כללי תמונה לתורם לביהכנ"ס- שינוי רציני

• פותח הנושא ayala
  • פורסם בתאריך

ayala

משתמש מקצוען
מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 417.1 · צפיות: 11

koral

משתמש צעיר
א. יפה מאוד, ממש מיוחד
ב. מה זה אמור להיות? תעודה?

ayala

משתמש מקצוען
זה אמור להיות תמונה שתתלה על הקיר- היא ניתנת מבית כנסת מסוים לאדם שתרם לאותו ביהכנ"ס.

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יואו יפה ביותר !!!

אפשר לדעת מהיכן העמודים האלה האם את עצבת אותם ואם לא היכן אני יכול להשיג אותם...

תודה.

ayala

משתמש מקצוען
היה מישהו שהעלה אותם- ועוד הרבה כאלה אחרים- באשכול משלו מנדיבות ליבו. אחפש באשכולים מעט..
נראה לי שצריך לעשות בפרוג גלריה של כל אשכול, עם strip של תמונות מוקטנות ליד כל אשכול כדי לדעת מה היה בכל אשכול

ayala

משתמש מקצוען
האם התמונה של הכותל ברקע גורעת או משתלבת?

koral

משתמש צעיר
התמונה ברקע משתלבת יפה ומוסיפה.

ayala

משתמש מקצוען
אין עוד הצעות לשיפור?

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יפה
חבל שהמסגרת נקטעת

ayala

משתמש מקצוען
היא נקטעת משום שאם לא אז היא מתנגשת עם המגילה למטה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שיפור משמעותי.
אני רואה שהרקע הבורדו עשה רק טוב.
עדיין חסרים לך את העיגולים של המגילות.
אם עדיין אינך מבינה על מה מדובר אז הנה אשכול בו תראי את המגילות כמו שהן מריכות להיות. פשוט שחקי "מצא את ההבדלים" כדי להבין במה מדובר.

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=10969&page=22

בהצלחה!

ayala

משתמש מקצוען
eden7115 באמת תודה על העזרה, ובאמת משם לקחתי את המגילות.
התאמצתי מאד להבין, אך ממש לא הצלחתי לרדת לעומק דעתך.. מההם "העיגולים של המגילות"?
אם אתה מדבר על המגילה התחתונה הישרה- הייתי צריכה לעשות אותה מהעליונה. כך שפינותיה לא הצלחתי לעשות עגול במיוחד. האם זו היתה הכוונה?
ואם לא, אז ממש אין לי מושג...?

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאד מאד מיוחד - רק לא יודעת מישום מה העמודים נראים כלא קשורים,
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה