שיתוף תמונות AI לפורים שלי ניתן לקחת לצרכי עבודה

מצב
הנושא נעול.

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
התמונות שלי
אפשר גם אחרים שיפרסמו כאן את יצירותיהם בשמחה ובטוב לבב
תגובות הארות והערות יתקבלו בברכה רבה

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ומרדכי יצא מלפני המלך
_17bf7066-b82e-4311-91c1-f06dc8788ba7.jpeg

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תגובה לhttps://www.prog.co.il/members/דוד-ברנשטוק.81011/
מקור אמין מצאנו בספר 'תורות ועובדות מבית רבותינו' - סיפורים על הרבי מסאטמר זצ"ל. מובא שם סיפור, בשם הרבי מסאטמר, שסיפר על זקנו ה'ייטב לב', שהלך פעם ברחוב ולפתע ראה ערבי צועד בלבוש המסורתי - חלוק ארוך ופסים לבנים לאורך כל הבגד, ופסים לרוחב בשרוולים. ה'ייטב לב' התבונן ממושכות בלבוש ולאחר מכן ביקש מבני ביתו שיתפרו לו כזה בגד. מאוחר יותר הסביר ה'ייטב לב', כי בני ישמעאל (הערבים) לא שינו את לבושם כבר כמה אלפי שנים, וכי כל הישמעאלים לובשים בדיוק את אותו לבוש שלבש ישמעאל, בנו של אברהם אבינו. ה'ייטב לב' המשיך בהסברו: ישמעאל הרי לבש את מה שאביו אברהם אבינו הלבישו זאת אומרת שגם אברהם אבינו הלך כך וכל האבות הקדושים הלכו בבגדים אלו. לכן גם אני רוצה ללבוש בגד זה...

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בלילה ההוא נדדה שינת המלך, ויאמר מי בחצר והמן בא לחצר המלך...
_a20da331-6136-449b-a279-082156345b26.jpeg

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
צילומים נדירים של שושן הבירה פרסום ראשון רק כאן
_c665055d-3508-4366-aa75-796c2abac463.jpeg
_f2cb079f-b528-4dd9-b479-1015d961e722.jpeg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה