תיקייה שלא נמחקת

• פותח הנושא N.O
  • פורסם בתאריך

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי תיקייה שלא נמחקת.
המחשב כותב שהסיבה שא"א למחוק אותה היא שהיא בכלל לא נמצאת שם...
נסיתי עם כל מיני תוכנות מחיקה ולא עוזר
מה עושים?
תודה רבה לכל העוזרים

קבצים מצורפים

• 2016-05-03_203020.jpg
    2016-05-03_203020.jpg
    KB 13.8 · צפיות: 21

qwerrrewq

משתמש מקצוען
הפעל מחשב ב safe mode, או השתמש בטעינה של מערכת הפעלה חיצונית כמו mini xp.

אם זה לא קריטי לך לא הייתי מציע לך לשבור את הראש...

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם לי יש תיקייה על שולחן העבודה שאני לא מצליחה למחוק אותה.
כשאני עושה מחיקה או גוררת לסל המחזור - תכולת התיקייה אכן נזרקת לפח, אך התיקייה נשארת לי על שולחן העבודה.
מה עושים?
N.O המחשב אומר לכם שהוא לא מוצא את מה שאתם רוצים למחוק מאותה סיבה שכתבתי - התכולה כבר נמחקה, אך סימן התיקייה עדיין מופיעה. לכן הוא אומר לכם שזה לא נמצא, כי זה כבר נמחק...
גם לי זה אומר כך.
אך מדוע התיקייה לא נמחקת???!

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;2072560:
להריץ chkdsk על הדיסק וזה יסתדר.

שזה אומר? מה צריך לעשות?
תודה גדולה!
עריכה: עשיתי, ולא עזר!

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
לי קרה פעם שהגדרתי בתוכנת ה"ווינדוס מדיה פלייר" בהגדרות "העתק מוסיקה מתקליטור" העתקה לתיקיה שיצרתי בשולחן העבודה בשם מסוים.
לאחר מכן, על אף שמחקתי את התיקיה, בכל פעם שהפעלתי את התוכנה נוצרה מחדש התיקיה על שולחן העבודה, ובצדק מצד התוכנה... :)

לכן אני חושבת שגם כאן מדובר במקרה דומה -
אני רואה ששם התיקיה היא Downloads, השערה שלי: יצרתם בהגדרות הדפדפן הוראה שכל הורדה תיכנס לתיקיה שנושאת את השם הזה ונמצאת במיקום המסוים ההוא, כך שפשוט צריך להכנס שוב להגדרות ולשנות שם את מקום התיקיה, או לחילופין לסמן: שאל אותי על מיקום ההורדה.

צדקתי?

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mina;2072573:
לי קרה פעם שהגדרתי בתוכנת ה"ווינדוס מדיה פלייר" בהגדרות "העתק מוסיקה מתקליטור" העתקה לתיקיה שיצרתי בשולחן העבודה בשם מסוים.
לאחר מכן, על אף שמחקתי את התיקיה, בכל פעם שהפעלתי את התוכנה נוצרה מחדש התיקיה על שולחן העבודה, ובצדק מצד התוכנה... :)

לכן אני חושבת שגם כאן מדובר במקרה דומה -
אני רואה ששם התיקיה היא Downloads, השערה שלי: יצרתם בהגדרות הדפדפן הוראה שכל הורדה תיכנס לתיקיה שנושאת את השם הזה ונמצאת במיקום המסוים ההוא, כך שפשוט צריך להכנס שוב להגדרות ולשנות שם את מקום התיקיה, או לחילופין לסמן: שאל אותי על מיקום ההורדה.

צדקתי?
יכול להיות.
אבל באמת לא רציתי למחוק את Downloads, אלא תיקייה אחרת שנמצאת בתוכה.
כיון שראיתי שהיא לא נמחקת, נסיתי למחוק את Downloads, וראיתי שגם היא לא נמחקת...

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם, הצלחתי עם התוכנה IObit Unlocker
מצורף כאן למי שצריך

ושוב תודה לכולם

קבצים מצורפים

• unlocker-setup.rar
    2.3 MB · צפיות: 82

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה