דרוש מידע תינוקת בת שנה שמעלה חום אצל המטפלת

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
היינו אצל רופא פעמיים
היום פעם שלישית
רק שאני לא מצליחה לקחת לה שתן
עשתה צילום ריאות?
בדיקת דם? שללו מונו?
תינוק שלא מצליחים לקחת לו שתן אפשר לעשות קטטר כשאין ברירה- תנסי קודם להביא הרבה שתיה מתוקה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

שין אלף

משתמש צעיר
דבררת אותי
משום מה הציק לי ממש האופן הדייקן שבו היא מודדת - לא יודעת למה,
נשמע שהיא עומדת עם מדחום וממש מקווה שהחום יעלה והיא תזכה ליום חופש מחר.
רק בגלל זה הייתי מעלה חום במקום הבת שלך...
המטפלות שאני מכירה, היו מקבלות את הילד למחרת אם מהלך הצהרים והלילה היו תקינים.
כמובן לצד בירור רפואי, לדעתי תשקלי לחפש מטפלת אחרת
לא מסכימה איתך...
מבינה מאוד את פותחת האשכול כי אני מתמודדת עכשיו אם אותה בעיה בדיוקק (לא פעם ביומיים אבל פעם - פעמיים בשבוע מספיק קשה... )
אז דבר ראשון התעודדתי - לא הילד שלי המציא את הגלגל ב"ה..
ודבר שני - מכירה מלא מטפלות מסורות ואוהבות ברמות ועדיין נצמדות לנהלים - לפעמים קשור לניסיון מר מעבר ולפעמים לאופי... עדיין לא הייתי ממהרת לפסול.. זה באמת לא פשוט...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה