לימוד נהיגה תיאוריה וטופס ירוק

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהו יודע איך אפשר לבדוק אם התיאוריה והטופס הירוק שעשיתי עדיין בתוקף?
תודה!

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי בקשה להוצאת רישיון נהיגה
טופס ירוק אני לא מוצאת כרגע

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי בקשה להוצאת רישיון נהיגה
טופס ירוק אני לא מוצאת כרגע
אם יש בקשה זה מה שחשוב, אז האפשרות היחידה שכשמילאתם את הבקשה להוצאת רשיון נהיגה מילאתם מספר טלפון אחר, תחפשו במייל אמור להיות לכם עותק מהטופס הזה.
בכל מקרה צריך לפנות למשרד התחבורה ולבקש לשנות מספר טלפון, יתכן שחייבים מספר שמקבל SMS

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם יש בקשה זה מה שחשוב, אז האפשרות היחידה שכשמילאתם את הבקשה להוצאת רשיון נהיגה מילאתם מספר טלפון אחר, תחפשו במייל אמור להיות לכם עותק מהטופס הזה.
בכל מקרה צריך לפנות למשרד התחבורה ולבקש לשנות מספר טלפון, יתכן שחייבים מספר שמקבל SMS
יש לי את הבקשה במייל וזה אותו מספר טלפון.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי את הבקשה במייל וזה אותו מספר טלפון.

פנייה להנהלת אגף הרישוי​

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה