עזרה תכנות פחות שעות!!

נשמה ענייה

משתמש חדש
הגיון פשוט
לכל עובד יש עלויות נלוות- עמדה, מחשב אביזרים , שכירות וכו'
חצי מהשעות= כפול עובדים
וכן חמנהל הצוות הרבה יותר קשה לנהל צוות כפול במספרו
כיום ברוב החברות עובדים רוב השבוע בבית, ולכן העמדות זה לא סיפור רציני.
גם המחשב וכד' אמור להתקזז להם אם הם משלמים פחות. אמנם זה קצת יותר מורכב מבחינת ניהולית אבל לכאורה זה שווה את זה
עובד שעובד 5 שעות יתן בכל שעה תפוקה טובה יותר מאשר אם הוא היה עובד 9 שעות
אשתי מתכנתת והיא מספרת שבימים שהיא לקחה חופשה, אבל עבדה כמה שעות בודדות היא עבדה ברמה גבוהה יותר מאשר אחרי 7 שעות..

המשכורת כיום לג'וניורת הוא בערך 40-45 לשעה. שישלמו 35 (ובהמשך בהתאם) ויקבלו תפוקה טובה יותר, ועובדים מרוצים יותר (לא חסר עובדים השוק מוצף)

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@נשמה ענייה הכל נכון, אבל עדיין זאת המציאות בשטח שמנהלים מעדיפים פחות עובדים ליותר שעות.
גם מי שרוצה לנסות להתקבל לחברה ואח"כ לבקש הורדה בכמות שעות זה צריך להיות מינימום אחרי שנה, כשכבר מוברגים היטב ויש סיכוי טוב שיירצו להשאיר אותך גם בשביל פחות שעות.

ועוד הערה, 2 מתכנתים שעובדים כל אחד 5 שעות לא מספיקים מה שמתכנת אחד עושה ב10 שעות, בדוק ומנוסה. (כמו האמרה הידועה, שעה ועוד שעה זה לא שעתיים, להבדיל). גם קשה יותר לחלק את תחומי האחריות של שני מתכנתים שעובדים על אותו דבר. יותר קל למצוא מתכנת אחד שיעבוד על משהו אחד.
(ועוד אמרה ידועה, מה שמתכנת אחד מספיק בשעה, שני מתכנתים יספיקו בשלוש (וזה אמיתי לגמרי))

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אולי יוכלו לעזור לי פה

קרוב משפחה שלי מחפש עבודה בתכנות
בעיקר בשפות js vue react node.js postgrsSQL
יש לו נסיון שנתיים וחצי
עדיפות למקום דתי או חרדי
מאד חשוב לו שיהיה סינון ברשת
גמיש בשעות ובשכר

אפשר לפנות אלי באישי או במייל שבחתימה

נשמה ענייה

משתמש חדש
@נשמה ענייה הכל נכון, אבל עדיין זאת המציאות בשטח שמנהלים מעדיפים פחות עובדים ליותר שעות.
גם מי שרוצה לנסות להתקבל לחברה ואח"כ לבקש הורדה בכמות שעות זה צריך להיות מינימום אחרי שנה, כשכבר מוברגים היטב ויש סיכוי טוב שיירצו להשאיר אותך גם בשביל פחות שעות.

ועוד הערה, 2 מתכנתים שעובדים כל אחד 5 שעות לא מספיקים מה שמתכנת אחד עושה ב10 שעות, בדוק ומנוסה. (כמו האמרה הידועה, שעה ועוד שעה זה לא שעתיים, להבדיל). גם קשה יותר לחלק את תחומי האחריות של שני מתכנתים שעובדים על אותו דבר. יותר קל למצוא מתכנת אחד שיעבוד על משהו אחד.
(ועוד אמרה ידועה, מה שמתכנת אחד מספיק בשעה, שני מתכנתים יספיקו בשלוש (וזה אמיתי לגמרי))
זה שזאת המציאות אני יודע, ואני מנסה להבין האם זאת מקובעות מטופשת או שיש בזה הגיון.
לגבי החלק השני, כפי שכתבתי אני שמעתי רשמים אחרים, העבודה הסיזיפית מביאה פחות תפוקה ויותר תסכול אבל אני לא מתכנת ואתה כן אז אני לא אתווכח על זה.
החברות מתאימות את עצמם לחברה החרדית יותר ויותר, זה דבר בסיסי שעובדת חרדית צריכה. לא מבין איך לא קמה חברה שמנסה לשלם פחות, ולתת פחות שעות עבודה.
גם עבודה מהבית היה נחשב למשהו לא יעיל עד הקורונה.
העובדות החרדיות קורסות תחת העומס הזה, וברור לי שעובדת מתוסכלת היא פחות יעילה, זה אולי לא הכי נח לחלק את העבודה לשתיים, אבל בסופו של יום מי שיעשה את זה לדעתי לא יפסיד.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מטריקס עובדים 8 שעות ומקבלים משמעותית פחות מהשוק.
והרבה עובדות כן בחרו לעבוד קשה יותר ולקבל הרבה יותר

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
העובדות החרדיות קורסות תחת העומס הזה, וברור לי שעובדת מתוסכלת היא פחות יעילה, זה אולי לא הכי נח לחלק את העבודה לשתיים, אבל בסופו של יום מי שיעשה את זה לדעתי לא יפסיד.
אני זוכר שבפורום תכנות המנגינה נשמעה קצת אחרת, נשים התעצבנו שהן במשרה ממשלתית, עובדות 7 שעות, ולא מקבלות משכורות כמו בהייטק.
כל המשרות הממשלתיות מושלמות לאם חרדית, הן מבחינת השעות, היציבות והמשכורת.

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
גם עבודה מהבית היה נחשב למשהו לא יעיל עד הקורונה.
גם עכשיו המון המון חברות חזרו לעבוד מהמשרדים, ובקושי מסכימים על יום אחד מהמשרד!
מנסיון אישי בכל מיני חברות גדולות

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תן לאשתך את המייל שלי (מסתובב בפורום המייל שלי)
או תכתוב לי בפרטי ואתן לך

לא מבטיחה כלום.
אבל אם יש לה 5+ שנות ניסיון אפשר בהחלט למצוא, בכל נישה כמעט, פחות שעות.
צריך רק לפעול בחוכמה.

יש דבר כזה?
אנא @מתכנת בכיר @מתכנת מומחה @מתכנתת - @מתכנתת - @מתכנתת Full-stack וכל שאר המתכנתים הבכירים
הבו עצה הלום!

אולי להתמקח ולדרוש פחות שעות עבדה?
(לפתוח עסק עצמאי כנראה פחות שייך בנישה הספציפית שאשתי מתעסקת )
אנא הגיעו מים עד נפש
כמה יכולה אשה עם ילדים לעבוד כל היום?!

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני זוכר שבפורום תכנות המנגינה נשמעה קצת אחרת, נשים התעצבנו שהן במשרה ממשלתית, עובדות 7 שעות, ולא מקבלות משכורות כמו בהייטק.
כל המשרות הממשלתיות מושלמות לאם חרדית, הן מבחינת השעות, היציבות והמשכורת.
המשכורת ממש לא נמוכות,
תלוי על איזה אשכול ודרגה יושבים,
תלוי כמה יודעים להתמקח.

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
פחות מ 8 שעות?
תלוי מה את שווה ואיך את פועלת. את לא אמורה לשלוף את כל הקלפים בחודש-חודשיים הראשונים בעבודה.
כמובן תלוי איפה, תלוי איך וכו'

אתן דוגמא ממני, אומנם פרילנסרית אך זה אפשרי גם כשכירה:
אחד הלקוחות שלי בקש התחייבות ל40% משרה, התחייבתי לעמוד במשימות ולא באחוזי משרה (משלמים לי לפי השעות בפועל, כמובן) אני עושה 20%-30% משרה בפועל,
לא מעירים לי- כי כל המשימות מבוצעות בזמן.

כמובן זה מצריך אפס טלפונים, אפס הפסקות קפה, לא לאכול לחם כדי לא להתעכב על ברכת המזון וכו. ועבודה זריזה.

בתקווה שהבוס העיקרי שלי (כיפה סרוגה) לא קורא פה 😉

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אולי יוכלו לעזור לי פה

קרוב משפחה שלי מחפש עבודה בתכנות
בעיקר בשפות js vue react node.js postgrsSQL
יש לו נסיון שנתיים וחצי
עדיפות למקום דתי או חרדי
מאד חשוב לו שיהיה סינון ברשת
גמיש בשעות ובשכר

אפשר לפנות אלי באישי או במייל שבחתימה

יש מקומות שהעבודה ברשת פנימית (בנקים, חלק מחברות ביטוח, חלק מהמקומות הממשלתיים, ועוד) ויש מחשב נפרד לאינטרנט. הוא יכול לא להפעיל בכלל את המחשב של האינטרנט של העבודה, וחיפושי קוד לעשות במחשב נייד אישי (אם אסור להכניס מחשב נייד - אז בפלאפון הדרן מסונן עם דפדפן) ואז אין בכלל בעיה סינון.
*בחלק מהמקומות הביטחוניים זה לא אפשרי

בהרבה מאוד מקומות מראש חסום לרוב הדברים הבעייתים (רשתות חברתיות, פרסומות, חדשות וכו).

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
פחות מ 8 שעות?
שלחתי את השאלה הזו משהו,
כתשובה הוא שלח לי דרישה למומחה/ית אינטגרציה, מנימום 60% משרה...
אז נכון שזה לא ממש תכנות ויותר ניסיון בארכיטקטורה,
אבל ארכיטקט טוב היה פעם מתכנת---

כלומר יש תקווה אם קצת גמישים 🤔

נערך לאחרונה ב:

world

משתמש חדש
המלצה שלי, למי שמתאים-
הוראת תכנות
סופר שווה ומתגמל, פחות שעות (תלוי אישית בכל אחת כמה קורסים היא מלמדת)
אמנם לא יודעת אם תגיעו שם ל 30K, אבל ניתן בהחלט להגיע למשכורת יפה.
מניסיון שלי ושל עוד מתכנתות שנכנסו לתחום

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
המלצה שלי, למי שמתאים-
הוראת תכנות
סופר שווה ומתגמל, פחות שעות (תלוי אישית בכל אחת כמה קורסים היא מלמדת)
אמנם לא יודעת אם תגיעו שם ל 30K, אבל ניתן בהחלט להגיע למשכורת יפה.
מניסיון שלי ושל עוד מתכנתות שנכנסו לתחום

מורה מעולה ככל שתהיה,
אם היא לא "מלכלכת ידים" בתכנות בפועל,
ובכן, ראיתי בוגרות קורסים כאלה 🤔

אולי למורות זה מומלץ, לתלמידות שלהן פחות.

world

משתמש חדש
מורה מעולה ככל שתהיה,
אם היא לא "מלכלכת ידים" בתכנות בפועל,
ובכן, ראיתי בוגרות קורסים כאלה 🤔

אולי למורות זה מומלץ, לתלמידות שלהן פחות.
אני מדברת על מתכנתות שעשו הסבה להוראה
ודרך אגב, רוב המרצים במכללות הם כאלה

בנוסף-יצא לי לפגוש במהלך התואר מרצות שעבדו 30 שנה בתכנות אך לא ידעו להעביר חומר
ומרצות מדהימות עם רטוריקה חזקה שלא עבדו בתכנות מעולם אך מתקדמות כל הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה