כללי תמונת ספר פתוח כזו

זאבי

משתמש פעיל
אבל של משניות ולא גמרא

(אני יכול לצלם, הבעיה היא שאני מאוד חלש בצילום)

קבצים מצורפים

• גמרא פתוחה.jpg
    KB 435.6 · צפיות: 13

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אתה יכול לצלם או לסרוק משנה ואז לשים את זה על הספר הזה או כל תמונה שהיא ולעוות ע"י כלי העיוות
Edit> Transform > Warp

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
קח כל ספר פתוח שיעלה בדעתך, פתח אוצר החכמה ותעתיק את העמוד של המשנה, ותעשה מה שאמרה ציפיש.
זה יעיל לכל הספרים שבעולם.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עקבתי כאן הרבה אחרי כל הנושא של הדמיות וכו', רציתי להכין דף כזה עם כל העטיפות שעיצבתי, (צרפתי סתם דוגמא), אבל עוד לא הגעתי לתוצאה, ניסיתי בדרך שכתבתם כאן, וזה מה שיצא... איך עושים את זה מושלם ??? אני צריכה פרוט מדויק ומדוקדק.
אני עובדת על פוטושופ בעברית.
תודה לכולם.

קבצים מצורפים

• ספר.jpg
    KB 579.9 · צפיות: 14

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש אקשנים לזה. פשוט ביותר.
הרבה שאלו לפניך אז אני בטוחה שבחיפוש תמצא. אם לא תמצא כאן בפורום אוכל להסביר ולהעלות את האקשנים.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קראתי את ה-כ-ל! ובכל זאת לא הסתדרתי...
אני כנראה צריכה הסבר מדויק מאד....
אשמח לשמוע עוד
תודה רבה!

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כבר אמרו פעם שהאקשנים לא עובדים טוב על פוטושופ בעברית

israel10

משתמש רשום
תודה

בדיוק תמונה כזו של ספר הייתי צריכה
תודה!

סטאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחקתי את המילים
עכשיו אפשר להוסיף מלל מספר אחר

קבצים מצורפים

• גמרא פתוחה מחוקה.jpg
    KB 255.7 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה