דרוש מידע תחפושות לפורים- רעיונות בלבד!

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תולעת ספרים
יש למישהי רעיון לא מהרשת

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
תוכלי להעלות?
1674762550967.png

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למשהו רעיון מקורי מאוד לבת שנה ו9 ובן 3 חודשים?
שוברת את הראש:)

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אני שנה שעברה חיפשתי את הבנים שלי לסבא אליעזר והגזר ,בדיוק בתקופה הזו הבן שלי מאד אהב את הסיפור הזה אז זה יצא טוב
לגדול זה סרבל וחולצה משובצת, כובע עם גזר קטן מלבד עליו
ולקטן תפרתי תחפושת גזר מלבד
יצא מהמם!
צפה בקובץ המצורף 1293375
גם אני אשמח להסבר על הגזר לתחפושת טוגזר לשני תינוקות
זה תפור עם מכונה? והכובע גם מלבד?

ShiraY

משתמש רשום
גם אני אשמח להסבר על הגזר לתחפושת טוגזר לשני תינוקות
זה תפור עם מכונה? והכובע גם מלבד
אשמח לקבל הדרכה כיצד עשית את הגזר
הוא ממש מתוק-
יש לי שתי בנים ואיני רוצה לחפש אותם לטו גזר
סורי על העיכוב בתשובה... לא נכנסת כל יום
תפרתי במכונה
בעיקרון אין לי ידע בתפירה אבל מצאתי איזה בלוג באנגלית שהסבירו בו איך לתפור שלב אחרי שלב וזה היה ממש ברור,
זה הקישור
גם הכובע מלבד. בהדרכה היא עשתה עלים מטול, אני עשיתי עלים גם מלבד, גזרתי ממש בצורת עלים ב2 צבעים, יצא יותר יפה נראה לי, לא יודעת אם רואים בתמונה
בהצלחה!

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תפרתי במכונה
בעיקרון אין לי ידע בתפירה אבל מצאתי איזה בלוג באנגלית שהסבירו בו איך לתפור שלב אחרי שלב וזה היה ממש ברור,
זה הקישור
גם הכובע מלבד. בהדרכה היא עשתה עלים מטול, אני עשיתי עלים גם מלבד, גזרתי ממש בצורת עלים ב2 צבעים, יצא יותר יפה נראה לי, לא יודעת אם רואים בתמונה
בהצלחה!
כמה עלתה לך התחפושת? הבדים וכו'.
מנסה לחשוב אם שווה להתעסק עם תפירה בכלל...

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מחפשת רעיון לתחפושת
בתי בת ה 4
בני בן ה 2.5
בני הקטן בן 5 חודשים יהיה בעזה
תנו רעיון

אמרו לי אולי 3 האופים?
נשיקות..

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הלבד עלה לי חמישים
קניתי כתום כמובן ו2 צבעים של ירוק
זה היה לי שווה ממש בשביל ההנאה שביצירה, אחרת לא הייתי משקיעה בזה
איפה קונים?
וכמה קנית?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
תפרתי במכונה
זה הקישור
בהצלחה!
תודה! תגידי אולי את רוצה למכור לי את הגזר :) אני לא יודעת לתפור במכונה

אמא של מיכלי

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת עדיין רעיון לשתי בנות בנות 4 ושנה וחצי
ותינוק בן 4 חודשים.
יש לכן אולי רעיונות??

rabel

משתמש חדש
אני שנה שעברה חיפשתי את הבנים שלי לסבא אליעזר והגזר ,בדיוק בתקופה הזו הבן שלי מאד אהב את הסיפור הזה אז זה יצא טוב
לגדול זה סרבל וחולצה משובצת, כובע עם גזר קטן מלבד עליו
ולקטן תפרתי תחפושת גזר מלבד
יצא מהמם!
צפה בקובץ המצורף 1293375
יש לך את התחפושת הזו שמורה ?

ווי

משתמש פעיל
יש למישהי תמונות של תחפושת הדודה מאמריקה?
מחפשת רעיון לביצוע.
תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה