תנו טיפים! - וורד

הלכה

משתמש צעיר
עקב פרמוט המחשב התקנתי וורד [2016] מחדש ונוצרה לי בעיה במספור הפניות הערות שוליים/סיום כשהמספור באותיות, כשמגיע ל יא יב וכו' הכיתוב מתהפך להיות משמאל לימין - אי בי וכו'
האם מישהו נתקל ויודע על פתרון?
1598606326788.png

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עקב פרמוט המחשב התקנתי וורד [2016] מחדש ונוצרה לי בעיה במספור הפניות הערות שוליים/סיום כשהמספור באותיות, כשמגיע ל יא יב וכו' הכיתוב מתהפך להיות משמאל לימין - אי בי וכו'
צפה בקובץ המצורף 717475
אני חושב שהבעיה שלך קשור יותר לפורום תוכנה חומרה רשתות. כי זה לא נושא שקשור בהתנהלות בתוכנת וורד עצמה, רק משהו שקשור לכשלון ב'התקנה' נכונה של הוורד, וזה כאמור שייך לשם, ושם מן הסתם יוכלו לעזור לך יותר.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 717475
זה באג ידוע בוורד 2016, תוקן באחד העדכונים של האופיס, תתקין את כל העדכונים וזה יפתר.

עט

משתמש מקצוען
בוורד יש אופציה לייבא מקובץ אקסל רשימה ולעשות שידפיס כמה עותקים ובכל אחד שם אחר מהרשימה (מיזוג דואר)

האם יש אופציה כזאת גם עם תמונות ?

שידפיס כל דף עם תמונה אחרת ?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 717475
בוורד יש אופציה לייבא מקובץ אקסל רשימה ולעשות שידפיס כמה עותקים ובכל אחד שם אחר מהרשימה (מיזוג דואר)

האם יש אופציה כזאת גם עם תמונות ?

שידפיס כל דף עם תמונה אחרת ?
האשכול הנוכחי, כשמו כן הוא, 'טיפים לוורד'.
נא לפתוח אשכול חדש לשאלות.

צדיק האמת

משתמש רשום
טיפ
אם יש שני טורים ורוצים שיגמרו בצורה שוה (כמו בתמונה 1)
ולא שהטור הראשון יגמר למטה והטור השני באמצע
עושים אנטר בשורה האחרונה כותבים אות אחת (או שמסמנים את התו עצמו של האנטר)
מסמנים אותה ובוחרים בטור אחד.
(מקוה שהצלחתי להסביר).
בהצלחה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אפשר לבקש פה עזרה ועצה?
ראו את התמונה להלן:
1604997920087.png

אני מכניס פירוש למילים בתוך תיבות טקסט.
נניח שבשלב מסויים אני רוצה לבחור את כל אלו ולהגדיל אותם מעט או להקטין אותם מעט (נניח הגדלתי את הטקסט או הקטנתי אותו והם נשארים בגודל הקודם וזה מפריע)
איך עושים הכי טוב?

והאם באופן כללי אתם חושבים שזהו הפתרון הטוב ביותר לכתוב בשתי שורות באמצע שורה? או שיש עוד רעיונות?
(מישהו פעם הציע לי טבלאות, אבל אני לא לגמרי בטוח שזה יותר קל, וגם זה לא זז עם הטקסט כמו תיבות טקסט שהם מתנהגות כמו מילה בין המילים (הם מוגדרות על גלישה עם שורת הטקסט).

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
אפשר לבקש פה עזרה ועצה?
ראו את התמונה להלן:
צפה בקובץ המצורף 760424

אני מכניס פירוש למילים בתוך תיבות טקסט.
נניח שבשלב מסויים אני רוצה לבחור את כל אלו ולהגדיל אותם מעט או להקטין אותם מעט (נניח הגדלתי את הטקסט או הקטנתי אותו והם נשארים בגודל הקודם וזה מפריע)
איך עושים הכי טוב?

והאם באופן כללי אתם חושבים שזהו הפתרון הטוב ביותר לכתוב בשתי שורות באמצע שורה? או שיש עוד רעיונות?
(מישהו פעם הציע לי טבלאות, אבל אני לא לגמרי בטוח שזה יותר קל, וגם זה לא זז עם הטקסט כמו תיבות טקסט שהם מתנהגות כמו מילה בין המילים (הם מוגדרות על גלישה עם שורת הטקסט).
בהחלפה [ctrl+h], להגדיר חיפוש גודל מסויים ולהחליף בגודל הרצוי
1
1606942267378.png

2
1606942323026.png

מבין בהכל

משתמש מקצוען
איך כותבים בוורד שהכתב מתעגל ?
לדוג' לכתוב בדף למעלה מזל טוב בצורה עגולה שאמצע הכיתוב כלפי מעלה ?

מבין בהכל

משתמש מקצוען
הוא לא מעגל
הוא עושה את זה עקום
אני רוצה שיתחיל ויגמר באותו גובה והאמצע יעלה כלפי מעלה כמו חצי ירח

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
רבותי!! האשכול מיועד לטיפים, מדוע אתם שואלים פה שאלות???
תפתחו אשכול חדש ושאלו מה שאתם רוצים (וגם יש סיכוי יותר גדול שייענה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה