תחפושות לפורים תחפושות תשע"ח

מצב
הנושא נעול.

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
למישהי יש רעיון , בתי בת ה-8 החליטה שרוצה להתחפש לרחל אשת ר' עקיבא
למה? ככה!!!! (היא ביקשה שאכין לה חמור עם כל הסיפור, אבל בשנה זו אין מצב.....(בגלל סיבות משמחות)
אז יש לכם רעיון איך לבצע את זהבלי החמור....?
אולי עם שרשרת "ירושלים של זהב"

נערך לאחרונה ב:

SN

משתמש מקצוען
אה
עכשיו אני רואה
יש שם אולי במקרה הוראות?
כי בדרכ התחפושות שם עם הוראות אבל זה פשוט חסום לי

כתוב ככה:
תרנגול: הכיני כרבולת מלבד אדום, מלאי אותה ותפרי לכובע לבן. תפרי סרט נוצות סביב מכנס לבן קצר.הלבישי חולצה לבנה ומכנס צמוד צהוב. הכיני את הנעלים מלבד צהוב (שיעטוף את הנעל של הילד) זיכרי לתפור סולית עור על החלק התחתון של הנעל הצהובה בכדי להגן על הלבד שלא יקרע בזמן ההליכה.

פיצית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני רוצה לחפש את הבן שלי בן שנה וחצי לרופא. מישהי יודעת איפה אפשר להשיג איזה חלוק לבן או ירוק נורמלי??? ולא הפשוטים שמוכרים??? או להלוות / למכור / להשכיר???
או שבכלל תביאו לי רעיון אחר...

Lali mali

משתמש רשום
כתוב ככה:
תרנגול: הכיני כרבולת מלבד אדום, מלאי אותה ותפרי לכובע לבן. תפרי סרט נוצות סביב מכנס לבן קצר.הלבישי חולצה לבנה ומכנס צמוד צהוב. הכיני את הנעלים מלבד צהוב (שיעטוף את הנעל של הילד) זיכרי לתפור סולית עור על החלק התחתון של הנעל הצהובה בכדי להגן על הלבד שלא יקרע בזמן ההליכה.

תודה רבה!!!!!

חרמון

משתמש מקצוען
לכל המעוניינים:
יש ברשותי תחפושות קנויות במצב מצוין להשכרה ב30 ש"ח כל אחת:
דונאלדאק (גיל שנה-שנה וחצי)
זחל(גיל 3-4)
דוורית מידה 8 (35 ש"ח)
כבשה (3-6 חודשים)
תרנגול (2.5-3)
פו הדב (גיל שנתיים)
דבורה (גיל שנתיים)
פיל (גיל שנתיים)
יש לך תמונות?

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שואלת בשביל חברה שלי:
היא הדפיסה בחנות על בד לבן לוגו של ניקי בגודל 30X10 ס"מ
והתחרטה.
אם יש כאן מישהו שצריכה את זה לתחפושת
היא תשמח ליצור איתה קשר במספר 0548438044

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה לחפש את הבן שלי בן שנה וחצי לרופא. מישהי יודעת איפה אפשר להשיג איזה חלוק לבן או ירוק נורמלי??? ולא הפשוטים שמוכרים??? או להלוות / למכור / להשכיר???
או שבכלל תביאו לי רעיון אחר...
אני לקחתי חולצה לבנה גברית במידה יותר גדולה משלו והצרתי בצדדים
קיפלתי את השרוולים ויצרתי לולאה
מאחורה ציירתי סמל של בית חולים

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תנו רעיון איך לחפש תינוק בן חודשיים וחצי לדג

Lali mali

משתמש רשום
אני הזמנתי את הבגד הזה לבובה. עדיין לא הגיע לי מקווה שיגיע לפני פורים. אם לא יגיע אז יש בכל חנות בדים בדים מהסוג הזה, את הפרחוני ובדים מסוגיו יש לרוב בחנויות ביפו בירושלים או חנויות דים מהסוג הזה.
בהצלחהצפה בקובץ המצורף 327235

היי
מתי הזמנת?
אם אני יזמין היום יש סיכוי שיגיע?

Lali mali

משתמש רשום
יש פה מישהי שמוכנה לעשות חסד בתשלום ולהכין לי 2 כובעים לתחפושת בובה שעשויים משיער עם 2 קוקיות ללא כובע מעל? (מחוטי צמר)

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תנו רעיון איך לחפש תינוק בן חודשיים וחצי לדג
היתה מישהי פה ששמה תמונה של תחפושת של גלידה, כמו שזה היה נראה בתמונה שזה שהיא חיברה 2 משולשי בד , מילאה עם חומר מילוי קצת, והרעיון פה היה שהיא חיברה את זה לגוף התינוק כמו סינר.
בקיצור קחי בד לבד אפור חתוך בצורת דג, תחברי, תמלאי, תקשטי, ותוסיפו עוד חתיכת לבד צרה משני קצוות הזנב שתחברי בינהם עם סקוטש מאחורי הצוואר

sim

משתמש פעיל
בבקשה פליזזז אין לי תחפושת לבת שלי בת 4
זו בת יחידה (כל השאר בנים...) ואני לא יודעת איך מתמודדים עם זה בכלל :)
עד 50 שח מבני ברק יש למישהיא?
או לפחות רעיונות לא קשים לביצוע
מליון תודות לעונות!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה