דרוש מידע תיקון עגלות בב"ב חוץ מרח' ראב"ד, יש?

פרישה טובה

משתמש חדש
יש ברחוב ראב"ד כמדומני 26 פינת אביי ורבא חנות שמתקן אופניים ועגלות קוראים לו גול תחפשי בספר טלפונים את המספר שלו חושבת שסוגר מוקדם.
מתקן את כל סוגי העגלות גם עגלות קניות
בהצלחה

ח. י. פ

משתמש צעיר
קופץ על האשכול
איפה אפשר לתקן עגלה בבני ברק?
(עגלת מאונטן באגי שהגלגל עם חלק מהברזל נשבר
זקוק כנראה להלחמה או רתיכה)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בראבד/אביי ורבא כמו שכתבו למעלה
ויש חנות שמתקנת אופניים
אולי מוכנים לתקן גם עגלות
בכהנמן- בין הצבי לעזרא - באחד הבנינים

ח. י. פ

משתמש צעיר
אז בסוף תיקנתי ברחוב ראבד
(כי בדיוק עברתי באיזור)
לא ממליץ בכלל
גם לא תיקן טוב וגם מדבר מאוד לא יפה
הודה לי בסוף שלא תיקן טוב
ואומר זה מה יש
רוצה תתבע אותי

ynf

משתמש פעיל
בבני ברק יש רק מקום אחד לתקן עגלות ילדים?
או שיש בעוד מקומות כגון באיזור קרית הרצוג פרדס כץ והסביבה?

ענבים טעימים

משתמש רשום
קופצת על האשכול...
מחפשת לתקן עגלת יויו שנקרע לו מאחורה הבד שמשנה את גובה המושב..
מישהו יעיל, ומהיר

חברים

משתמש פעיל
אפשר לנסות בכל חנות שמוכרת עגלות, אולי יש להם שירות גם אם לא קנו אצלם.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קופצת על האשכול...
מחפשת לתקן עגלת יויו שנקרע לו מאחורה הבד שמשנה את גובה המושב..
מישהו יעיל, ומהיר
אני מוכרת את הבד הזה, מקורי מצב חדש ב-100 אם מתאים לך. (של יויו + ולא יויו 2 כך שזה יותר שוכב)
אם לא- אפשר אצל תופרת.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז בסוף תיקנתי ברחוב ראבד
(כי בדיוק עברתי באיזור)
לא ממליץ בכלל
גם לא תיקן טוב וגם מדבר מאוד לא יפה
הודה לי בסוף שלא תיקן טוב
ואומר זה מה יש
רוצה תתבע אותי
לא נעים לומר אבל הוא לא צובר ותק ומוניטין עם השנים.
תיקון מקצועי באמת זה רק אצל החברה של העגלה.
יותר מזה יש את "הגלגל" עם שירות משלוחים נח. הוא מתקן באמת טוב.
מנסיון רב שנים רח' ראבד זה פלסטר שמחזיק מעט. חבל על הכסף שלכם.
אם יש תקלה ספציפית יש לי נסיון רב ואוכל לומר לכם אם ניתן לתקן לבד.
לפעמים ניתן לקנות רק חלק מסוים ולתקן לבד בצורה מקצועית

ומי שבאמת רוצה פירוט למה אני מעיזה לכתוב ככה ברבים יש לי הרבה הוכחות.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש מישהו מומלץ לעגלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה