התייעצות תינוק בן שנה רוקד במיטה

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עשיתי סמיילי צוחק, כי גם אנחנו חווינו את החוויה הזו ממש עכשיו...
זאטוט (יותר גדול) שפשוט לא רוצה לישון (רק ביום ראשון...)
רוצה לשחק ולהישאר ער. ואת האמת, זה מעיד על התפתחות, וגילוי עניין בסובב אותם. סימן חיים בריא...
אז זרמנו לכמה ימים. ברוך ה' שבנו למסלול. אחרי כמה ימים פשוט אמרים "נגמר החגיגה", עכשיו הזמן לישון...

בלילות האחרונים התינוק שלי בן השנה מתעורר בלילה שמח כאילו אמצע היום.
לא מוכן לקחת בקבוק אלא רק עומד במיטה ומדבר.
לא שינינו לו כלום בשעות שינה, או במיקום.
מה עושים?
ריטלין.

:D:eek::)

חנה תהילה

משתמש מקצוען
ממליצה לנסות לא להשכיב צהריים
לא חשבתי שבגיל הזה אפשר כבר בלי שנ"צ. אבל רעיון להוריד שעות...
ברוך ה' שבנו למסלול
תודה, מסר מרגיע.
וואלה, לא חשבנו על זה, איפה קונים? :p

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה עושים?
תבדקו אם אתם לא מדברים מתוך שינה, יכול להיות שהוא סך הכול עונה לכם? ;)

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא חשבתי שבגיל הזה אפשר כבר בלי שנ"צ. אבל רעיון להוריד שעות...
לא בטוח שצריך להוריד. אולי פשוט להקדים את שעת שנת הצהרים. או לחילופין לאחר את שעת שנת הלילה.

וכשהוא מתעורר אפשר לשים לו כמה משחקים במיטה שישחק לעצמו עד שירדם.
(ואם הוא עדין אתכם בחדר, אז אולי להעביר אותו לחדר אחר יעזור גם).

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
ארוחה טובה מלאה ומזינה לפני השינה, תיתן לו לשקוע טוב בשינה, ולישון טוב עד הבוקר..
וכמובן להןריד את כמות השינה שהיתה לו עד עכשיו.
ב''ה ילד בריא לגמריי, הוא בסה''כ עושה לכם: 'הופ, טרללה, גדלתי בשנה (או בשינה)..'

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה עושים?
מה מצב הברזל שלו?
אחד התסמינים של חוסר ברזל אצל תינוקות זה נדודי שינה, מניסיון...

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני יכולה לאמר לך שאת עודדת אותי.... שיש עוד כאלה
אצל כל אחת מילדותי היתה תקופה כזו ועכשיו הקטנה ב"ה הצטרפה לענין, רק אצלה זה יום כן יום לא
היא לא ישנה צהריים רק שעה וחצי בוקר וזה לא משנה מתי אני משכיבה אותה, ישנה שבעה מאד.
זה תופעה שאין לי הסבר עליה וכבר לא מתרגשת מיזה, אני נותת לרקוד במיטה עד הבכי... ואז בקבוק ונרדמת (זה גם יכול להיות מ12-3 בלילה)
או שאני מכניסה אותה לעגלה ששם היא מרגישה יותר מכורבלת במקום חשוך עם מוזיקה רגועה ולפעמים זה עוזר
היא לא נרדמת מיד אבל נשארת ערה רגועה בעגלה
ולפעמים לא...
ולפעמים אנחנו פשוט משחקות עד שמתעיפת שוב ונרדמת
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה