דרוש מידע תיקון כונן חיצוני

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
בצער רב וביגון קודר אני מודיע על לכתו בטרם עת של הכונן החיצוני ששימש אותי במשך שנים רבות וכעת פרחה ממנו נשימת ההפעלה רח"ל..
ועל כן אבקש את עזרת הגיבורים לאלפני בינה בסוד האותיות הדיגיטליות.. איך וכיצד אפשר להשיב בו רוח חיים?

הבעיות התחילו לראשונה כשחברתי את הכונן, והמחשב כתב שצריך לתקן כמה סקטורים וכו' וקיימתי בקשתו בחפץ לב.. אך ללא הועיל, ובפעם השנייה שחברתי את הכונן, המחשב לרוב מעלתו לא מוכן לקרוא את הכונן..

אנא יהודים יקרים עזרו לבור וע"ה כמוני בענייני תקלות כוננים.. לדעת מהו הפתרון הרצוי, כדי להפיח רוח חיים דיגטלית בכונן שממאן לשתף עמי פעולה, ולא יהיה הכונן חלילה בבחינת שינה ופירש לא יכול לתקון..

מדובר בכונן שאוגר חומר עצום וחשוב בשבילי. בין היתר תמונות משפחתיות. וקבצי כתיבה חשובים.

בברכה רבה בעל הכונן החיצוני בצבע שחור זצ"ל בתקווה שיזכה לחיים יט"א בשנה הקרובה אכי"ר

נ.ב ארצה גם לשמוע על מחיר לתיקון הכונן.

112123

משתמש מקצוען
המחשב לא מזהה בכלל?
בד"כ בודקים בניהול דיסקים
פעם הבאה כשהוא מראה סימני גסיסה כנ"ל
חייב להתייחס ברצינות ולגבות את החומר
גם לפני שמראה סימני גסיסה עדיף שהחומר יהיה מגובה פעמיים
200 ש"ח נוספים זה לא הרבה בשביל לבטח את כל החומר שלך
בטח בהשוואה לשיחזור מקצועי

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
חברים תודה על העצות מכאן ולהבא. אבל לא זה מה שחשוב לי. (קניתי מאז שני כוננים חדשים כדי לגבות כל חומר חדש)
אני מבקש פתרונות לכונן ששבק חיים. מי שיש לו פתרונות אשמח שיכתוב לי.

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
לענ"ד יותר בעייתי
לא יזיק לנסות כניסת USB אחרת ומחשב אחר
אולי @מתכנת חובב יוכל לעזור
נסיתי במחשב אחר. ולא עזר לי.
אשמח אם מישהו שמבין בזה ידריך אותי. או יפנה אותי לאיש מחשבים אמין שלא יגבה לי אלפי שקלים על שחזור הכונן.

שלומי12

משתמש סופר מקצוען

שוב תודה 112123 על תיוג משתמש שיכול לעזור.​

אשמח אם יתייגו לאשכול עוד משתמשים שמתמחים בנושא.

קהילות יעקב

משתמש פעיל
יש אפשרות לרכוש מארז חיצוני לכונן. הכונן החיצוני מורכב מדיסק קשיח פנימי, ומעטפת חיצונית. בד"כ מה שמתקלקל הוא המעטפת, ובלא מעט מקרים אפשר לסדר את הבעיה ע"י החלפת המעטפת - כלומר המארז החיצוני.
אפשר לרכוש מארזים חילופיים בזול דרך הרשת, בעיקר מאתרים מחו"ל, בהרבה חנויות בארץ מקפיצים את המחיר שלהם משום מה...

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות לרכוש מארז חיצוני לכונן. הכונן החיצוני מורכב מדיסק קשיח פנימי, ומעטפת חיצונית. בד"כ מה שמתקלקל הוא המעטפת, ובלא מעט מקרים אפשר לסדר את הבעיה ע"י החלפת המעטפת - כלומר המארז החיצוני.
אפשר לרכוש מארזים חילופיים בזול דרך הרשת, בעיקר מאתרים מחו"ל, בהרבה חנויות בארץ מקפיצים את המחיר שלהם משום מה...
המעטפת כלומר הפלסטיק?
אצלי הוא תקין. זו לא הבעיה.

112123

משתמש מקצוען
הפתיחה של המארז לא קלה
הוא יכול להרוס את הכונן עצמו בזמן פתיחת המארז
וגם לא בטוח שמה שנהרס זה השבב החיצוני יש גם בתוך הכונן שבבים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מצטרף לבקשה.
איפה בודקים בניהול דיסקים?? לא ממש מבין בזה. אצלי הוא כן מזהה אותו מדי פעם. רק כשאני מנסה להעתיק למחשב תמונות בודדות הוא מעתיק ומפסיק. סרטונים הוא בכלל לא מתחיל.
ולהחליף חיצוני מחשש להרוס יותר. יש מישהו מומלץ בבני ברק שיעשה כזה דבר??
תודה מראש

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
מצטרף לבקשה.
איפה בודקים בניהול דיסקים?? לא ממש מבין בזה. אצלי הוא כן מזהה אותו מדי פעם. רק כשאני מנסה להעתיק למחשב תמונות בודדות הוא מעתיק ומפסיק. סרטונים הוא בכלל לא מתחיל.
ולהחליף חיצוני מחשש להרוס יותר. יש מישהו מומלץ בבני ברק שיעשה כזה דבר??
תודה מראש

לחץ על חלונות, וכתוב בחלונית 'חפש בתוכניות ובקבצים' את המילים הבאות: ניהול דיסקים'. או 'צור ואתחל מחיצות בדיסק הקשיח'.

קבצים מצורפים

• ניהול דיסקים.GIF
    ניהול דיסקים.GIF
    KB 97.3 · צפיות: 33

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
כל מה שהוצע לך לעיל להחליף מארז ו/או מעטפות ו/או מה שלא יהיה לא תקף בכונן שלך

אם הדיסק לא מזוהה במחשב כלל והחומר חשוב לך אין לך ברירה אלא לפנות למשחזר מידע מקצועי
כל השאר (טכנאים, חובבנים וכו') אין להם ציוד ו/או הידע לטפל במקרה זה

ומאד מומלץ לא לחבר את הדיסק למקור חשמל כלל
כל חיבור למקור חשמל יכול לגרום ליותר נזק

אם החומר לא חשוב תוכל לשלוח את זה לפח הקרוב ביותר (או לרחוק ביותר, תלוי בך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה