מידע שימושי תחפושות תש"פ

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחפשת כלה לגיל 5
יש לך להשכרה?

פיג

משתמש פעיל
הבת שלי מתחפשת לסינית ואני מצרפת לה מסיכה כמו של הסינים ברחוב...

gila zohar

משתמש מקצוען
להשכרה תחפושת של לוי
לגיל 5-6
מחיר 50
ללא תוף

קבצים מצורפים

• 1583085536199.png
    1583085536199.png
    KB 174.1 · צפיות: 223

מינדי שטרן

עיצוב גרפי | מיתוג | צילום | אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הנה, למי שבקשה דדי גמדי, לגבי רעיון לא ככ עלה לי משהו....
אבל בהזדמנות זו אבקש גם למי שיש רעיון מתוק למלוח מנות בנושא סבתא,
הבת שלי מתחפשת לסבתא(בת כמעט שנה), עם איזה משפט או פתגם מתאים....אשמח מאוד!!
sidrat_dadi_gamadi.jpg

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הנה, למי שבקשה דדי גמדי, לגבי רעיון לא ככ עלה לי משהו....
אבל בהזדמנות זו אבקש גם למי שיש רעיון מתוק למלוח מנות בנושא סבתא,
הבת שלי מתחפשת לסבתא(בת כמעט שנה), עם איזה משפט או פתגם מתאים....אשמח מאוד!!צפה בקובץ המצורף 614821
יש אשכול למשלוחי מנות
אבל בגלל שבקשת יפה, ושמת תמונה מתוקה כל כך אענה לך: ;)
אפשר תה, פריכיות אורז, לחם מקמח כוסמין ועוד מוצרי בריאות
ולכתוב: רק בריאות

פסיה

משתמש מקצוען
מחפשת נואשות לילדה בת 5 (נראית כמו בת 6) תחפושת עם שמלה מנופחת!!! חייב!!! (היא הייתה כבר כלה). היא רוצה מאוד נסיכה, מחפשת את הנסיכות שעשויות מבד קטיפה, כבדות ואוטנטיות וכמובן במחיר זול.

ידידים

משתמש פעיל
הבת שלי רוצה להתחפש למוכרת איקאה.
יש לו חולצה צהובה של איקאה אבל מה עוד?
והיא גם מאד רוצה לחלק משהו לבנות בכיתה. יש רעיון?
משהו בסגנון של "עשה זאת בעצמך?"
אשמח לרעיון
ראיתי מישהי שהתחפשה לאיקאה - היא כהה , היא לבשה חולצה צהובה וסרפן (סרבל ) כחול( הדביקה עליו את הסמל ), וצבעה את הפנים כושית ועשתה צמות של כושית , וחוץ מזה ביד היא החזיקה את השקית בד של איקאה ( ואם כבר מתחפשים לזה אפשר לחלק עוגה כושית .

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בן ה9 מתחפש ב"ה לבעל תוקע. יש למישהי רעיון כיצד לעשות את הקיטל?
וכן אם יש תמונה למישהי אשמח.
בעל תוקע תפילה קורא.jpg
בעל תוקע.png

התמונות מכאן משנים עברו
אין לי שום קשר למצולמים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה