תכלס, יויו או יויה?

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נני5;2227370:
היויו מומלצת למי שלא צריך לעלות ולרדת הרבה מדרגות ביומיום.
יש לי אותה ואני גרה בקומה גבוהה וזה די מעצבן לעלות איתה מדרגות. מה גם שהפתרון של קיפול לא תמיד רלוונטי, במיוחד כשהילד ישן ולא רוצים להעיר אותו. (מצד שני, אין מצב לעלות איתה מדרגות והילד נשאר ישן)

היה על זה פה דיון בעבר,לגבי מדרגות בבנינים ישנים וחדישים.
אני גרה בבנין ישן העגלה עולה לי מצוין והילדה לא מתעוררת(אני גרה בקומה 2)

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רציתי לקנות את הבובו
נכנסתי לחנות ידועה בירושלים עם הכסף ביד בשביל הקניה
דרך הגב- שאלתי את המוכר מה הוא אומר על זה, ואז הוא אמר לי כך:
אני אומר לך את האמת- זה של חברה מאד זולה -איזי בייבי, יש אותו בשוק סה"כ חצי שנה, אני מוכר אותו כ-4 חדשים, וכבר יש לי המון המון תיקונים בזה... הוא טען שזה עגלה מהממת, ולכן אנשים קונים את זה אבל הגלגלים שלו שמאטעס וזה נשבר מאד מהר,

אמרתי לו יפה תודה, שמתי ת'כסף חזרה בארנק, ויצאתי מהחנות.........

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ov;2228168:
אני רציתי לקנות את הבובו
אני אומר לך את האמת- זה של חברה מאד זולה -איזי בייבי, יש אותו בשוק סה"כ חצי שנה, אני מוכר אותו כ-4 חדשים, וכבר יש לי המון המון תיקונים בזה... הוא טען שזה עגלה מהממת, ולכן אנשים קונים את זה אבל הגלגלים שלו שמאטעס וזה נשבר מאד מהר,

"תודה"

אז אין עגלה שהיא גם קלה מאוד וגם שכיבה מלאה.... וגם "חזקה"?

יהודיתה

משתמש פעיל
אני יש לי את היויה כבר 9 חודשים ונהנית ממנה מאוד מאוד קלה יציבה קומפקטית ולא תופסת מקום
כשהמחיר הוא שליש מהמחיר של היויו כך שב-1000 ש"ח קיבלתי טיולון , שק שינה, כיסוי גשם, כוס, ועוד ועוד...
ולא היתה לי שום בעיה עם המכס

shot

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בינתיים אין עוד מתחרה ליויו!! (ולא ליויה)
המקלרן יותר מסורבלת ממנה
והבובו פחות חזקה ממנה
היא הכי קלילה, גמישה נוחה נוסעת מצוין (ביחס לטיולונים אחרים)
החסרונות שאולי מצאו בה :
1. לא נשכבת ל 180- שזה בהרבה טיולונים ככה, (בבובו החדשה לא)
2. אין פגוש - מזמינים באליאקספרס ב80 ש"ח
3.עליה במדרגות- זה באמת קצת מפחיד היא עולה מצוין אבל את חוששת להחלשותה בעקבות הקפיצות, כמובן שזה לא מוסיף לה בריאות כמו לכל דבר (טיולון ) אחר
בקניה המוכר התישב עליה ונסע בכדי להוכיח את חוזקה
ממש עגלה מומלצת בחום, מפרגנת לכל אחת כזו נוחות.

mirier

משתמש מקצוען
אני שמעתי ממוכר שהבעיה של היויו זה המדרגות.
מכיון שהיא כ"כ קלה, יש השפעה של המשקל של הילד בכל מדרגה, אז היא טובה מאד בנסיעה חלקה, במדרגות- באיזשהו שלב יש בעיה בגלגלים.

ANONYMUS

משתמש מקצוען
לי יש יויה. 3 חודשים.
אין לי התנסות עם היויו כך שאני לא יודעת.
אבל היא נוסעת חלק, וכיפית לנסיעה, עולה ויורדת מדרגות נפלא(לא מבינה מאיפה זה שהיא לא עולה ויורדת מדרגות...)
היא קלה מידי, מה שגורם לזה שלא ניתן לתלות שקיות על העגלה, או תיק קצת כבד כי אז היא במצב ליפול כל רגע(עם תינוק קטנציק בפנים. אולי עם תינוק גדול יותר זה משתנה)
תא המטען שלה לא שימושי בעליל, כי הדברים נופלים ממנו (זה אמנם תהליך של מספר דקות, אבל זה המצב הסופי)
חוץ מזה היה שווה כל שקל הקניה הזאת.(לבינתיים)
עלתה 650 שח. לא נתפסה במכס. צבע מהמם(יותר מהיויו), קלילה, נוחה, הבייבי אוהב אותה.
אני ממליצה.
(אגב, מומלץ לא לשלוח אותה עם פדקס, אלא לבקש מהמוכר שישלח בדואר הסיני הרגיל, כי פדקס תמיד מעבירים אותה במכס.)

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י mgv;2228179:
"תודה"

אז אין עגלה שהיא גם קלה מאוד וגם שכיבה מלאה.... וגם "חזקה"?

יש את הננו של מאונטיין באגי, שקיבל את המקום הראשון במבחן העגלות

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נני5;2228299:

אבל יש לו בעיה רצינית במדרגות

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נני5;2228299:

אין לו שכיבה בכלל,
לא מבינה איך קונים עגלה בלי שכיבה מלאה....

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mgv;2228772:
אין לו שכיבה בכלל,
לא מבינה איך קונים עגלה בלי שכיבה מלאה....

בדגם החדש, שעוד לא הגיע ארצה יש 180 מעלות

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אנדי;2228866:
בדגם החדש, שעוד לא הגיע ארצה יש 180 מעלות
תודה...
שמחה לשמוע,
יש לך מושג מתי יגיע?

ביילי

משתמש פעיל
לגבי מדרגות עם היויו ,
מרוב שהיא קלה אני פשוט תופסת אותה משני הצדדים ומעלה אותה,
לא מדרגה מדרגה אלא כמו שמחזיקים קופסא,

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
הייתי בחנות עגלות
ופגשתי שם משהי שקנתה יויה ב750 שח + 250 משלוח
והעגלה התפרקה אחרי 4 חודשים
המוכר נעלם ואין למי לפנות

לא כדאי להוציא סכומים כאלו כשאין לך שום אחריות
כל עגלה עלולה להשבר
ובמיוחד עגלה מסין...

מוטיבציה

משתמש צעיר
נכתב ע"י מרשי;2229120:
הייתי בחנות עגלות
ופגשתי שם משהי שקנתה יויה ב750 שח + 250 משלוח
והעגלה התפרקה אחרי 4 חודשים
המוכר נעלם ואין למי לפנות

לא כדאי להוציא סכומים כאלו כשאין לך שום אחריות
כל עגלה עלולה להשבר
ובמיוחד עגלה מסין...

צריך לדעת לקנות באלי אקספרס. ממוכר אמין, לשלוח במשלוח זול, וכו.
תמיד אפשר לראות את אלו שמומחיות לקנות משם ומתהלכות עם מוצרים מהממים איכותיים וזולים, ואז אנחנו פשוטות העם:) מחקות אותן, מזמינות, ולא מבינות מדוע דווקא אצלנו הדגם הגיע שונה, הצבע שחור, והעגלה נשברת..

ronagadol

משתמש רשום
אין על היויו

נכתב ע"י shot;2228241:
בינתיים אין עוד מתחרה ליויו!! (ולא ליויה)
המקלרן יותר מסורבלת ממנה
והבובו פחות חזקה ממנה
היא הכי קלילה, גמישה נוחה נוסעת מצוין (ביחס לטיולונים אחרים)
החסרונות שאולי מצאו בה :
1. לא נשכבת ל 180- שזה בהרבה טיולונים ככה, (בבובו החדשה לא)
2. אין פגוש - מזמינים באליאקספרס ב80 ש"ח
3.עליה במדרגות- זה באמת קצת מפחיד היא עולה מצוין אבל את חוששת להחלשותה בעקבות הקפיצות, כמובן שזה לא מוסיף לה בריאות כמו לכל דבר (טיולון ) אחר
בקניה המוכר התישב עליה ונסע בכדי להוכיח את חוזקה
ממש עגלה מומלצת בחום, מפרגנת לכל אחת כזו נוחות.

מסכימה
היויו מושלמת!!
לא צריך להוריד אותה ככה במדרגות
אפשר לקפל אותה בשניה וזה ממש נוח
יש לי אותה כבר שנה ואני מתה עליה, ממש נוחה

lizi

משתמש צעיר
לי יש סייבקס קליסטו 3 שנים!
סוחבת בכייף 2 ילדים (בן 4 ובת שנה-שמנים!)
שכיבה מלאה, מתקפלת קטן, צרה וקלילה, עולה ויורדת מדרגות חופשי, גגון ענננק! נוחה מאוד להורים ולילדים!!
אני לא מבינה מה העניין להוציא כ"כ הרבה כסף על עגלת צעצוע! אז מה אם היא יפה, תכלס תחשבו מה נח לילד שלכם ולא לשכנה שמסתכלת עליכם מהחלון..;)

בהצלחה!!

קבצים מצורפים

• עגלה.jpg
    KB 8.7 · צפיות: 44

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י lizi;2229348:
לי יש סייבקס קליסטו 3 שנים!
סוחבת בכייף 2 ילדים (בן 4 ובת שנה-שמנים!)
שכיבה מלאה, מתקפלת קטן, צרה וקלילה, עולה ויורדת מדרגות חופשי, גגון ענננק! נוחה מאוד להורים ולילדים!!
אני לא מבינה מה העניין להוציא כ"כ הרבה כסף על עגלת צעצוע! אז מה אם היא יפה, תכלס תחשבו מה נח לילד שלכם ולא לשכנה שמסתכלת עליכם מהחלון..;)

בהצלחה!!

גם לנו יש אותה. חזקה מאד, נוחה מאד, פונקציונלית מאד, מושלמת!
(5 שנים!)

סימי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ov;2228168:
אני רציתי לקנות את הבובו

כל הכבוד לו! לנו המליצו עליה מאד, ואחרי חודש נשבר אחד הגלגלים. כשחזרנו לתקן, התרגז המוכר (שכ"כ המליץ קודם) ואמר: זו העגלה הרביעית שמגיעה אלי השבוע! הפסקתי למכור אותה... (חבל רק שאנחנו כבר "תקועים" אתה... ושלמנו עליה 1000 ש"ח!)

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני אחרי קצת ברורים,
הדגם החדש של הננו, כנראה לא יגיע לארץ, בגלל תקנים, הוא מידי קל בשביל תינוק ושכיבה מלאה....
המוכר המליץ לי על nuna תוצרת הולנד, טיולון, כולל שכיבה מלאה,
יש כאלה שמכירים? אשמח לראות תמונות וחו"ד... ניסית לחפש לא מצאתי מידע ברשת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה