דרוש מידע תמי 4 - האם שווה את המחיר ?

יבר

משתמש מקצוען
ושוב באותו נושא.
אני רוצה לקנות בר מים איכותי.
לא לשימוש בשבת.
חשוב לי שהסינון יהיה מיטבי.
(הבנתי שלפעמים כשהסנן לא "עובד"כמו שצריך, אז הוא מהווה חממה לחיידקים. ועדיף כבר מים מהברז....)
הבר עולה בסביבות 3500.
נעם עולה בסביבות 2300 (+ מכונת קפה. איזה פיתוי....)
אגמים עולה בסביבות 1400.
האם הפערים מוצדקים ???
אשמח לכל מידע

מצליחה

משתמש מקצוען
לא מכירה אחרים.
לי יש תמי4 כבר למעלה מ9 שנים.
מאוד מאוד מרוצה, גם מהשירות (כמעט ואין תקלות, אולי 3 פעמים ב9 שנים) וגם מאיכות וטעם המים.
מאוד ממליצה.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכירה אחרים.
לי יש תמי4 כבר למעלה מ9 שנים.
מאוד מאוד מרוצה, גם מהשירות (כמעט ואין תקלות, אולי 3 פעמים ב9 שנים) וגם מאיכות וטעם המים.
מאוד ממליצה.
כנ"ל 3 שנים, כמעט 0 תקלות
וגם אם יש טכנאי מגיע במהירות ומתקן

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ליום חול - תמי 4.
איכות ושירות, שניהם לא קיימים אצל אחרים לפחות לא באותה רמה

vhsvchch

משתמש מקצוען
יש לי תמי4, מאוד מרוצה, עלה לי הרבה פחות ממה שצוין, יש רק עלות שנתית של סננים.

רוגע

משתמש מקצוען
כל המכשירים אותו דבר, אם מחליפים את הסנן בזמן כל חודש- חדשיים תלוי בגודל המשפחה , אין הבדל מלבד במחיר.
מכשיר טוב אינו צריך טכנאי. מתוך נסיון רב

לימור-ש

משתמש מקצוען
הטעם של המים של תמי4 מצוין לא מכירה את האחרים
סתם לידיעה, יש חנות בבני ברק ברחוב זבוטינסקי שמוכרת סננים במחיר יותר זול מהחברה עצמה

imac100

משתמש מקצוען
כל המכשירים אותו דבר, אם מחליפים את הסנן בזמן כל חודש- חדשיים תלוי בגודל המשפחה , אין הבדל מלבד במחיר.

כל המכשירים אותו דבר למעט תמי 4
לא ניתן להשוות את איכות המכשיר ואיכות סינון המים.
תענוג.

מצליחה

משתמש מקצוען
לא נכון.
גיסתי וגם אחותי קנו מכשירים שאינם של תמי4 (לא זוכרת איזה, וזה גם לא משנה) ושתיהן היו צריכות שירות תיקונים כבר בחודש הראשון, ומאז כל הזמן תיקונים.

ששונית

משתמש מקצוען
מכירה רק את תמי 4 וממליצה מאוד.
כבר הרבה שנים, שירות מעולה, טעם נפלא (מאז שיש לנו אותו, המים המינרלים לסוגיהם כבר לא טעימים לי)

יבר

משתמש מקצוען
לא נכון.
גיסתי וגם אחותי קנו מכשירים שאינם של תמי4 (לא זוכרת איזה, וזה גם לא משנה) ושתיהן היו צריכות שירות תיקונים כבר בחודש הראשון, ומאז כל הזמן תיקונים.
דווקא היה לי חשוב לדעת של איזו חברה הם קנו.
אם תוכלו בבקשה לשלוח באישי

SN

משתמש מקצוען
ושוב באותו נושא.
אני רוצה לקנות בר מים איכותי.
לא לשימוש בשבת.
חשוב לי שהסינון יהיה מיטבי.
(הבנתי שלפעמים כשהסנן לא "עובד"כמו שצריך, אז הוא מהווה חממה לחיידקים. ועדיף כבר מים מהברז....)
הבר עולה בסביבות 3500.
נעם עולה בסביבות 2300 (+ מכונת קפה. איזה פיתוי....)
אגמים עולה בסביבות 1400.
האם הפערים מוצדקים ???
אשמח לכל מידע

ממליצה מאד על תמי 4
קניתי לפני כשנה, דגם פרימו
לא עלה כ"כ יקר כמו שכתבת
הם רצו 2100 שח (קניתי דרך מועדון חבר ב1680 שח, אם יש לך אפשרות דרך מישהו - שווה!)

בנוסף יש לך עלות של סננים כל חצי שנה + נורה כל שנה
אני עשיתי מסלול שנתי של 51 שח בחודש שכולל שרות וסננים עד הבית (הם אומרים 71 שח לחודש אבל אפשר להוריד די בקלות)

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מרוצה מאד מתמי 4
שימו לב כי עלות המכשיר היא זולה-בסביבות 1800-2200 שח
השאלה אם את קונה עם מסלול שירות שנתי או חודשי.
חודשי= תשלום חודשי ואז קבלים פעם בחצי שנה סנן ונורה וישנה אחריות על המכשיר כל העת. אבל באם מבטלים את המסלול באמצעו-הם עורכים חישוב יחסי של מה ששילמת לעומת מה קיבלת. בדרך כלל נשארים עם חוב אליהם
שנתי= תשלום פעם בחצי שנה. פעם אחת קרוב ל300 שח עבור סנן ופעם נוספת בסביבות 600 עבור סנן ונורה. כמובן יש אחריות ושירות למכשיר כל העת. ואז אם מבטלים- אין שום חישובים ובעיות
בגדול המסלול החודשי יוצא הרבה יותר זול
שימו לב כי ברכישה הם בדרך כלל מציעים את המסלול היקר-השנתי. יש לדרוש את החודשי אם אתם מעדיפים אותו.

יבר

משתמש מקצוען
ממליצה מאד על תמי 4
קניתי לפני כשנה, דגם פרימו
לא עלה כ"כ יקר כמו שכתבת
הם רצו 2100 שח (קניתי דרך מועדון חבר ב1680 שח, אם יש לך אפשרות דרך מישהו - שווה!)

בנוסף יש לך עלות של סננים כל חצי שנה + נורה כל שנה
אני עשיתי מסלול שנתי של 51 שח בחודש שכולל שרות וסננים עד הבית (הם אומרים 71 שח לחודש אבל אפשר להוריד די בקלות)
ממש לא ברור לי.
אני דברתי עם נציגה מהחברה לפני יומיים והיא אמרה שפרימו (זה היקר יותר ) ועולה 110X36.
זה כולל אחריות ושירות ל3 שנים כולל החלפת סננים ונורה ללא תשלום.
מה זה אומר חבר מועדון ומי "זוכה" להיות חבר ?
אולי שווה לי לעשות חברות במועדון ?

אגב, מישהי אמרה לי שהנורה לא מועילה ואולי אפילו מזיקה כי היא גורמת לקרינה.
האם בדקת את הענין ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה