תלושי שכר- מי מבין?

יונת123

משתמש מקצוען
זה לא סוד שתלושי השכר במשרד החינוך כתובים בסינית. אף אחד לא באמת יודע מה השכלול שבסופו של דבר הביא את הגזברית להחליט מה המשכורת שלך בסוף החודש.
ואולי בכל זאת יש מי שמבין?
שנים אני מקבלת משכורת בתחושה שיש כאן משהו לא מוצדק אבל אין לי דרך להוכיח.
במקרה היום בעלי שמע שיש משהו שמטפל בעניינים האלה ובודק האם השכר מוצדק ובמידה ומוכיחים כי הייתה רשלנות, ניתן לקבל רטרו עד 7 שנים אחורה.
בעלי לא זכר את השם. האם יש כאן משהו שמבין ומטפל בעניינים הללו או נתקל באחד כזה? (גם תמורת תשלום, כמובן אם יש לו ניסיון)
אשמח לכל מידע בעניין!

תמרהלה

משתמש פעיל
חיפוש ברשת יביא לך הרבה משרדים של חשבי שכר וכדו' שמתעסקים בבדיקת שכר למורים

אפשר גם ללמוד את החישוב לבד
את באופק חדש או בעולם הישן ?

יונת123

משתמש מקצוען
את באופק חדש או בעולם הישן ?
אופק חדש.
כשנכנסתי לאופק הבאתי איתי הרבה השתלמויות שעשיתי לפני. הדרגה שנקבעה לי היא 1.5 איך אני יודעת אם זה נכון?
כמה אני מקבלת לשעה? גם זה לא מופיע בשום מקום..

תמרהלה

משתמש פעיל
שכר משולב - לפי ותק, דרגה וחלקיות המשרה

מה זה אומר? מה החישוב שהם עשו שהביא אותם לשכר המשולב? לי בכל אופן זה מאד מעורפל
זה החישוב לפי העולם הישן
צריך לבדוק את תלוש חודש מרץ האחרון לפני הכניסה לאופק
ולבדוק האם הנתונים שם נכונים
(ההמרה מתבצעת לפי התלוש הזה )

הקובץ הזה מפרט את כל חלקי השכר בעולם הישן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה