דרוש מידע תינוקת שלא מרימה את הראש

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
הבת שלי כבר בת שלושה חודשים והיא לא מצליחה להרים את הראש בכלל.
יש לציין שהיא כן מצליחה להזיז אותו מצד לצד ולא יותר.
יש לי מה לדאוג?

~מירי לוריא ~

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יכול להיות שכדאי לך לקחת אותה להתיעצות.
בכל אופן לבן שלי היה קשה להרים את הראש, הייתי מניחה אותו על הבטן עם תמיכה של כרית וזה עזר לו להרים את הראש בקלות יותר.
הקפדתי לשים אותו מספר פעמים ביום כך (לפרק זמן קצר) ב"ה זה עזר לו מאוד

אתי גרינבוים-3 ממדים

אתי גרינבוים-מטפלת תודעתית (3 הממדים)
מנוי פרימיום
הבת שלי כבר בת שלושה חודשים והיא לא מצליחה להרים את הראש בכלל.
יש לציין שהיא כן מצליחה להזיז אותו מצד לצד ולא יותר.
יש לי מה לדאוג?
הי
אני חושבת שאין צורך לדאוג.
כן אפשר להתיעץ עם גורם מקצועי כמו אוסטאופט מומחה, ואפילו רופא ילדים טוב
יש ילדים שההתקדמות שלהם איטית יותר וזה עדיין תקין
תגדלי אותה בנחת ובבבריאות

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
קודם כל היא ישנה על הבטן.
אני מנסה לשים אותה כמה פעמים ביום על הבטן אבל בגלל שהיא לא מרימה את הראש היא נורא מתעצבנת.
וגם אין לי כל כך איך לעודד אותה להשאר על הבטן עם משחקים וכו' כי היא עדיין לא מרימה את הראש לראות אותם.

לאהמ

משתמש פעיל
אני לא אמא כ"כ מנוסה אבל חושבת שזה תקין
בכל מקרה את צריכה לדאוג שיהיה לה מעניין להרים את הראש לייצר גירויים
אם לא למה שתתאמץ סתם?
מאוד טוב לשים בעגלה על הבטן ולפתוח את החלונית הצצה או את הגגון עד הסטף
עכשיו בחורף זה קשה ליישום
אפשר במקומות סגורים כמו סופר/קניון
זה מאוד מעניין להם

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
עוזר לשים על הבטן
ולהכניס את שתי הידים קצת פנימה וקדימה
זה דוחף את הגוף העליון והראש למעלה
ומרגיל אותם להרים ראש

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
נכון מאוד כמו שכתבו שימי אותה על הבטן עם גירויים..
אבל שלא יהיה ארוך כלומר תני לה קצת אבל קצת מעבר
ותהפכי אותה ככה לאט לאט יותר זמן עד שתצליח
גידול קל ובריאות!

chaia

משתמש מקצוען
לי אמרו בטיפת חלב אחרי כל החלפת חיתול לשים ל5 דקות על הבטן ולשים מגבת מגולגלת לנחש מתחת הבטן כדי שיהיה לה קל להרים את הראש.
ולהיות עקבית, כל פעם להניח לכמה דקות על הבטן ולגרות עם קשקשנים וכו',

יראת גאולה

משתמש מקצוען
להתעקש שתהיה על הבטן, לשים מולה את הראש שלך, כל פעם 5 דקות, כמה פעמים כל יום. גם להיעזר בטיפים שכתבו כאן - מגבת מגולגלת מתחת לבית השחי (כך קל לה יותר ומעניין יותר), או להכניס את שתי הידיים שלה לאמצע.
אם זה לא עוזר, כדאי לפנות לפיזיותרפיה. אולי באמת יש לה קושי כלשהו.

חבל להתעלם או לדחות, כי זה משפיע על ההתקדמות בהמשך, על הזחילה, על חגורת הכתפיים ועל הכתיבה. יותר קל לטפל ולקדם בשלב מוקדם.
כן, בגיל שלושה חודשים לא להרים את הראש בכלל ברמה שהיא לא מצליחה להתעניין בספר או במשחק - זו כבר חריגה מהטווח התקין.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שלי כבר בת שלושה חודשים והיא לא מצליחה להרים את הראש בכלל.
לדעתי זה דורש ברור.
אולי אחכ תנסי גם אוסתואופת ומה שממליצים, אבל קודם קחי אותה לרופא ילדים שיפנה במידת הצורך למי שצריך.

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
קודם כל היא ישנה על הבטן.
אני מנסה לשים אותה כמה פעמים ביום על הבטן אבל בגלל שהיא לא מרימה את הראש היא נורא מתעצבנת.
וגם אין לי כל כך איך לעודד אותה להשאר על הבטן עם משחקים וכו' כי היא עדיין לא מרימה את הראש לראות אותם.
שימי אותה עליך, על הבטן
ככה הם הכי רגועים.
וכמובן שכדאי לעקוב.

tzivya7

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חבל להתעלם או לדחות, כי זה משפיע על ההתקדמות בהמשך, על הזחילה, על חגורת הכתפיים ועל הכתיבה. יותר קל לטפל ולקדם בשלב מוקדם.
כן, בגיל שלושה חודשים לא להרים את הראש בכלל ברמה שהיא לא מצליחה להתעניין בספר או במשחק - זו כבר חריגה מהטווח התקין.
גם אני חושבת כך !
צריך בהחלט לבדוק למה קשה לה
זה ממש לא תקין בגיל 3 ח'!!!
כדי ללכת לאוסטאופט,
אולי זה שרירים תפוסים.
אם זה לא עוזר אז לנסות פיזיותרפיה
לפעמים מפגש אחד מספיק

שירי שיר

משתמש צעיר
לא לותר על לשים אותה על הבטן למרות שהיא מתעצבנת זו הדרך היחידה (חוץ מייעוץ מקצועי)
כמובן לעקוב ולשים כל פעם לפרק זמן קצר בהתאם ליכולות שלך ושלה.

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצות. פזיוטרפיה בקופח עד גיל 3 חינם ( וכן כל הטיפולים הפרא רפואיים) למה לא ללכת ולהסיר ספק?למה אחכ להצטער על זמן יקר שאבד?

Queen

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
תודה על ההתעניינות.
ב"ה היא הרבה יותר מפותחת.
רק שהיא קצת עצלנית לוקח לה קצת יותר זמן לכל דבר.
אבל הכל בסדר לא צריך להיות ראשוניים :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה