פורים תמונות של תחפושות מענינות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
תיזהרו מלשים תמונות עם פרצופים מלאים

אולי אני מזהה כמה...:D

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נכתב ע"י תקוה;716449:
תיזהרו מלשים תמונות עם פרצופים מלאים

אולי אני מזהה כמה...:D

נו וו...

קבצים מצורפים

• תחפושות1 048.jpg
    2.6 MB · צפיות: 143

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
א"נ

קבצים מצורפים

• תמונות מלכה 061.jpg
    2.1 MB · צפיות: 114
  • אורית ןיעל 018.jpg
    KB 127.6 · צפיות: 94
  • אורית ןיעל 030.jpg
    KB 137 · צפיות: 78

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איך שכחתי...איש טבח שמו...(לפני 3 שנים...)

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
...

קבצים מצורפים

• IMG_2738.JPG
    1.3 MB · צפיות: 139

מירה כ

משתמש סופר מקצוען
לפני שנתיים הבן שלי רצה להתחפש לאסטרונאוט - בהשראת הקומיקס "מלחמה בחלל". אחותי השיגה לי הוראות, אני מביאה כאן לתועלת כולם:
אסטרונאוט
אילן רמון עשה את זה ראשון וגם להרבה ילדים לרצות להיות אסטרונאוטים שיהיו גדולים. עד אז הם יכולים רק להתחפש.
» ביגוד: חליפת טרנינג לבנה שמוסיפים לה סמלי נאס"א מצוירים וזוג כפפות. אם יש לכם במקרה מגפי
ugg הם יהיו פשוט מושלמים למשימה. אם לא, כל זוג נעליים מנופחות יכול לעזור. במקרה חירום ניתן לרסס מגפי גומי בלבן.
» אביזרים:
עבור קסדה תוכלו להשתמש בדלי לבן הפוך שחיררתם בו חור עגול עבור הפנים או אפילו בקסדת אופנוע עטופה בנייר אלומיניום. לא לשכוח את בלוני החמצן משני קנקלים מחוברים, מרוססים בספרי כסוף ומחוברים לגב בשתי כתפיות.
» השוס: דגל עם בדיחה של בזוקה ובעתידות: לפני גיל 21 תגיע לירח.

אסטרונאוט

תחפושת אסטרונאוט הנה אחת התחפושות האהובות ביותר עלילדים וניתן למצוא מגוון של תחפושות מוכנות. אבל, אם אתם מוכנים לאתגרים (ויש לכםאת הציוד הנדרש...) אתם יכולים להנות מהכנת תחפושת אסטרונאוט מקורית וייחודיתלילדכם (וגם לחסוך כסף...).

וכמה טיפים מועילים:

מתחילים בהכנת בלוני החמצן. לוקחים שני בקבוקיםריקים של 2 ליטר ומדביקים אותם יחד בסלוטייפ. אפשר לרסס אותם בצבע כסף. מחבריםרצועות כך שניתן יהיה ללבוש אותם כתיק גב.
משתמשים בבגדים כתומים או לבנים (חליפות מלאות, אוברולים או סתם חולצה ומכנסיים בצבע אחיד) ומשיגים טלאים של נאס"א (אם הם לא מתגלגלים אצלכם בשכונה אפשר להעזרבקישורהזהולצייר אותם לבד ).

נותנים לילד לקשט את החליפה ובלוני האוויר עםדבק בצבעים זוהרים. לוקחים זוג מגפיים ישנות וצובעים אותם בכתום ואם רוצים מכיניםגם חגורה כתומה שתתאים לחליפת האסטרונאוט (או בלבן אם זהו צבע החליפה).

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני רוצה לחפש את הבן שלי למשלוחן של פיצה, יש לכם רעיונות מקוריים לביצוע?
ואת הבת לכלה- איפה אפשר להשיג שמלה יפה וזולה או שעדיף לתפור?

ולמי שמחפשת עוד רעיונות- שנה שעברה חיפשתי את הבן לסבא אליעזר הבת- לסבתא אלישבע והתינוקת לגזר, זה היה מתוק! גם המשלוח מנות... וצרפתי תמונה מספר "סבא אליעזר משך בגזר" של כל השיירה והחלפתי את הסבא הסבתא והגזר...

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
...

אני רוצה לחפש את הבן שלי למשלוחן של פיצה, יש לכם רעיונות מקוריים לביצוע?
ואת הבת לכלה- איפה אפשר להשיג שמלה יפה וזולה או שעדיף לתפור?

ולמי שמחפשת עוד רעיונות- שנה שעברה חיפשתי את הבן לסבא אליעזר הבת- לסבתא אלישבע והתינוקת לגזר, זה היה מתוק! גם המשלוח מנות... וצרפתי תמונה מספר "סבא אליעזר משך בגזר" של כל השיירה והחלפתי את הסבא הסבתא והגזר...

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי מישהו מסביר לי סוף סוף למה כל פעם נכתב לי פעמיים?

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י topo;716924:
מאיפה הבגדים? תפור?
אכן כן. קניתי בד לק אדום בקניון הבדים בב"ב ונתתי לבחורה נחמדה לתפור לשלושת הבנים (את הקטן לא רואים בתמונה) היא תפרה גם את הכובעים והתיקים

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קודם כל התלהבתי מזה נורא מותר להעתיק?
ומאיפה השגת את הארגזים? עשית הכל לבד דרך המחשב?
גם את הלוגו?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
משנה שעברה

קבצים מצורפים

• תמונה 382.jpg
    KB 208.1 · צפיות: 155

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י מחשבת;716979:
קודם כל התלהבתי מזה נורא מותר להעתיק?
ומאיפה השגת את הארגזים? עשית הכל לבד דרך המחשב?
גם את הלוגו?
את הקופסאות קניתי בדואר. בכמות זה לא יוצא יקר (משהו כמו 4 ש"ח) ובתוך זה עשיתי את המשלוחי מנות (כמובן הכל היה בגווני אדום לבן)
את הלוגו הדפסתי על דף מדבקה

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מקסים! ותודה על הרעיונות

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
תחפושת מיוחדת, לא נדושה, אמנם דורשת עבודה, אבל כל מי שראה אותה נעצר ונהנה

כלה תימניה
הכל תוצרת עצמית

צפה בקובץ המצורף 116788

קבצים מצורפים

• כלה .jpg
    KB 779.3 · צפיות: 133

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה