מידע שימושי תמ"ת תשפ"ד-עדכונים ושאלות ענייניות בלבד!

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת משרה מלאה ובעלי אברך.
צריך לפחד מהסנכרון האוטומטי או שזה פשוט מקל את התהליך?
יש משהו שאני כן צריכה להגיש?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
נכון
באזור האישי של הביטוח לאומי
בלשונית טפסים
תחפשי שם
@בת עם סגולה
1691061045857.png

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
@המוכשר !!!
אני רואה שאי אפשר להוריד מהאתר. צריך להזמין ויגיע בדואר.
יש אולי דרך שאני לא מכירה שאפשר להוריד למחשב?
או שצריך להמתין לדואר/ללכת פיזית להנפיק מהמכונה של סניף הביטוח לאומי?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
@המוכשר !!!
אני רואה שאי אפשר להוריד מהאתר. צריך להזמין ויגיע בדואר.
יש אולי דרך שאני לא מכירה שאפשר להוריד למחשב?
או שצריך להמתין לדואר/ללכת פיזית להנפיק מהמכונה של סניף הביטוח לאומי?
מוזר
לי זה נותן להוריד
מה זה כותב לך?
אולי תפני לתמיכה שלהם

יהודי פושט

משתמש פעיל
@המוכשר !!!
אשתי עובדת משרה מלאה ואני עבדתי עד ה 30.6 + אברך,
האם שאשתי תיכנס מהאיזור האישי שלה ואז לא יסנכרנו אותי או לחכות שיתעדכן בביטו"ל שעזבתי את העבודה?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
@המוכשר !!!
אשתי עובדת משרה מלאה ואני עבדתי עד ה 30.6 + אברך,
האם שאשתי תיכנס מהאיזור האישי שלה ואז לא יסנכרנו אותי או לחכות שיתעדכן בביטו"ל שעזבתי את העבודה?
שאשתך תיכנס
וגם אתה יכול להצהיר שלא יסכרנו אותך
חבללחכות עד שיתעדכן

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה