מידע שימושי תחפושת לזו"צ ללא ילדים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לא אמרתי לה
יש אנשים שמראש מבינים שאין מה לדבר....
אבל קוראים את זה עוד המון המון אנשים ולאט לאט זה יכולים לחשוב שזה בסדר
כל אחד מביא עוד רעיון מה הוא ראה ואנשים טובים יכולים גם לחטוא
וחבל!
רק לעורר את מי שעדיין רוצה לא להכשיל.........................................................................
זהו. הבינו כולם. ניתן לנעול את נושא המוסר ולעבור לעזרה אמיתית.
אני במקומך הייתי אומר את זה בצורה שתשמע, ולא תהיה מוסר. כגון -
יש הרבה רעיונות לתחפושות שלא ימשכו את העין ברחוב, שזה ממש בעייתי לנשים. כגון ליטאית לחסידה, אשכנזיה לספרדיה, צעירה לזקנה, וזקנה לצעירה (?!)... שמורה לפתוחה (עקבים, משקפי שמש...) ופתוחה לשמורה (חצאית ארוכה מאוד, חליפת מנהלות, מטפחת ברט אברכית וכדומה...).

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
סליחה על ההפרעה,
אבל בלי קשר לצניעות, סתם כך - נראה לכם שתחפושת זה משהו שאמור להיות קשור למבוגרים?
מאז ומתמיד תחפושת זה תחביב מצחיק לילדים, אני זוכר שכשאני הייתי בכיתה ז' זה כבר היה פדיחה להתחפש, כי אני מהגדולים ולא מהקטנים.
והיום? אוי, הדור של היום זה לא הדור של הלילה. שוין.
זהו, יצאתי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה