כללי תחרות עיצוב לוגו!

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גינגית;481662:
אולי החברה החדשה הזו מקורבת למנהלי הפורום?
אחרת מענין למה הם קיבלו אישור איפה שאחרים לא

ואולי, ידיד "פרוג" מוישי מאדיגרף, רצה בתום ליבו ליצור שיתוף פעולה לגטימי בין לקוח שלו לחברי הפורום, ובדרך להנות את שני הצדדים...? העובדה שהפניה נעשתה דרך ההנהלה (ששמחה לשמח את חברי הפורום), זיכתה את ההודעה בכותרת היומרנית משהו "הודעת מערכת". מכאן ועד קונספירציה פרוטקציונרית רחוקה הדרך.
(וזה למרות הקשרים האפלים הידועים שיש לדיקמן המושחת עם הנהלת מפא"י ההיסטורית, עוד מהימים שישראל קיסר המנוח ישב על כסא המזכ"ל. ההריסה היום של בית ההסתדרות בבני ברק, היא רק קצה הקרחון בדרך להשתלטות התאוותנית של קונגלומרט "פרוג" על שטחי נדל"ן שהיו מיועדים לכתחילה למגורי אברכים יראי ה' הלומדים תורה מתוך הדחק וד"ל ואכמ"ל ודוק ותשכח עיי"ש זצוקלל"ה).

אין באמור לעייל להסכים או לשלול את עצם הלגיטמיות שבאתגר שהונח לפתחם של הגרפיקאים.(כדאי רק שאדיגרף ירכשו עוד הערב ביטוח איכותי נגד שריפות).

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י הרשל'ה;481712:
ואולי, ידיד "פרוג" מוישי מאדיגרף, רצה בתום ליבו ליצור שיתוף פעולה לגטימי בין לקוח שלו לחברי הפורום, ובדרך להנות את שני הצדדים...?
העובדה שהפניה נעשתה דרך ההנהלה (ששמחה לשמח את חברי הפורום), זיכתה את ההודעה בכותרת היומרנית משהו "הודעת מערכת". מכאן ועד קונספירציה פרוטקציונרית רחוקה הדרך.
(וזה למרות הקשרים האפלים הידועים שיש לדיקמן המושחת עם הנהלת מפא"י ההיסטורית, עוד מהימים שישראל קיסר המנוח ישב על כסא המזכ"ל. ההריסה היום של בית ההסתדרות בבני ברק, היא רק קצה הקרחון בדרך להשתלטות התאוותנית של קוגלומרט "פרוג" על שטחי נדל"ן שהיו מיועדים לכתחילה למגורי אברכים יראי ה' הלומדים תורה מתוך הדחק וד"ל ואכמ"ל ודוק ותשכח עיי"ש זצוקלל"ה).

אין באמור לעייל להסכים או לשלול את עצם הלגיטמיות שבאתגר שהונח לפתחם של הגרפיקאים.(כדאי רק שאדיגרף ירכשו עוד הערב ביטוח איכותי נגד שריפות).

אם האשכול הזה הצליח לעורר את האריה ממרבצו, דיינו :)

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברקיל'ה יקירי,
"כל מה שאעשה היום בעסק המצות הריני עושה לשם מצת מצוה"

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י הרשל'ה;481712:
(וזה למרות הקשרים האפלים הידועים שיש לדיקמן המושחת עם הנהלת מפא"י ההיסטורית, עוד מהימים שישראל קיסר המנוח ישב על כסא המזכ"ל. ההריסה היום של בית ההסתדרות בבני ברק, היא רק קצה הקרחון בדרך להשתלטות התאוותנית של קונגלומרט "פרוג" על שטחי נדל"ן שהיו מיועדים לכתחילה למגורי אברכים יראי ה' הלומדים תורה מתוך הדחק וד"ל ואכמ"ל ודוק ותשכח עיי"ש זצוקלל"ה).

שכחת לספר שבאותה תקופה מ' מאדיגרף וי' מפרוג היו קשורים לפרשית רשת 'סליקים' ענקית שנתגלתה עם השנים והנוגעים בדבר הבינו שמדובר בסליקים עטירי נשק מסחרי והון בלתי נדלה... רק אנשי שב"כ ספורים יודעים את כל הפרשיה המביכה הזאת.. וששש... ש..... :)

Y

yossmor2

אורח
אין עם התחרות הזו בעיה כלל וכלל,
אני בעצמי הולך להכריז על תחרות צילום דומה,

צילום בר מצוה בסגנון חופשי, מיקום ושעה ימסרו בהמשך.
הצלמים יעבדו כמיטב יכולתם,
תשלום כמקובל בתחום + הוצאות נסיעה יועבר מידית למי שתמונותיו תמצאנה חן בעיני הלקוח......

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yossmor2;481774:
אין עם התחרות הזו בעיה כלל וכלל,
אני בעצמי הולך להכריז על תחרות צילום דומה,

צילום בר מצוה בסגנון חופשי, מיקום ושעה ימסרו בהמשך.
הצלמים יעבדו כמיטב יכולתם,
תשלום כמקובל בתחום + הוצאות נסיעה יועבר מידית למי שתמונותיו תמצאנה חן בעיני הלקוח......

שזהו, שבמקרה זה הלקוח גופו קובע עבור המעצב מה מקובל בתחום...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
דבר ראשון, אני מבקשת סליחה ממוישי מאדיגרף אם הודעתי פגעה או העליבה. ממש לא התכוונתי. זה נאמר בחצי צחוק אבל זה באמת לא היה יפה להגיד.

ואכן, פעמיים השתתפתי בכאלה דברים ויותר אני לא משתתפת. בכל מה שקשור לעיצוב לוגו, יש פה כאלה מקצוענים בזה שחבל לי בכלל לטרוח. נראה לי בזבוז זמן שאין לי כדי לעבוד על משהו שאין לי סיכוי להצליח בו.

וכמו שעיה, זה נראה לי ממש לא לענין אבל כמו שכתב נקי כפים - מי שלא רוצה שלא יעשה.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי תביא את המייל שלך ונשלח לשם?
(אני לא חושבת שכדאי להעלות לפה כיוון שזה חוסם לאחרים את הרעיונות)

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
קטעים אתכם, מדברים על תחרות, והחברה מתבכיינים... לא רוצה לא צריך... אבל אל תדחפו... :)

amirot

משתמש רשום
יש בידי כמה סקיצות שעיצבתי במהירות, אבל לפי דעתי, חשוב מאד שהגרפיקאים יתאחדו לשמור על הענף, גם החדשים שבהם, לטובת כולנו!!!

gilag1

משתמש צעיר
מה סוכם להעלות את הנסיונות....או לא
אם כן היכן

369369

משתמש צעיר
זה נסיון ראשון.
לא השתמשתי באנגלית כי לדעתי זה לא מתאים ל"יודאיקה"
ב"עור" עשיתי להבה=אור ועשיתי גם לוגו לאותיות ע-ח בצורה חתיכה של עור
(לדעתי יותר נכון לקרוא לעסק עור חדש זה הרבה יותר מקורי מאור חדש)
צפה בקובץ המצורף 77317

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    KB 67.5 · צפיות: 23

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
הכלתי את העבודה שלי בנושא פרטי הציצו והפגעו

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נו, מה קורה? היכן מעלים את הלוגואים?

מוישי מאדיגרף

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לכל מי שהעלה את הלוגויים באשכול הזה או באשכולות אחרים,
אני פותח אשכול חדש,
נא לשוב ולהעלות לשם, רק משם ייבחר הזוכה.
ובבקשה, לא להעיר הערות\הארות באשכול המרוכז.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכל הקוטלים את התחרות -

אם אינכם רוצים להשתתף - אל תשתתפו! אך בבקשה, אל תשתלחו ואל תקניטו!

אני אישית מאד אוהבת תחרויות, הם מזרימים הרבה מרץ ואנרגיה, לא כמו כשמקבלים עבודה סתמית עבור לקוח. תחרות מעניקה אתגר נחמד, מה יש? אז עבדנו קצת לחינם?
וכשאתם רוכשים כרטיסי הגרלה לפרסים בשווי 1000 ש"ח אז אולי הוא משקיע בחינם?, לי אישית קל ונחמד יותר להשקיע זמן מסוים בעיצובי לוגו מאשר להשקיע 50 ש"ח למשל בכרטיס הגרלה ל... מקפיא / תכשיט / זכות קניה או כל דבר בשווי 1000 ש"ח...

לא רוצים להשתתף אז לא, אך מותר לפרגן את האתגר והאטרקציה לאנשים שמאד נהנים מתחרויות.

תודה על התחרות והאתגר, ואני מאד אשמח שתהיינה עוד רבות!

rutyos

משתמש חדש
לוגו "עור חדש" לתחרות

שמחה להשתתף....

קבצים מצורפים

• or chadash logo.jpg
    KB 333.7 · צפיות: 16

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה