סלטים תיבול לסלט ירקות פשוט

פ.נ

משתמש מקצוען
סלט ירקות פשוט
שמן +מלח הכי טעים!!
סלט חסה
יש מגוון רטבים

פשוש

משתמש מקצוען
שמן מלח
יש כאלה ששמים טחינה מעל

את יכולה לגוון בירקות כמו להוסיף צנוניות / קולורבי - גזר מגורד וכו

שקד מצוי

משתמש פעיל
אני אוהבת לגוון לפעמים עם טחינה.
כדי לחסוך כלים, אני מכינה טחינה בקערה של הסלט (אני מכינה אותה דלילה ועם הרבה מיץ לימון. אם את לא אוהבת את יכולה לשים רק טחינה גולמית ומים).
אחרי הכנת הטחינה אני מכניסה את הירקות ומערבבת.

שם בדוי

משתמש פעיל
בד"כ שמן ומלח
מגוונת עם זעתר
לפעמים מוסיפה מעל שקדיה - נותן טעם מתקתק
ומוסיפה גם גרעיני דלעת וחמניה
אם רוצה יותר מושקע, מוסיפה גם קוביות בטטה/חציל קלויות עם שמן בתנור

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
מטבל פשוט וטעים בטירוף!
5 שיני שום, 2 כפות שמן זית, 3 כפות מים, 1 כפית דבש 1 כפית חרדל, מלח ופלפל. ניתן לשנות ולהוסיף לפי הטעם. מומלץ לדלל ביותר נוזלים. הכל בבלנדר חצי דקה וזה מושלם!
מוגש עם ירקות חיים ו\או סלטי חסה למיניהם. מומלץ מאוד!

יראת

משתמש מקצוען
מטבל פשוט וטעים בטירוף!
5 שיני שום, 2 כפות שמן זית, 3 כפות מים, 1 כפית דבש 1 כפית חרדל, מלח ופלפל. ניתן לשנות ולהוסיף לפי הטעם. מומלץ לדלל ביותר נוזלים. הכל בבלנדר חצי דקה וזה מושלם!
מוגש עם ירקות חיים ו\או סלטי חסה למיניהם. מומלץ מאוד!
אפשר גם להוסיף חומץ? כדי שיחזיק להרבה זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה