התייעצות תינוקת בת 3 חודשים שלא מוכנה לאכול (הנקה)

אימהית

משתמש רשום
אולי יש משהו שמטריד אותך?חזרה לעבודה? נושא כלשהו? בד"כ התינוקים מרגישים הכל על האמא! תרגיעי את עצמך במה שאת חושבת שמלחיץ אותך כרגע ותראי תוצאות.
אני מכירה אחינית שלי שהאמא לא כ"כ אהבה את השם שלה ופשוט הרגישה זאת והיתרחקה מהאמא- זאת היתה האפשרות היחידה שעלתה בדעתנו.

א.מ.ב.

משתמש צעיר
אולי ריפלוקס??
היא מקשיתה את הגוף כשאת מנסה להאכיל אותה?
זה יכול ,"להתעורר" הרבה פעמים מהחיסונים?
מאוד יכול להיות, היה לי את זה בדיוק עם כל הילדים.

מאוד עזר לנו דר הרכבי בהר נוף, 026519793
2-3 טיפולים והסתדר פלאים.
לפעמים צריך אחרי כמה חודשים עוד בוסט אבל זה עזר לנו ממש וחסך תרופות שהייתי נותנת לילדים הגדולים יותר לפני ששמעתי עליו

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ביתי בת 3 חודשים, ינקה עד עכשיו מצוין! וב"ה יש מספיק חלב,
פתאום לא מוכנה להסתכל עלי, כל פעם שאני מנסה להאכיל אותה היא מתחילה לצרוח בהיסטריה,
היא אפילו לא מנסה להתקרב, אם כבר כן מתחילה למצוץ בד"כ ממשיכה,
אדגיש שהיא אף פעם לא קיבלה בקבוק, וכן מתוך שינה כן יונקת,
קטע הזוי שאצל הבת הקודמת גם היה ככה בדיוק ובאותו גיל! וכך הפסיקה ההנקה...
האם מישהי מכירה את התופעה????

עוקבת
בת 3.5 חודשים
התחלתי לתת חלב שאוב בבקבוק שתתרגל אצל המטפלת
מאז הרבה פעמים לא רוצה להתחבר ואני חייבת לשאוב ולהביא בבקבוק
מתוך שינה כן יונקת
מתסכל...
תפנו לאסתי בראון, חבל להפסיק! עזרה לי מאוד עם תינוק בן עשרה חודשים שהמשיך לינוק כרגיל ב"ה (יש לה סדרה קצרה במיוחד לתופעה הזאת)
מקווה שזה בסדר כאן- מייל להתייעצות a0765997888

פעלתן

משתמש רשום
תודה לכולן על התגובות,
דבר ראשון עודדתן אותי שזו תופעה מוכרת,
הייתי בטוחה שיש אצלי בעיה,
היה לי אישית אותו סיפור
תינוקת שלא הכירה בכלל בקבוקים ופתאום לא הסכימה לינוק בגיל 3 חודשים
עברנו שבוע מסייט של שאיבות ובקבוקים כל היום, יחד עם לנסות לשכנע, להכריח וכו ועוד כל מיני "פטנטים"
לא עזר בכלל!!! הקימה צרחות כל האכלה מחדש
בסופו של דבר טיפול בשלושת המימדים עזר, והמשיכה הנקה חלק עד גיל שנה ורבע
הרבה כח והרבה נחת!
לא הזוי לכזו תינוקת קטנה?

פעלתן

משתמש רשום
אולי ריפלוקס??
היא מקשיתה את הגוף כשאת מנסה להאכיל אותה?
זה יכול ,"להתעורר" הרבה פעמים מהחיסונים?
מאוד יכול להיות, היה לי את זה בדיוק עם כל הילדים.

מאוד עזר לנו דר הרכבי בהר נוף, 026519793
2-3 טיפולים והסתדר פלאים.
לפעמים צריך אחרי כמה חודשים עוד בוסט אבל זה עזר לנו ממש וחסך תרופות שהייתי נותנת לילדים הגדולים יותר לפני ששמעתי עליו
ריפלוקס יכול להתעורר מהחיסונים??
כי אצל הקודמת היה לי בדיוק אותו דבר ובגיל שנה גילו לה ריפלוקס,
מעניין...

מגילת אסתר

משתמש חדש
לבתי היה אותו הדבר הלכתי בזמנו לכל יועצות ההנקה. אמי שתחיה ראתה מה הבעיה של בתי אמרה לי תשני תנוחה ורגע!!!
לפעמים לתינוק לא נוח התנוחה שאנו רגילות להניק ולא חושבות על זה, בפועל ברגע ששיניתי תנוחה של בתי החלה לאכול היטב והתחברה יפה.

אלמה

משתמש חדש
יש גמ"ח של עזרה בהנקה, לי מאוד עזרו...
בהצלחה!!

אמא יקרה!
את האמא הכי טובה לתינוק שלך ועושה את הדבר הכי טוב בשבילו!
כדי לתת לך מענה מדויק, הוסיפי לשאלתך כמה שיותר פרטים:
גיל התינוק, מיקומו במשפחה, ממה ניזון כרגע, האם את שואבת,
האם וכמה עולה במשקל, כמה יציאות יש לתינוק ביממה, באיזה צבע וכו...
אנו נשתדל מאד לתת מענה מהיר.
לזיכוי הרבים העבירי הלאה את הכתובת והיי שותפה בחסד
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
הרבה כח בריאות ונחת...

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכולן על התגובות,
דבר ראשון עודדתן אותי שזו תופעה מוכרת,
הייתי בטוחה שיש אצלי בעיה,

לא הזוי לכזו תינוקת קטנה?
לא הזוי בכלל, מציאות שעבד...
והסיבה למשבר שעלה בטיפול היה אמיתי ומובן לגמרי
כן הלכתי על זה רק אחרי שווידאתי שלא מדובר במשהו פיזי, כאב, דלקת וכו או קושי פיזי ספציפי עם ההנקה

תותים בלבן

משתמש רשום
לבייבי שלי זה קרה בסביבות גיל חודשיים.
אחרי שהתארחנו ,לראשונה, שבת מחוץ לבית (משהי טענה לי שאולי השינוי קשור, המשבר התחיל כבר באירוח, מקום שונה, ריח שונה, לא הישיבה שהוא רגיל..)
כל הדודות מסביב אמרו לי שזה משבר הנקה שכל תינוק עושה את זה לאמא שלו במוקדם או במאוחר
רק אל תשברי.
זה דרש המון סבלנות ואורך רוח ומתינות. לב חזק. כי אין דבר פוגע יותר מכך שיש לך חלב והילד שלך לא רוצה לינוק.
האכלתי תו"כ שינה. שרתי והחשכתי חדר, רקדתי כדי להסיח את דעתו מה לא עשיתי, מגע צמוד וכו'
בדקתי כמובן שזה לא כאבי אוזניים ולא ריפלוקס.
התעקשתי לא לתת בקבוקים שאובים. או אני או כלום. (עקבתי והיו טטולים רטובים, אמרו לי שגם אם הוא אכל קצת זה בסדר כדי לא להתייבש)
קניתי פיטמת סיליקון, רק פעמיים השתמשתי בה. אח"כ כבר ראה שאין כמו המקור וחזר אל אמא...
ומאז אנחנו מעל שנה++ חברים טובים :)

לכל מי שזה קורה לה-
שווה להתייעץ, שווה להלחם! (כמובן כשזה אפשרי, נשים מטופלות במשפחות ברוכות לא יכולות להקדיש לזה מדי זמן והרבה פעמים זה סיבה להפסיק אצלן..)

• תודה
Reactions: cm1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה