הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לבקשת רבים, אנו מבקשים שלא להעלות תמונות וסרטונים מהמלחמה באשכולות האחרים.

האשכול נועד להעלאת קבצי סטילס אודיו ווידאו,
לא לתגובות שרשרת, עדכונים ודיונים, בשביל זה יש מקומות אחרים.

כמה כללים מחייבים לפני השתתפות באשכול:
  • אין להעלות תמונות שאין העין סובלת.
  • אין להעלות תמונות נשים.
  • אין להעלות תמונות הנוגדות את הצנזורה.
  • אין להעלות תכנים של האויב המכילים "לוחמה פסיכולוגית", כמו סרטונים ותמונות של החמאס וכדו'.
  • תמונות מרובות יש להכניס לספוילר, ולכתוב מפורש אם זה לא לבעלי לב חלש.
  • תמונות מחבלים יש להעלות בספוילר בלבד!
  • אין להספים את האשכול עם הודעות "אפשר בזיפ" "חסום" "אפשר בקובץ" וכדו'.

הודעה בניגוד לכללים אלו, תגרום לחסימה מיידית מהאשכול.

הוספנו אפשרות דירוג:
  • דירוג חיובי - להודעה מיוחדת, ששווה לנעוץ אותה גבוה.
  • דירוג שלילי - להודעה כפולה או שנוגדת את כללי הפורום.
    אין להשתמש בדירוג השלילי כדי להביע רגשות כלפי הודעה קשה ככל שתהיה כל עוד היא עומדת בחוקי האשכול.

בתקווה לבשורות טובות!

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
:cry: :cry: :cry:

החובש חילץ תינוק מהתופת: "הוא חיבק אותי חזק ולא הסכים לשחרר"​

שלום אביטן, חובש איחוד הצלה, שהיה מראשוני כוחות הרפואה שהגיעו לדרום בשעות הראשונות של הלחימה, חילץ תחת אש 2 תינוקות מהתופת בכפר עזה. "התינוק חיבק אותי, חיבק חזק, דחף את הראש שלו עמוק לגוף שלי ולא הסכים לשחרר, כנראה הוא סוף סוף הרגיש מעט בטוח, אחרי שעות ארוכות של תופת..."​

מאיר גלבוע | בטחוני15.10.2023 | 15:13

00:00

00:00
האזינו לכתבה

colbass.com

593750e59f154206789e.jpg
חובש איחוד הצלה והתינוק | צילום: איחוד הצלה
שבת, 6:30 בבוקר, ממדי הטבח המחריד עדיין לא היו ידועים בהיקפים המזעזעים שלהם. המוקד הארצי של איחוד הצלה הזניק אותי, וישר מהמיטה עפתי לדרום המדמם באמבולנס של איחוד הצלה.
הבטן מתהפכת, טילים באוויר, תחושה לא טובה מקננת בי, אבל לא היה לי מושג שאני בדרך לגיהינום, רק כשהתחלתי להתקרב לעוטף, התחילו להתברר לי ממדי האסון.
כאוס עצום, בלאגן מטורף, פצועים, הרוגים, גופות, מראות שאני לא אשכח בחיים. אנשים צועקים לעזרה ואין מושיע. עשן מתיימר מכל פינה, פיצוצים אדירים בשמיים, יריות, טירוף.
חילצנו אנשים תחת אש וניסנו לסייע לכל מי שרק יכולנו.
בכניסה לכפר עזה פגשתי את ש. חייל / מפקד / מלאך מיחידה מובחרת. היו סביבו פצועים, טיפלנו בהם יחד עם עוד כמה חיילים. הסתכלתי עליו והוא עלי, עמוק בתוך העיניים ומבלי לדבר הבנו שאנחנו לבד במערכה. הוא אמר לי: ״אתה צמוד אלינו, אם תהיה היתקלות אתה נשאר ואני מוציא אליך פצועים". וכך היה, הוא והחיילים שאיתו, נעלמו אל תוך מסך העשן שהסתיר את כפר עזה, כשאני ושאר המלאכים הכתומים מאיחוד הצלה ממתינים בחוץ.
ואז זה קרה, כמו סיוט שלא נגמר, הם התחילו להוציא אלינו המון אזרחים וחיילים פצועים, פצועים קשה, בקצב מטורף, פציעות איומות, כאלה שאתה לא מתכונן אליהם, המלחמה בעיצומה!!
עבדנו בלי הפסקה, תחת אש, כדי לייצב אותם רפואית ולהעביר אותם למסוקים צבאיים. לא הייתה אפשרות לפנות אותם באמבולנסים, הסביבה שרצה רוצחים אכזריים שירו לכל עבר ללא הפסקה.
הדקות מתחלפות לשעות ואתה בכלל לא מבין או קולט מה קורה, איפה אתה נמצא, ושכדורים שורקים לך מעל הראש.
בסביבות 19:00, ש. ועוד חייל מגיעים לכיווני כשהם עם 2 תינוקות על הידיים. "מצאנו אותם", הוא אמר לי, "ההורים שלהם נרצחו או נחטפו כנראה, סומך עליך שתציל אותם". שניה אחרי שהוא סיים את המשפט, ש. כבר נעלם חזרה אל התופת של כפר עזה ואני מצאתי את עצמי עם 2 תינוקות על הידיים.
הטילים שורקים מעלינו, קרבות עזים בכל פינה והמתוקים האלו בוכים בלי הפסקה. הנחתי שהם לא אכלו כלום מהבוקר ובהתחשב בנסיבות הצלחתי לארגן להם רק מים. אחד החובשים שהיה איתי, עזר לי והחזיק את אחד מהם. נתנו להם לשתות והם פשוט גמעו את המים בשנייה, זה הרגיע אותם קצת.
התינוק שהחזקתי חיבק אותי, חיבק חזק, דחף את הראש שלו עמוק לגוף שלי ולא הסכים לשחרר, כנראה הוא סוף סוף הרגיש מעט בטוח, אחרי שעות ארוכות של תופת.
לעולם לא אצליח לתאר את התחושות של אותן רגעים, זה היה מרגש, זה היה נורא.
בדקנו שהם בסדר ושהם לא נפצעו במהלך היום, ולאחר מכן דאגנו שיעבירו אותם לסורוקה שם יחברו אליהם עובדים סוציאליים.
המשכנו לפצועים הבאים, חיות הטרף של החמאס טבחו בקדושים האלה וחלק מהפצועים היו במצב קשה מאוד. לא הייתה לנו הפריווילגיה לעצור לרגע, המצב היה נורא, נלחמנו על כל פצוע, לא אפשרנו שהם ימותו לנו בידיים.
השמש שקעה וזרחה, ושוב שקעה וזרחה ואנחנו בשטח, גמורים, צמאים, רעבים, אבל לא מוותרים.
לאחר שלושה ימים חזרתי הביתה, מנסה לישון, עוצם עיניים והכל חוזר אליך בבום. המראות, הריחות, הקולות, אתה מתהפך מצד לצד ולא מוצא מנוח.
התקלחתי, החלפתי בגדים, קניתי במכולת ליד הבית כמה דברים שקבוצת חיילים שהייתה איתנו ביקשה ממני וחזרתי אל התופת.
בדצמבר הקרוב אני מתגייס, ואם עד עכשיו לא החלטתי לאן, עכשיו אני כבר יודע. חיל הרפואה!!

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai

גם הערבים מבינים את זה היטב: "חמאס הפך חיינו לגיהנום" • צפו​

בסרטון שהופץ ברשת החברתית נראה ערבי המסביר לעולם כיצד חמאס הפך את עזה למדינה ענייה ורעבה, הוא אומר: "חמאס הפך את חיינו לגיהנום" • צפו​

קבצים מצורפים

• videos652c5212b3a6ffile_11768.mp4
    12.3 MB

etidan

משתמש מקצוען

הנשיא חשף בתקשורת האמריקאית: חמאס נתן מכות חשמל והוציא להורג בשידור חי​

fff110380b07659978ff.jpg

נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון בלעדי לרשת CNN את תוכנית חטיפת השבויים הרצחנית של ארגון הטרור חמאס "מדריך הלוחם - גרסת הג'יהאד" שהונפק והופץ על ידי חמאס למחבלים בשטח. בנוסף הציג הנשיא בראיון תמונות מזעזעות משנותר מהטבח בקיבוץ בארי, שם ביקר הבוקר.

בחוברת אשר נמצאה על גופתו של מחבל חמאס שחוסל בשטח ישראל, מפורטים שלבי החטיפה ואופן ביצועם. על פי המתואר, נדרשים החוטפים לייצר כאוס והפחדה באמצעות כפיתה וכיסוי עייני השבויים, שימוש במכות חשמל והוצאה להורג של כל אדם אשר עלול להוות איום או הסחת דעת. כמו כן הודרכו לאסוף את השבויים ולהשתמש בהם כבשר תותחים במידת הצורך ללא הבדל דת, גזע או מין.

על-פי המדריך המעוות, ובדומה לארגון הטרור דאעש, נדרשים המחבלים החוטפים לתעד את מעשיהם בשידור חי ובעת תקיפות צה"ל, להוציא להורג את השבויים.

עוד במדריך, פרק המסביר על סולם הדרגות בצה"ל וחשיבותן ועל אמצעי הלחימה ויכולות האלקטרוניקה הקיימים בצה"ל. כך, כל מחבל שלקח חלק במסע הטבח הרצחני בשטחי ישראל, אומן על-ידי שיטות הלחימה הברבריות והמעוותית של ארגון הטרור חמאס.

ארגון הטרור חמאס, הגרוע מדאעש, מוכיח פעם נוספת כי האכזריות היא המצפן לפעולותיו.

נשיא המדינה יצחק הרצוג אמר בראיון לרשת CNN: "אנו עומדים בפני אויב אכזר ביותר, בלתי אנושי, אותו עלינו לעקור ללא רחמים. המסמך הזה נמצא על גופתו של אחד המחבלים, זו חוברת. החוברת הזו היא מדריך הפעלה, איך נכנסים לחצרות של אזרחים, לקיבוץ, לעיר, למושב, איך פורצים לשם. וראשית - ומה אתה עושה כשאתה מוצא את האזרחים? אתה מענה אותם. זו החוברת שכתוב בה בדיוק איך לענות אותם, איך לחטוף אותם. אז הסיפור הוא לא ישראל מול הפלסטינים, או יהדות מול איסלאם – חלילה – הסיפור הוא על בני אדם, אנושיות, האם אנחנו עם הטוב או עם הרע, שם האנושות צריכה לעמוד. המערכה שאנו מנהלים כעת, כעם העולה כאריה, הוא נגד הרשע, ואנחנו נעקור את הרע כדי שיהיה טוב יותר לכל האזור והעולם. אין שום הצדקה למה שקרה. זו פשוט אידיאולוגיה מבית דאעש שקוראת לחסל את ישראל מפני האדמה, ולכן יש לחסל את חמאס מפני האדמה".

etidan

משתמש מקצוען

מאות מסמכים ומכשירי סלולר, אמצעי קשר ומצלמות של מחבלי חמאס נתפסו​

חוברות הפעלה למחבלי חמאס, תוכניות מבצעיות, טלפונים לווינים; דרכי קשר ומספרים מוצפנים של ארגון הטרור; נחשפת חקירת שלל החמאס בידי אגף המודיעין. במכלול, ממויינים ומקוטלגים החומרים, מתורגמים ומופצים לכלל יחידות המחקר, האיסוף והשטח באמ"ן​

3439afb76a83a93249a9.jpg

etidan

משתמש מקצוען

צה"ל פועל גם ביו"ש: נעצרו 33 פעילי חמאס​

בתום מבצע מעצרים לסיכול טרור והחרמת אמצעי לחימה, נעצרו ביהודה ושומרון 49 מבוקשים | מתוכם 33 פעילים של ארגון הטרור חמאס | הוחרמו מעל 50,000 ש״ח שהיו מיועדים לטרור​

511b8a06f12164d10629.jpg

etidan

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• videos652c5212b3a6ffile_11768.zip
    12.2 MB · צפיות: 57

etidan

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• videos652bb6a95c767file_11750.zip
    1.3 MB · צפיות: 50

אחד החכמים