תינוק צורח עם כאבי בטן בלתי פוסקים

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
יש במודיעין אחת כמו דר רייס קוראים לה נופית 0548005430
הייתי עם 2 הבנות שלי והיא חוללה ממש פלאים!!
מומלצת בחום!

חשבת מלי

משתמש פעיל
יש לי בן תינוק בן חודש כמעט,שלא מפסיק לצרוח,
תוך כדי האכלה הוא מתפתל מכאבים,ואחרי ההאכלה(הוא יונק),הוא צורח בלי הפסקה כמעט צרחות כאילו כמו צירים של ממש
הפרצוף מתאדם,והוא מותח את כל הגוף מתוך סבל מר,מיוסר ממש!!!!!!
נסיתי להתקשר לד"ר רייס,ושמעתי הקלטה שהוא לא מקבל עדין
למשהו יש עוד רעיון מה ניתן לעשות.?
אצלנו היו כמה תינוקות שצרחו כפי שאת מתארת, הלכנו להיימליך בירושלים, הוא בדק במכשיר ביקום (משהו חיצוני לגמרי...) וגילינו דברים מפתיעים , לרוב באמת הייתה אלרגיה לחלב, אבל לא רק, הייתה תינוקת עם רגישות לתפוחי אדמה! בפסח שלפני הבדיקה כולנו היינו על סף אשפוז מרוב הצרחות, למפרע התברר שהאימא המניקה אכלה הרבה תפו"א והתינוקת הרגישה הגיבה בהתאם, תינוקות אחרת הייתה רגישה לכל סוגי הפירות למעט תפוחי עץ ואגסים, מיותר לציין שלאחר שהגורם המפריע הושמט מתזונתה של האם התינוקות נרגעו לחלוטין (לוקח קצת זמן עד שהאלרגן מתנקה מהגוף)

נעליים

משתמש מקצוען
יש לי בן תינוק בן חודש כמעט,שלא מפסיק לצרוח,
תוך כדי האכלה הוא מתפתל מכאבים,ואחרי ההאכלה(הוא יונק),הוא צורח בלי הפסקה כמעט צרחות כאילו כמו צירים של ממש
הפרצוף מתאדם,והוא מותח את כל הגוף מתוך סבל מר,מיוסר ממש!!!!!!
נסיתי להתקשר לד"ר רייס,ושמעתי הקלטה שהוא לא מקבל עדין
למשהו יש עוד רעיון מה ניתן לעשות.?
לא בדקתי עדיין תגובות
מניסיון שלי...
היה לי בדיוק אותו סיפור עם הבת שלי, הלכתי להיימליך, הוריד לי חלבי ועוד משהו, ותוך 3 ימים התחלתי לראות שיפור, וב"ה קבלתי תינוקת חדשה!!!!
(הרופא ילדים נתו לי גרפווטר, וזה לא עזר כלום!!!)

ממליצה לך מאוד ללכת להיימליך כמה שיותר מהר ולמנוע סבל מהתינוק וממך...

נעליים

משתמש מקצוען
ו @rikigra אני כבר כמעט שנה ללא חלבי....

עוד משהו... הלכתי להיימליך, ולא היה לי עצבים לנסות לבד מה כן ומה לא...

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית

יראת גאולה

משתמש מקצוען
נשמע ריפלוקס, ויש לזה תרופה.
בנוסף יש כמה דברים שעוזרים: לא להשכיב אחרי האוכל אלא להניח בטרמפולינה למשל, לשים משהו קשיח מתחת למזרון כדי שיהיה מונח קצת באלכסון, להניק כל ארוחה רק מצד אחד.
עוד עזר אצלנו: אני נמנעתי מחלבי ומעגבניות (כולל רסק עגבניות פיצה וכל מה שמכיל..).

לא שמעתי בזמנו על אוסטאופתיה,
אבל אומרים שזה עוזר, אז הייתי מנסה.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
גם אצלי כל הסביבה אמרו שזה נשמע ריפלוקס, והרופאים אמרו שזה לא....
ברור ש"אבחון" שלי מתוך כמה שורות בפרוג לא שווה כלום. רק כתבתי מהניסיון... כדי שתבדוק את הכיוון...

אבל אם אצלך כל הסביבה אמרה שזה ריפלוקס, והרופא אומר שלא,
נשמע לי יותר שהסביבה צדקה ולא הרופא... אא"כ הרופא מצא את הבעיה והיא אחרת, והיא נפתרה.
בד"כ לא עושים בדיקה לריפלוקס, כי היא פולשנית, אלא מסתמכים על תשאול של הורים. ויש כמה מאפיינים לבכי של ריפלוקס.
לא כל הרופאים נוטים לתת תרופה לריפלוקס כשיש עליה במשקל, אבל זה לא אומר שזה לא ריפלוקס, זה אומר שהרופא לא מספיק השתכנע שיש במה לטפל.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דבר אחד וראי זה פלא אצלי כל התינוקות זה היה בגלל חלבי תעברי למטרנה צמחית ואם את מניקה תפסיקי לאכול חלבי לרבות נס קפה ותראי שיפור מהיום הראשון או השני מדהים!!

הכי בעולם

משתמש מקצוען
ברור ש"אבחון" שלי מתוך כמה שורות בפרוג לא שווה כלום. רק כתבתי מהניסיון... כדי שתבדוק את הכיוון...

נשמע לי יותר שהסביבה צדקה ולא הרופא... אא"כ הרופא מצא את הבעיה והיא אחרת, והיא נפתרה.
בד"כ לא עושים בדיקה לריפלוקס, כי היא פולשנית, אלא מסתמכים על תשאול של הורים. ויש כמה מאפיינים לבכי של ריפלוקס.
לא כל הרופאים נוטים לתת תרופה לריפלוקס כשיש עליה במשקל, אבל זה לא אומר שזה לא ריפלוקס, זה אומר שהרופא לא מספיק השתכנע שיש במה לטפל.
מכירה ילד שסבל מכזו תופעה, כאן בארץ לא הכירו בזה.
נסעו לחול לשמחה , הלכו לרופא וחזרו עם הבחנה על ריפלוקוס ומזון תואם.
והפלא ופלא התינוק נרגע.
אוסטופט יכול לעזור בזה.
ובכלל מומלת

חשבת מלי

משתמש פעיל

ריפלוקס מתבטא קודם כל בהמון פליטות! הכותבת לא ציינה כלל שהתינוק שלה פולט אלא מתפתל כנראה מכאבי בטן,

נחמי3

משתמש מקצוען
להפסיק חלבי זה דבר ראשון, אבל לא ליום אחד
וגם להוריד קפאין, זה גורם לקיבה עצבנית
וכל הנ"ל משפיעים על התינוק
צריך סבלנות
וגם בעז"ה זה עובר......

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
תודה לכל העוזרים
קבעתי תור למחר לד"ר רייז
בעז"ה מקווה שיעזור!

כריות נוגט

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש מישהו כמו רייס, שמעתי שהוא גם מעולה, קוראים לו ד"ר סופר הוא מקבל בירושלים
טלפון מזכירה:050773555
בהצלחה והרבה מזל טוב
ד"ר סופר הוא המורה של ד"ר רייס
הבת שלי מגיל 3 שבועות לא גמרה לצרוח, והיה נראה לי שהיא סובלת נורא ממשהו,
הלכתי איתה לרופא ילדים שאמר שהכל תקין ואין מה לעשות...
איפה שבררתי המון המליצו לי כל ד"ר סופר הוא אוסטופאת
הלכתי אליו והוא אמר לי שיש לה ריפלוקס שבעצם גורם לאוכל לעלות ולרדת בוושט ועושה צרבות נוראיות
הוא טיפל בה ואמר לי להוריד מוצרי חלב, חצילים וכד'
אחרי שבוע הילדה שלי התחילה להיות יותר רגועה ולאט לאט הפכה להיות פשוט תינוקת מהממת
תנסי אותו, נשמע שאין לך מה להפסיד...
בהצלחה!

נעליים

משתמש מקצוען

3 רופאים אמרו לי את זה, מספיק???
ודפדפי למעלה, כתבתי שהלכתי להיימליך, וב"ה פתרנו את זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה