מידע שימושי תחפושות תש"פ

זיסהלה

משתמש מקצוען
מחפשת למכירה תחפושת כלה לילדה בת 5
בבני ברק או באשדוד
אם יש למשהי רעיון שתשלח באישי!
תודה

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי משתוקק להצלה, אני מחפשת את האשכול שמישהי העלתה גרפיקה שהיא עשתה, ראיתם אולי?
אני העליתי. מעלה שוב את הקובץ וכן דוגמא של הקופסא. בנוסף יש בקובץ גם מראות ותג ועוד כמה לוגואים של הצלה. יכול להתאים למגוון גדלים של קופסאות, כי יש הרבה רקע חלק מסביב, כך שאפשר לגזור לגודל המתאים:
331318-6b7c149639da52f8ab60a63756fbd476.jpg331317-51bc2397155d02020d97bd21d37f6fc9.jpg331316-e962b9caa009426c9540fb561450c215.jpg

קבצים מצורפים

• הצלה לפרוג.pdf
    1.5 MB · צפיות: 168

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מחפשת להשכרה שמלת כלה יפה
לגיל 6
מידה 6 או 8
אשמח לכל מידע
נא לשלוח באישי
אזור ירושלים -ביתר

נערך לאחרונה ב:

פטריה

משתמש רשום
מחפשת תחפושת מושקעת לגיל 7 נסיכה/חדרנית .או איפה ניתן לקנות תחפושת של חדרנית משהי יודעת?
מחכה לתגובות.
וגם מחפשת חדרנית או מוכרת בחנות לסבונים לגיל 12

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בני ברקיות,
איך המדיניות של מכבי האש בבני ברק, נותנים לילדים להצטלם במתחם?
יש לי חלום להעלות את הילדון שלי לקבינה... מופרך?

וגם:
למי יש נסיון עם פינת הגלידה, רוצה לצלם בתוך המקרר שלהם את הפיצית שלי בתחפושת גלידה-
הם מסכימים?

אודה לשיתוף ממנוסים:)

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מדהים! אפשר לדעת איך ביצעתם?
תודה רבה.

זה ממש פשוט יחסית
הכובע ממפל שגילגלנו לצורת קונוס,
עשינו חורים לעיניים
את המסכה קשרנו לרגליים למטה
וסוודר מולבש על הברכיים וזהו....
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה