תיקון גגון סוכה שנפגע מסופת ה"ברברה" בבני ברק

rand

משתמש פעיל
אשמח להמלצות למסגר שמתאים לעבודה קטנה.
הגדולים והמוכרים, לא ששים לעבודות שכאלו.
מדובר בגגון סוכה בחדר שינה במידות 70*270, הנפתח כלפיי מעלה כמו דלת, וכתוצאה מהרוח הוא נפתח והתעקם ואף קיבל חור הגורר נזילה חמורה.

נ.ב מוסר השכל, לפחות בתחום זה לא לקחת ערבים. (לקחנו ערבי מוכר שעובד עם הרבה קבלנים, לא עונה לטלפונים "אחמד")

יואל 1

משתמש חדש
אשמח להמלצות למסגר שמתאים לעבודה קטנה.
הגדולים והמוכרים, לא ששים לעבודות שכאלו.
מדובר בגגון סוכה בחדר שינה במידות 70*270, הנפתח כלפיי מעלה כמו דלת, וכתוצאה מהרוח הוא נפתח והתעקם ואף קיבל חור הגורר נזילה חמורה.

נ.ב מוסר השכל, לפחות בתחום זה לא לקחת ערבים. (לקחנו ערבי מוכר שעובד עם הרבה קבלנים, לא עונה לטלפונים "אחמד")
אשמח לקבל עדכון, מה עשית.
אם תוכל לכתוב לי במייל 7181112שטרודלגמייל.קום
תודה רבה

a rivki

משתמש פעיל
אני צריכה בירושלים לתקן גגון בסגננון הבעיה שתוארה יש המלצה ?

a rivki

משתמש פעיל
מרכז ירושלים או מרכז הארץ?
אני צריכה בירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה