חרבות ברזל תיעוד מהמלחמה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לבקשת רבים, אנו מבקשים שלא להעלות תמונות וסרטונים מהמלחמה באשכולות האחרים.

האשכול נועד להעלאת קבצי סטילס אודיו ווידאו,
לא לתגובות שרשרת, עדכונים ודיונים, בשביל זה יש מקומות אחרים.

כמה כללים מחייבים לפני השתתפות באשכול:
  • אין להעלות תמונות שאין העין סובלת.
  • אין להעלות תמונות נשים.
  • אין להעלות תמונות הנוגדות את הצנזורה.
  • אין להעלות תכנים של האויב המכילים "לוחמה פסיכולוגית", כמו סרטונים ותמונות של החמאס וכדו'.
  • תמונות מרובות יש להכניס לספוילר, ולכתוב מפורש אם זה לא לבעלי לב חלש.
  • תמונות מחבלים יש להעלות בספוילר בלבד!
  • אין להספים את האשכול עם הודעות "אפשר בזיפ" "חסום" "אפשר בקובץ" וכדו'.

הודעה בניגוד לכללים אלו, תגרום לחסימה מיידית מהאשכול.

הוספנו אפשרות דירוג:
  • דירוג חיובי - להודעה מיוחדת, ששווה לנעוץ אותה גבוה.
  • דירוג שלילי - להודעה כפולה או שנוגדת את כללי הפורום.
    אין להשתמש בדירוג השלילי כדי להביע רגשות כלפי הודעה קשה ככל שתהיה כל עוד היא עומדת בחוקי האשכול.

בתקווה לבשורות טובות!

etidan

משתמש מקצוען
מנחם קולדצקי
בזמן ארוחת שבת, ירי לעבר בתים ברחלים
הירי עבר מעל ראשו של ילד בארוחת שבת בביתו. ראש מועצת שומרון יוסי דגן: "המחבלים הנאצים בעזה הם כמו המחבלים הנאצים ביו"ש, צריך להדביר את שניהם בכוח". יעל שירו מעל לראש של בנה: "דבר מזעזע, דורשים שיפעלו בתוך הכפר"
מחבלים ירו לעבר הישוב רחלים בערב שבת. הירי חדר ל 3 בתים. נמצאו בשטח 26 תרמילים. הירי עבר מעל ראשו של ילד בן 6.
אליהו תושב הישוב מספר: "בסביבות השעה 21:30 אחרי ארוחת שבת, אני נרדמתי על הספה, שאר בני הבית ישבו ודיברו 6 ילדים הבכור בן 11 והקטנה בת שנתיים, לפתע החל ירי. אמרתי לכולם לשכב על הרצפה. כדור אחד חדר דרך הויטרינה מעל הראש של הבן שלי בן ה 6. מכיוון שאני מגוייס בצו 8, שלחתי מייד דיווח לצבא, והגיעו כוחות למקום. התחושות קשות. תחושת חוסר בטחון בתוך הבית. זה מצב שאסור שיימשך".

יעל תושבת הישוב מספרת: " בסביבות השעה 21:30 אחרי ארוחת שבת, הלכתי עם הבת שלי לחדר להרדים אותה, הילדים שיחקו בסלון, שמעתי רעשים, בעלי קפץ ואמר: לשכב על הרצפה. נשכבתי על הבת שלי. חלק מהילדים הלכו לממ"ד, וקראנו תהילים. אחר כך ראיתי שכדור עבר מעל הראש של הבן שלי בן ה 6. זה מזעזע כואב ומאכזב שבוקר אחר כך לא קרה שום דבר בכפר ממנו ניסינו לרצוח אותנו בביתנו, בערב שבת, שם המשיכו בחייהם בנחת, לא יכול להיות שלא יהיה מחיר. אנחנו מצפים לתשובה ניצחת וברורה מצה"ל. האוייב צריך להבין שדבר כזה לא יקרה"

יו"ר הישוב רחלים יצחק הורוביץ: "במהלך השבת בשעה 9:20 נורה צרור של 26 כדורים לכיוון הישוב. פגע בארבעה בתים, והתנפצו חלונות של שלושה בתים. רק בנס ילד שהיה שם בתוך הבית לא נפגע, עבר לו ממש מעל הראש. אנחנו כבר חודש מתריעים בפני הצבא, שלא מפסיקים לירות מאולם החתונות בכפר בתגובה רק אומרים לנו שאין שם נשקים. נמאס שחיינו מופקרים. אנחנו דורשים מהצבא להתחיל לפעול בתוך הכפר קבלאן, מתוך כוונה להתמקם שם, אנחנו במרחק מטרים ספורים מהם. זו הדרישה, שיפעלו בתוך קבלאן, יקימו בסיס בתוך אחד מהבתים בצומת שם, ויחזירו את תחושת הביטחון לתושבים".
WhatsApp-Image-2023-11-04-at-20.28.30-1-576x1024.jpeg

WhatsApp-Image-2023-11-04-at-20.28.30-qevm3jogxr3bcr0hdqx4kyw2tx54w8gmse08wva748.jpeg

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מואיז הקטן: ‏תסתכלו טוב טוב על המפה הזאת. זה לא אזעקות.!
כל נקודה זה ישוב שבו יש לפחות נרצח אחד מאז הטבח בעוטף לפני חודש. 1192 נרצחים ונופלים בקרב. כל הארץ נקודות אדומות עצובות. כל הארץ! (ויש גם עוד על הגלובוס). ברית הדמים חזקה מכל פוליטיקה. יהי זכרם ברוך.
unnamed.jpg

etidan

משתמש מקצוען

טובי בנינו: הלוחמים שנפלו בקרב בעזה​

גלעד ניצן הי"ד בן 21 מהיישוב שילה בבנימין, ידידיה אליהו הי"ד, בן 25, מקרני שומרון, יהודה נתן כהן הי"ד, בן 25, משדמות מחולה, ויונדב רז לוינשטין הי"ד, בן 23 מאילת נפלו בקרב בסוף השבוע בעזה מטובי בניה של הציונות הדתית​

0e151a6f3ed4138b6571.jpg

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אתר המציין מיקום הנופלים בפרעות שמחת תורה תשפ"ד

המידע שם לא מדויק
הרעיון טוב
האתר באנגלית

מ. שני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום