עזרה תינוקת בת חמישה ימים בוכה ובוכה ובוכה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ואני שמעתי עכשיו סיפור מזעזע על תינוק שנדבק ב GBS,
הרופאים והאחיות בבית חולים לא התיחסו לאמא שהתלוננה יומיים שלמים שהילד לא רגוע ובוכה כל הזמן, בנס אחרי השחרור! עלו על זה(עם בעיות שנגרמו כתוצאה מהזמן שעבר)
5 ימים זה כבר זמן ארוך מידי בשביל לא לעלות על כזה דבר, אבל באמת חשוב לשים לב לדברים האלה, כי לפעמים דווקא האמא יכולה לעלות על דברים שהרופאים הזניחו.

elibeli

משתמש מקצוען
גם מהניסיון שלי- כדאי ללכת לאוסטופט. התינוק צרח שלושה חודשים!!! ושום דבר לא עזר, כשהגעתי לד"ר רייז הוא שאל אותי אם הייתה לידה מהירה(מה שבאמת נכון) ואמר שהגוף שלו בסטרס. שלושה טיפולים ובלע"ר -נהפך לילד הכי רגוע שהיה לי. וכן- גם לרפלוקס זה עוזר.
מס' הטלפון שלו: 0504171651 נמצא בב"ב בעזרא 11
בכל אופן מתפללת עליכם.

ששונית

משתמש מקצוען
יש לי ארסנל שלם של סיפורי אימה על תינוקות שבכו ובסוף גילו ש.... שהשם ישמור.
כל ההפחדות האלו הן הדבר האחרון שיולדת בת חמישה ימים צריכה לשמוע.
רופא בדק אותה והכל טוב, זה יכול להיות ריפלוקס - אם בשעת הבכי היא מתמתחת וכאילו זורקת את עצמה אחורה או פשוט גזים.
תני אותה לאבא שלה ללילה אחד ולכי לישון. מחר תראי איזו הצעה מתאימה לך (ממליצה שוב מאוד על ד"ר סופר, הוא ממש קוסם. הלוחש לתינוקות) ותזכרי שהם גדלים כל כך מהר, שעוד מעט קט הבכיות האלו כבר תהיינה נחלת העבר והצרחנית שלך תשטוף לך את כל הכלים ותבריק את החלונות ותאפה עוגות שמרים מנחמות.

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ותזכרי שהם גדלים כל כך מהר, שעוד מעט קט הבכיות האלו כבר תהיינה נחלת העבר והצרחנית שלך תשטוף לך את כל הכלים ותבריק את החלונות ותאפה עוגות שמרים מנחמות.

אהבתי :)

בן עמרם

משתמש פעיל
ברגע שרופא איבחן שהכל בסדר, את יכולה להיות רגועה!
ברגע שאת תהי רגועה זה ישפיע על התינוקת.
כשהאמא לחוצה זה משפיע על התינוקת ולכן היא גם לא רגועה.
אם מחר זה יימשך, תנסי את כל העצות שכתבו מעלי, אבל דבר ראשון תנסי להרגע ולנוח כדי שיהיה לך כוחות לטפל בתינוקת
הרבה מזל טוב ובהצלחה!

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
גם אני עברתי בדיוק אותו הדבר רק שאצלי היא בכתה כל הלילה וביום הייתה רגועה.
האם היא בוכה כל הזמן? תמיד? לא מפסיקה?
או שיש זמנים שכן רגועה?
בד"כ בלילה- זה גזים.. (כך זה היה אצלי בכל אופן..)
עש שהיה תור לרופא ההוא מרח' עזרא, כבר התחילה להירגע יותר...
מאד קשה לתפוס אותו והתפללנו המון שזה יעבור לבד.....

אם זה בעיקר בלילה- עיסויים (להרים את הרגלים לכיוון הבטן ולהוריד בתנועה סיבובית) יעזרו מאד אך רק לאותו זמן ורצוי מאד ללכת לרופא ההוא שיבדוק...

בהצלחה ורק נחת!!!

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בלילה ישנה עמממוק
ביום מצווחת
גם אני עברתי בדיוק אותו הדבר רק שאצלי היא בכתה כל הלילה וביום הייתה רגועה.
האם היא בוכה כל הזמן? תמיד? לא מפסיקה?
או שיש זמנים שכן רגועה?
בד"כ בלילה- זה גזים.. (כך זה היה אצלי בכל אופן..)
עש שהיה תור לרופא ההוא מרח' עזרא, כבר התחילה להירגע יותר...
מאד קשה לתפוס אותו והתפללנו המון שזה יעבור לבד.....

אם זה בעיקר בלילה- עיסויים (להרים את הרגלים לכיוון הבטן ולהוריד בתנועה סיבובית) יעזרו מאד אך רק לאותו זמן ורצוי מאד ללכת לרופא ההוא שיבדוק...

בהצלחה ורק נחת!!!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
התינוק שלי צרח חודשיים יום ולילה. היינו בטוחים שזה רפלוקס אבל שום טיפול לא עזר עד שהגענו איתו לשניידר ושם העלו את הרעיון שאולי הוא פשוט רגיש לחלב. החלפנו לו אוכל לחלבון חלב מפורק ובתוך כמה ימים קיבלנו ילד חדש! אף אחד מהילדים שלי לא היה כזה רגוע בל''ע. פשוט נשמה!! עכשיו אנחנו אוכלים את עצמינו על החודשיים הראשונים שהוא פשוט סבל!
ילד לא בוכה סתם. ורופא שאומר לך שזה אופי הייתי לוקחת לו את התעודה...
משהו מציק לה. תתעקשי שיבדקו!

secret

משתמש סופר מקצוען
גם אני ממליצה לבדוק האם היא אוכלת מספיק, מנסיון דומה אצלי.
הייתי על סף ייאוש, התינוקת באמת אכלה, ואכלה טוב, אבל לא מספיק,
היא היתה רעבה ובכתה בלי הפסקה.

מזל טוב!
הרבה נחת!!!

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני ממליצה לבדוק האם היא אוכלת מספיק, מנסיון דומה אצלי.
הייתי על סף ייאוש, התינוקת באמת אכלה, ואכלה טוב, אבל לא מספיק,
היא היתה רעבה ובכתה בלי הפסקה.

מזל טוב!
הרבה נחת!!!
מה עשית?

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ועל אמא שלה
הרופא אמר שעלתה יפה במשקל.
היא מוצצת חזק מאד
אני מיואשת
מוכר...
הבת שלי בת חודשיים גם עלתה יפה וגם מצצה חזק ובכ"ז צרחה בטירוף.
הלכתי איתה פעמיים לאוסטופאט. עזר ב50%... היניקה החזקה לפעמים באמת לא נכונה ולכן הטיפול כן עוזר, אבל את הריפלוקס עוד לא העלימו לה בטיפול...
בינתיים הגיע הגיל של כאבי בטן וגזים, כך שהיא צורחת משילוב של דברים:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה