוקרטי.
ותחשבי שהיו תולים לך שלט בבית שכתוב בו שאת גנבת, האתר הזה הוא הרכוש שלהם ולא הוגן שישתמשו בו כדי להכפיש אותם, והגיוני ממש שהם ימחקו את זה

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודו שרומסים פה ת'דמוקרטיה
מקווה שעד שנה הבאה לא תחשבי ככה ולא תצטרכי את הר"ת האלה...
וכמו ש@טאבו אמרה- אף אחד לא מחזיק אותך כאן בכח. וחבל שאת מסיטה את נושא האשכול, לא כדאי שינעל או ימחק...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה