תחפושות תשע"ו. פורים!

מירי456

משתמש מקצוען
נזכרתי שהעלתי בעבר

נעליים לתחפושת:
ציפוי נעליים שמשדרגים כל תחפושת.
אין לי גיזרה מסויימת כי לכל נעל מתאים משהו אחר, פשוט לוקחים את הנעל מודדים וגוזרים את הבד (מי שעדיין לא מנוסה, יקח בחשבון שיש טעיות)
אפשר לתפור עם חוט ומחט ואפשר גם להדביק עם דבק חם...

מתאים לנעליים סגורות ולבדים יציבים כמו בד לבד, יוטה(שק), דמוי עור וכד'
הנעל מורכבת מ-2 חלקים (אפשר לשלב גם שתי צבעים)
זה היה לי יותר קל לצייר צירפתי תמונה
את חלק א' גוזרים על בד כפול כדי שיצפה את כל החלק האחורי ואת צידי הנעל
מדביקים אותה רק מקדימה אל הלשונית אח"כ אפשר לעשות חורים ולהשחיל שרוך,
בכדי שלא יזוז מהנעל מצמידים בתחתית הנעל מצד לצד גומי, רצועה או שתיים
נ.ב. כשמלבישים על הרגל מכניסים קודם את הציפוי לנעל אח"כ נועלים נעליים ואז מחברים את הציפוי על הנעל בעזרת הגומי.

את נעל הזו עשיתי פעם גבוהה כמו חצי מגף, שהתאימה לתחפושת של 'ילד של פעם'
וכן לנעל של נסיך עשיתי את הלשונית רחבה יותר ושמתי אותה חיצונית הוספתי לעיטור מלבן בצבע זהב...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י חוה זילבר;1977969:
אין לה,
ילד ראשון שלא מזמן התחיל ללכת...
אם יש למשהי לתרום :)

אם את מבני ברק את יכולה ללכת ל"יד חדוה" (מאד מקובל לפני פורים)
ולקנות שם זוג בכמה שקלים

חני

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח מאוד לעזרה בהכנת כהן גדול
פעם קיבלתי בהשאלה משכנה שתפרה ממש לפי מה שכתוב, והיה מדהים במיוחד.

והנה הבן 5 שלי החליט שזה מה שהוא רוצה!
החלטתי להכין לו, את רוב הדברים אני יכולה לארגן די בקלות
בעצם עיקר העזרה היא כמובן עם האפוד והחושן
אשמח להסבר ואם אפשר גם תמונות מקרוב של חיבור החושן לאפוד מקדימה ומאחור
ועוד שאלה - את האבנט חוגרים מעל הכתונת ומתחת למעיל, נכון?

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חוה זילבר;1977800:
בשביל חברה שמחפשת לנאדי,

למישהי יש רעיון איך אפשר איפה אפשר לקנות נעליים אדומות,
לא יקרות מידי לתינוק?????

אפשר לשאול איך היא מחפשת לנאדי? הייתי מאד רוצה גם לחפש את הבן שלי לנאדי.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה על הבורות, אבל מה זה נאדי?

nomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
למי שרוצה להחליף תחפושות לי יש טום וגרי

מדהים
עיצוב אישי
חתול ועכבר
לאחים שבדרך כלל חברים
אבל לפעמים קצת רבים
החתול למידה 5 בערך
והעכבר למידה של גיל שנה

אני צריכה תחפושת מענינת לילדה בת 4,
לשלוח לי באימייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

חדזי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודנטית;1978553:
חיפשתי ברשת..........

הכי טוב זה לקנות גרביים פשוטות בצבע אדום למלא באורלון מקדימה ולהלביש את הגרביים מעל הנעל .(לקחת בחשבון שבד"כ אחר כך הגרביים לפח)
מה שמרוויחים זה שהנעל עושה לזה גם מראה מנופח.
אני עשיתי את זה במיני מאוס עם גרב צהובה מעל הנעל ויצא ממש אוטנטי ובארנב עם גרביים ורודות וזה יוצא מוצלח מאד!

חוה זילבר

משתמש רשום
נכתב ע"י חדזי;1979077:
הכי טוב זה לקנות גרביים פשוטות בצבע אדום למלא באורלון מקדימה ולהלביש את הגרביים מעל הנעל .(לקחת בחשבון שבד"כ אחר כך הגרביים לפח)
מה שמרוויחים זה שהנעל עושה לזה גם מראה מנופח.
אני עשיתי את זה במיני מאוס עם גרב צהובה מעל הנעל ויצא ממש אוטנטי ובארנב עם גרביים ורודות וזה יוצא מוצלח מאד!

לא מחליק לילד?????

7880

משתמש פעיל
נכתב ע"י מירי456;1978021:
נזכרתי שהעלתי בעבר

נעליים לתחפושת:
ציפוי נעליים שמשדרגים כל תחפושת.
אין לי גיזרה מסויימת כי לכל נעל מתאים משהו אחר, פשוט לוקחים את הנעל מודדים וגוזרים את הבד (מי שעדיין לא מנוסה, יקח בחשבון שיש טעיות)
אפשר לתפור עם חוט ומחט ואפשר גם להדביק עם דבק חם...

מתאים לנעליים סגורות ולבדים יציבים כמו בד לבד, יוטה(שק), דמוי עור וכד'
הנעל מורכבת מ-2 חלקים (אפשר לשלב גם שתי צבעים)
זה היה לי יותר קל לצייר צירפתי תמונה
את חלק א' גוזרים על בד כפול כדי שיצפה את כל החלק האחורי ואת צידי הנעל
מדביקים אותה רק מקדימה אל הלשונית אח"כ אפשר לעשות חורים ולהשחיל שרוך,
בכדי שלא יזוז מהנעל מצמידים בתחתית הנעל מצד לצד גומי, רצועה או שתיים
נ.ב. כשמלבישים על הרגל מכניסים קודם את הציפוי לנעל אח"כ נועלים נעליים ואז מחברים את הציפוי על הנעל בעזרת הגומי.

את נעל הזו עשיתי פעם גבוהה כמו חצי מגף, שהתאימה לתחפושת של 'ילד של פעם'
וכן לנעל של נסיך עשיתי את הלשונית רחבה יותר ושמתי אותה חיצונית הוספתי לעיטור מלבן בצבע זהב...

אפשר תמונה של הנעליים מוכנות?
תודה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת את התחפושת של היולדת.
מישהי יכולה להעלות קישור?

תודה

ימד

משתמש מקצוען
בעבר עלתה פה תחפושת של בובת חרסינה, אשמח לקבל קישור, או מי שיש לה את התחפושת האם מוכנה להשאיל או להשכיר אותה

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אשמח לקבל השראות של נסיכות יפות.
תודה

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נעל של הולנדית, סול על קרוקס.
כדאי מראש לעשות יותר מאחד, כדי שאפשר יהיה להחליף אחרי המסיבה, כי זה מאוד מתלכלך, וגם לעשות קצת יותר גבוה מהרצפה, שנה אחת יצא לי יותר יפה, אבל אין לי תמונה מקרוב.

קבצים מצורפים

• IMG_2293.JPG
    KB 778.1 · צפיות: 85

chayasl

משתמש סופר מקצוען
איזה בד מתאים לתחפושת מיקי מאוס לתינוק?

chanigo

משתמש רשום
תחפושת של מתנדה הצלה

בעבר העלו תמונות של אופננים המחופשות לאופנוע הצלה,
ניסיתי לעשות חיפוש ולא הצלחתי,
למישהי יש את הקישור אולי?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה