מידע שימושי תחפושות תשע"ז

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
חצאית טוטו ידנית יכולה להתאים לתחתית עבור שמלת כלה?

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י לללי;2441578:
חצאית טוטו ידנית יכולה להתאים לתחתית עבור שמלת כלה?

תצטרכי המון המון המון רצועות כדי שהטוטו יהיה נפוח ולא יפול מהבד של השמלה שמעל.
זה ממש שעות של עבודה

lol

משתמש חדש
נכתב ע"י מ גולד;2381080:
מחפשת רעיון חמוד לתינוקת בת שנה,
שאפשר ליצור לבד או לקנות בזול,
בלי להשכיר וכו'...
(בובה היא היתה כבר שנה שעברה...)

היי אפשר תמונה ..רק בשביל הביצוע?

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י chani581827;2440812:
יש למישהי רעיון להביא משלוח מנות שקשור לבמבה חוץ מחטיפי הבמבה?
תודה

אני חיפשתי את הבן שלי שנה שעברה לילד במבה. והמשלוח היה מהמם!!!-
קניתי מגש זכוכית מחולק לשניים, בצד אחד שמתי בוטנים שלמים (עם הקליפה, גדולים כאלו)
ובצד השני הכנתי שוקולדים בצורת בוטנים שנראו ממש בוטנים אמתיים!!
(ערבבתי חמאת בוטנים עם שוקולד לבן, שפכתי בתבנית מיוחדת ובכל צד של החור הנחתי בוטן קטנה מקולפת, כך יצאה צורה של בוטן גדול!!)

בנוסף צרפתי קנקן זכוכית עם שכבות של במבה: נוגט, אדומה, וניל ורגילה...
יצא מדהים!
אם את צריכה את התבנית בכיף- אני בירושלים. (חיפשתי לפחות בארבע חנויות חד פעמי עד שמצאתי כזו...)

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י some;2441868:
קניתי מגש זכוכית מחולק לשניים, בצד אחד שמתי בוטנים שלמים (עם הקליפה, גדולים כאלו)
(ערבבתי חמאת בוטנים עם שוקולד לבן, שפכתי בתבנית מיוחדת ובכל צד של החור הנחתי בוטן קטנה מקולפת, כך יצאה צורה של בוטן גדול!!)

יצא מדהים!
אם את צריכה את התבנית בכיף- אני בירושלים. (חיפשתי לפחות בארבע חנויות חד פעמי עד שמצאתי כזו...)

איזה משקיעניות!!! למי אתם מביאים את המשלוח הזה? רק להורים או גם לידידים, מכרים וקרובי משפחה נוספים?

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ינשופי;2441880:
איזה משקיעניות!!! למי אתם מביאים את המשלוח הזה? רק להורים או גם לידידים, מכרים וקרובי משפחה נוספים?

את זה הבאתי להורים, והוספתי לגיסים הקטנים שעוד בבית מארזים קטנים עם תמונה חמודה שלהם והבן שלי ובמבות...
ולהורים נשאר מתנה המגש זכוכית והקנקן.

למכרים ולידידים לא עשיתי משהו שקשור לתחפושת של הילד, למה זה אמור להיות קשור אליהם ולעניין אותם? :rolleyes:

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תרצה613;2412172:
יש רעיון איך לחפש ילדון בן 3.5 לעולה רגל?
2 אחיו הגדולים מתחפשים לכהן גדול וכהן הדיוט, ואחותו הקטנה לקרבן :D
מחפשים בשבילו תחפושת שתשלים את הסדרה

יש למישהי רעיון איך לבצע? זכור לי שפעם העלו משהו כזה אבל אין לי יכולת לחפור בכל האשכולות...
אם למישהי יש רעיון אחר מתאים, אשמח מאוד!

מצאתי לך את הכיתובים לתחפושת של העולה לרגל, אם זה יכול לעזור לך, צרפתי.

קבצים מצורפים

• כיתובים לתחפושת עולת רגלים.pdf
    KB 107.6 · צפיות: 113

lol

משתמש חדש
היי מאפוא אפשר להסיג את הפאה לבובה הגינגית?דחוף ביותר

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י some;2441900:
את זה הבאתי להורים, והוספתי לגיסים הקטנים שעוד בבית מארזים קטנים עם תמונה חמודה שלהם והבן שלי ובמבות...
ולהורים נשאר מתנה המגש זכוכית והקנקן.

למכרים ולידידים לא עשיתי משהו שקשור לתחפושת של הילד, למה זה אמור להיות קשור אליהם ולעניין אותם? :rolleyes:

יפה מאוד!!!
מזל שאצלנו קונים מתנה משותפת+ אוכל לסעודת החג...

4481

משתמש צעיר
למשהו יש רעיון לביצוע של תחפושת טבח? אשמח לתמונות

chani581827

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י some;2441868:

יצא מדהים!

יש לך תמונה?

stlevi

משתמש רשום
נכתב ע"י chani581827;2440812:
יש למישהי רעיון להביא משלוח מנות שקשור לבמבה חוץ מחטיפי הבמבה?
תודה

במבה=
ברכה
מרובה
בבית
הזה

שמעתי ממישהי שנתנה מאכלים לכל ברכה (המוציא- לחמניות, גפן- מיץ ענבים וכו'..)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י 4481;2442204:
למשהו יש רעיון לביצוע של תחפושת טבח? אשמח לתמונות

טבחית. הלוגו והמתכון הודפסו על הבד עם נייר גיהוץ.

(בצילום, אני לא ממש מקצועית, אז אני מקווה שתצליחי להתרשם. מה שקצת חסר בתמונה - בשולי הכובע היה סרט בד משובץ אדום לבן ועל המותן היתה תלויה מגבת מטבח מקופלת ג"כ משובצת אדום לבן.)

חני

קבצים מצורפים

• DSCN8645.jpg
    3.9 MB · צפיות: 127
  • DSCN8646.jpg
    3.9 MB · צפיות: 79
  • DSCN8647.jpg
    3.7 MB · צפיות: 64

גריןgreen

משתמש צעיר
עימוד ספרים
פופקורן לאמהות שאוהבות להשקיע

בשנה שעברה הכנו את התחפושות הזו לבני ובנות המשפחה. הלכו איתה באושר וספגו אינספור מחמאות. (גם השנה לא מוותרים עליה... חסכו לנו..)
השנה אכין בעז"ה ערכה להכנת התחפושת במחיר סמלי של 50 ש"ח לילד ובתוספת 10 ש"ח עבור כל ילד נוסף באותה משפחה.
הערכה תכלול:
רשימת חומרים
הוראות מפורטות להכנת המכונה והכובע (עם כמה טיפים כדי למנוע את הבעיות שצצו לנו)
קובץ להדפסת הסינר + סטיקר
רעיון למשלוח מנות (לרבה, למורה) + ברכה מעוצבת

מי שמעונינת שתשלח למייל בלבד:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בעז"ה יהיה מוכן בתחילת שבוע הבא.

קבצים מצורפים

• pop.jpg
    KB 877.8 · צפיות: 147

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי לעשות את שלושת הבנים שלי לצוות בנייה,
יש לכם רעיון לבנות? (שלוש ו4 חוד')

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י HP10;2443247:
חשבתי לעשות את שלושת הבנים שלי לצוות בנייה,
יש לכם רעיון לבנות? (שלוש ו4 חוד')

אדריכליות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה