מטבח תכנון מטבח

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אני בתחילת שיפוצים ומחליפה מטבח,
מבולבלת כבר בשלב של העמדות
המעצבת שלחה לי כמה סקיצות ואני לא יודעת להחליט מה הכי טוב פרקטי ועיצובי
אשמח לעזרת המוחות המדהימים שלכן

קבצים מצורפים

• אופציה 7 (1).pdf
    KB 38.4 · צפיות: 61
  • אופציה 2 (1).pdf
    KB 39.9 · צפיות: 36
  • אופציה 4 (1).pdf
    KB 38.6 · צפיות: 36
  • אופציה 10 (1).pdf
    KB 27.8 · צפיות: 40

מה נסגר?!

משתמש חדש
1720471956434.png

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באופציה 4 יש לך שיש שאין לידו כיור סמוך כך שיהיה קשה לנקות את השיש.
אופציה 2 לכאורה מועדפת.
לא אהבתי באופציה 7 את הישיבה סמוך מידי לכיריים.

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה 4- לא נוחה בכלל, תחשבי שאת מתחילה לבשל ולאפות
קודם את צריכה להוציא דברים מהמזווה/מקרר ולהניח על משטח, אח"כ לשטוף וכו ואז להניח על הכיריים, כאן אין לך מקום להניח וגם הכיריים לפני הכיורים.
אופציה 7-כנ"ל, לא נח לעבוד בהעמדה הזאת.
אופציה 2-קצת יותר נוחה,אבל גם שם יש מרחק די גדול בין המזווה והמקרר לשיש
אופציה 10- התוכנית העליונה נראת הכי הגיונית אבל יהיה פחות נח שליד המזווה אין לך כיור, תחשבי אם שווה לך להחליף מיקום עם אחד הכיורים למרות החלון שיש קרוב לכיריים
בהצלחה!

שרה עטיל

משתמש מקצוען
תודה רבה לכולכן!!
אופציה 4- לא נוחה בכלל, תחשבי שאת מתחילה לבשל ולאפות
קודם את צריכה להוציא דברים מהמזווה/מקרר ולהניח על משטח, אח"כ לשטוף וכו ואז להניח על הכיריים, כאן אין לך מקום להניח וגם הכיריים לפני הכיורים.
אופציה 7-כנ"ל, לא נח לעבוד בהעמדה הזאת.
אופציה 2-קצת יותר נוחה,אבל גם שם יש מרחק די גדול בין המזווה והמקרר לשיש
אופציה 10- התוכנית העליונה נראת הכי הגיונית אבל יהיה פחות נח שליד המזווה אין לך כיור, תחשבי אם שווה לך להחליף מיקום עם אחד הכיורים למרות החלון שיש קרוב לכיריים
בהצלחה!
אופציה 10 העליונה היא בדיוק כמו אופציה 4 רק בהפוך ועליה כתבת שהיא לא נוחה
אופציה 2 די אהבתי אבל בקושי נשאר לי משטחי שיש לעבודה
אגב, בהרבה מטבחים שיצא לי לראות ראיתי שעשו בקיר צד אחד את כל הארונות הגבוהים
ובקיר ממול שישים וכיורים - מבחינת המרחק נראה לי מתרגלים..:rolleyes:

קבצים מצורפים

• אופציה 7 (1)בתמונה.jpg
    אופציה 7 (1)בתמונה.jpg
    KB 298.7 · צפיות: 48
  • אופציה 10 (1)בתמונה.jpg
    אופציה 10 (1)בתמונה.jpg
    KB 283.6 · צפיות: 49
  • אופציה 4 (1)תמונה.jpg
    אופציה 4 (1)תמונה.jpg
    KB 297.8 · צפיות: 48
  • אופציה 2 (1)בתמונה.jpg
    אופציה 2 (1)בתמונה.jpg
    KB 315.9 · צפיות: 46

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה לכולכן!!

אופציה 10 העליונה היא בדיוק כמו אופציה 4 רק בהפוך ועליה כתבת שהיא לא נוחה
אופציה 2 די אהבתי אבל בקושי נשאר לי משטחי שיש לעבודה
אגב, בהרבה מטבחים שיצא לי לראות ראיתי שעשו בקיר צד אחד את כל הארונות הגבוהים
ובקיר ממול שישים וכיורים - מבחינת המרחק נראה לי מתרגלים..:rolleyes:
אופציה 10 לא כ"כ כמו 4- יש את הגז שאין באופציה 4 שהמיקום שלא לא הכי נח, הייתי ממקמת אותו צמוד לאינדוקציה (ככה נראה אם יש לך גם וגם) לגבי המיקום של הכיורים לכן הצעתי להחליף עם הכיריים כי זה יהיה יותר נח.
כשיש אפשרות לקיר גבוהים שלם ברור שיותר יפה שממול יהיו הכיורים והשיש אבל בד"כ במטבחים כאלה גדולים יש גם אי שנח שהוא באמצע כי אפשר להניח ולעבוד עליו..
אולי תגידי מה חשוב לך במטבח וככה יהיה קל יותר
אחסון/אי/כמה מקומות ישיבה וכו...

נערך לאחרונה ב:

שרה עטיל

משתמש מקצוען
במטבח שלי כיום יש שיש חלבי 85 בשרי-140,
רוצה -מדיח בשרי ופח אשפה במגירה
4-5 מקומות ישיבה

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
במטבח שלי כיום יש שיש חלבי 85 בשרי-140,
רוצה -מדיח בשרי ופח אשפה במגירה
4-5 מקומות ישיבה
מאמינה שרשימת הרצונות/בקשות ארוכה הרבה יותר מזו שנתת פה. אם את רוצה עזרה פה ממעצבות כדאי לתת את כל הדגשים החשובים. למשל ראיתי באחת התוכניות מקום למיקסר...

שרה עטיל

משתמש מקצוען
מאמינה שרשימת הרצונות/בקשות ארוכה הרבה יותר מזו שנתת פה. אם את רוצה עזרה פה ממעצבות כדאי לתת את כל הדגשים החשובים. למשל ראיתי באחת התוכניות מקום למיקסר...
נכון, אבל לא שביקשתי מיוחד שהמיקסר יהיה על השיש
כי ראיתי שיש היום מגוון פתרונות
כמו למשל שהמיקסר יורד ממדף בארון עליון ( מנגנון כמו תריס חשמלי) יורד על השיש
מורידים את המיקסר מעלים חזרה את המדף..
או שמצמידים את המזווה לשיש ובאחת מהמגירות עומד המיקסר שהגישה אליו היא מהצד של השיש

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, אבל לא שביקשתי מיוחד שהמיקסר יהיה על השיש
כי ראיתי שיש היום מגוון פתרונות
כמו למשל שהמיקסר יורד ממדף בארון עליון ( מנגנון כמו תריס חשמלי) יורד על השיש
מורידים את המיקסר מעלים חזרה את המדף..
או שמצמידים את המזווה לשיש ובאחת מהמגירות עומד המיקסר שהגישה אליו היא מהצד של השיש
לכן חשוב שתכתבי מה חשוב לך המיקסר היה רק דוגמא
יש תכנית שהמעצבת תכננה לך עם ארון למיקסר ובאחרת לא-תנצלי את המקום למה שאת צריכה ולא כי זה נחמד שיש ארון למיקסר..המטבח שלך לא גדול והוא צריך להיות מנוצל מאוד.

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אם אני מחליפה באופציה 7 בין התנורים והמזווה למקרר
מקרר ליד פינת אוכל
נקנה מקרר 4 דלתות שלא יפריע למעבר.
ומבטלת את הגז
יעשה אינדוקציה יותר גדולה .

קבצים מצורפים

• אופציה 7 (1)בתמונה.jpg
    אופציה 7 (1)בתמונה.jpg
    KB 298.7 · צפיות: 32

שרה עטיל

משתמש מקצוען
לכן חשוב שתכתבי מה חשוב לך המיקסר היה רק דוגמא
יש תכנית שהמעצבת תכננה לך עם ארון למיקסר ובאחרת לא-תנצלי את המקום למה שאת צריכה ולא כי זה נחמד שיש ארון למיקסר..המטבח שלך לא גדול והוא צריך להיות מנוצל מאוד.
פתוחה להצעות ורעיונות
נתנה לי כמה סקיצות שאראה למה אני יותר מתחברת
המטבח אמנם לא גדול אבל הוא נחמד
אורך -400
רוחב- 320

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מסייגת שאין לי מושג מה הצרכים שלכם, ואם קריטי לך לדוג' כיור לא מתחת חלון,
הנ"ל בא לשבר את העין ולתת עוד כיוון.
1720512975446.png

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אם כיור ליד חלון איפה יהיה המייבש?
לא נוח לשטוף כלים באלכסון
חוץ מזה שהמים יטפטפו על השיש..
נראה לי פחות לענין...
ושוב תודה רבה לכולן על הענות
עוזר לי ומקדם אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה