עזרה תחפושת מתנחלים - מישהו מתמצא קצת בביגוד וכו' - אודה לכול עזרה

רב-גונית

משתמש מקצוען
יש לי בת ו 3 בנים ב"ה , (גילאי 11, 10 , 5 , ותינוק)
לבת הצלחתי להשיג \ לקנות הכול
אבל עם הבנים קצת נתקעתי :(
בעיקר מה שלא הצלחתי למצוא, זה היכן ניתן להשיג (אנחנו גרים בירושלים) :

1. איזו חולצה כדאי להלביש להם שיראה הכי אותנטי ? ?

2. מכנסי דגמח (זה מה שהמליצו לי אבל איפה קונים????)

3. נעלי בלנסטון (כנ"ל איפה קונים כמובן במחיר שפוי ??)

4. סטיקרים רלבנטים או לחילופין רעיונות מה לכתוב ונכין לבד פלקט (עדיפות לסיסמאות לא קיצוניות)

5. ולסיום..... הלוואי שעד מחר אנחנו מסודרים עם הכול ואז איפה הכי חמוד יהיה להצטלם בירושלים!

תודה רבה מראש!!

see me

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לגבי חולצה ומכנסיים הרעיון שזה צבעוני ולא קשור לצבעים אחד של השני כדי לעשות את זה יפה
דגמח זה סוג של מכנסי כותנה רחבות אז אולי בחנויות של הבגדים ה"מוזנחות" יותר בסגנון המכנסיים שהיו הולכות פעם
נגיד בצבע קאמל אבל אפשר גם צבעוני
אפשר לשים ציצית מעל הבגדים
נעלי בלנסטון אפשר למצוא בכל חנות נעליים- כמובן שאם זה לא בלנסטון מקורי אז זה זול יותר אולי בחנות כמו מרטי (גאולה)\ סנדלי שורש בלי גרביים גם יתאים מאוד (תלוי מה המזג אוויר)
אפשר גם לשלב סרטים כתומים (גוש קטיף)
יש חנות ביפו שנקראת סיאם יש שם המוןן פריטים צבעוניים סגנון מתנחל כמו תיק זרוק ועוד המון דברים שיכולים להוסיף
משפטים של יישוב \ אהבת ארץ ישראל\ אהבת חינם
בהצלחה בהכל
ואם איפה להצטלם אז במקום כמה שיותר בחיק הטבע יותר טוב

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
דוגמא

קבצים מצורפים

• image.png
    image.png
    KB 54.6 · צפיות: 198

לירי

משתמש פעיל
אם את רוצה ממש גבעוניסטים אז חולצת טריקו הכי פשוטה שיש ורחבה אפילו קצת מלוכלכת, ציצית מעל מבולגנת, מכנסי דגמח רחבים ומגיעים ממש עד הנעליים ויותר, סנדלים זה הכי. כיפה גדולה סרוגה צבעונית
אם זה דת"לים רגילים אז חולצה טריקו הכי הולך זה ירוק, בורדו, סגול כהה, תכלת, ציציות ארוכות ( פתיל תכלת) מכנסיים בגווני חרדל- קאמל- חום... כיפה סרוגה איזה שבא לך...

רב-גונית

משתמש מקצוען
תודה ענקית כאן לכולם!!

@אסנת שטינהר המשפטים שכתבת - מהממים!! מושלם!! תודה!!!

אולי בחנות כמו מרטי (גאולה)\
@see me חרשתי את גאולה ואין
יש לך רעיון לחנות ספציפית אחרת אולי ביפו
אני לר מתמצאת בירושלים כי אני חדשה כאן וממש התרוצצתי וכו' מאוד יעזור לי כיוון של חנות מסויימת
בסיאם היינו ובאמת היו דברים מושלמים לבת אבל לבנים פחות . מצאנו שם לבנים רק פאוץ מאוד מתאים אבל לא נעליים ולא ביגוד אולי אלך שוב.....

תודה ענקית שוב!!!

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
תודה ענקית כאן לכולם!!

@אסנת שטינהר המשפטים שכתבת - מהממים!! מושלם!! תודה!!!

אני לר מתמצאת בירושלים כי אני חדשה כאן וממש התרוצצתי וכו' מאוד יעזור לי כיוון של חנות מסויימת
בסיאם היינו ובאמת היו דברים מושלמים לבת אבל לבנים פחות . מצאנו שם לבנים רק פאוץ מאוד מתאים אבל לא נעליים ולא ביגוד אולי אלך שוב.....

תודה ענקית שוב!!!
אולי בto go יהיה משהו מתאים

see me

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה ענקית כאן לכולם!!

תודה ענקית שוב!!!
אני רואה באתר שלהם של מרטי שיש להם מגפונים בלנסטון אולי את יכולה למצוא ביפו בטו גו או סקופ

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

Positive spirit

משתמש מקצוען
טי שירט בצבע ירוק חאקי עם הכיתוב: "עם ישראל לא מפחד מדרך ארוכה",
מכנסי דגמח לבנות או אפורות רחבות ככל האפשר
ציציות בחוץ
פאות פרועות
סנדלים (רצוי בלי גרביים)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
יש בלידר חיקוי של בלנדסטון 3 ב100. לא יודעת אם נשאר משהו (לילדים). לדעתי זה יותר מאפיין מסנדלים.
לגבי הדגמ"ח- לא חייבים רחב מאד. העיקר שיהיו הרבה כיסים ;)
כיפה סרוגה עדיף מחוט עבה. החוט הדק זה לבורגנים, לא למתנחלים...
תיק גב גדול (כמו בתמונה שהעלו) זה גם מאפיין משמעותי.
עוד דבר שיכול לשדרג את התחפושת זה פשמינה- צעיף רחב וצבעוני מצמר. משהו כזה-
HTB1M2U5B5OYBuNjSsD4q6zSkFXa3.jpg

זה הולך גם לבנים וגם לבנות, רק שלבנים צריך לקשור ציציות. הגבעוניסטים עושים את זה, אבל לא נראה לי שזה שווה את הטרחה רק בשביל תחפושת.

ואם אתם חסידים יש לי הצעה- הרבה מתנחלים מתחפשים בפורים לחסידים, ולפעמים מחפשים בנרות תלבושת מתאימה. אולי שווה למצוא מתנחלים כאלו ולעשות איתם החלפות...

משפטים לסטיקרים-
יהודים אוהבים יהודים
הלב בוער למלך
בדרך למקדש
האגו של בגץ פוגע בכולנו
_______ (שם של יישוב) זה הבית שלי
אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת
לא מכירה כזה סטיקר. זה גם נכתב ע"י מקור חילוני, אז זה לא כ"כ תופס

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
עוד דבר שיכול לשדרג את התחפושת זה פשמינה- צעיף רחב וצבעוני מצמר. משהו כזה-
HTB1M2U5B5OYBuNjSsD4q6zSkFXa3.jpg

זה הולך גם לבנים וגם לבנות, רק שלבנים צריך לקשור ציציות. הגבעוניסטים עושים את זה, אבל לא נראה לי שזה שווה את הטרחה רק בשביל תחפושת.
ראיתי דווקא אחד כזה ונדהמתי לראות שהוא שם לזה ציצית
עד כמה שידוע לי צעיף פטור אשמח לשמוע אם יש למישהו ידיעה מדוייקת בעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה