דרוש מידע תחליף לשעון מעורר בנייד,

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מחפשת תחליף לשעון מעורר בנייד,
בנייד אני מכוונת כל 5 דק' למשך מס' פעמים,
ז"א מכוונת ל7 אח"כ 7.05 וכו'

יש להשיג שעון מעורר עם אופציה כזאת?

או רכישה מקוונת או חנות באשדוד/בני ברק,

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
גם אני שנים חיפשתי כזה שעון, ולאחר חיפושים רבים הגעתי אל השעון הזה, של חברת KOSHER.
שעון מעורר מקסים, יש בו אפשרות ל 10 זמני צלצול, כשכל אחד אפשר להגדירו שיפעל ביום אחר!
יש תצוגה בעברית על המסך של ימי השבוע, אפשרות נודניק, ועוד. מגיע עם הוראות מצורפות בעברית.
בונוס מיוחד שיש בשעון, שיש לו כמין מגן ללחצנים - לשבת - שלא ילחץ בטעות.
בקיצור השעון המעורר המושלם מבחינתי, וכאמור מהווה תחליף לפלאפון.
רק חיסרון אחד, הצלצול שלו לא מאוד חזק, אם כי מבחינתי זו מעלה, אבל לאלה שצריכים צלצול חזק זה לא מתאים.
השעון נקנה במרכז השעונים והאלקטרוניקה בגאולה ירושלים - (לא מרכז האלקטרוניקה שברחוב הישיבה !)

קבצים מצורפים

• מצב רגיל.png
    מצב רגיל.png
    KB 39.1 · צפיות: 15
  • מצב שבת.png
    מצב שבת.png
    KB 31.7 · צפיות: 20
  • חברה.png
    חברה.png
    KB 67.2 · צפיות: 11
  • מסך.png
    מסך.png
    KB 33.2 · צפיות: 12
נערך לאחרונה ב:

ydw

משתמש רשום
גם אני שנים חיפשתי כזה שעון, ולאחר חיפושים רבים הגעתי אל השעון הזה, של חברת KOSHER.
שעון מעורר מקסים, יש בו אפשרות ל 10 זמני צלצול, כשכל אחד אפשר להגדירו שיפעל ביום אחר!
יש תצוגה בעברית על המסך של ימי השבוע, אפשרות נודניק, ועוד. מגיע עם הוראות מצורפות בעברית.
בונוס מיוחד שיש בשעון, שיש לו כמין מגן ללחצנים - לשבת - שלא ילחץ בטעות.
בקיצור השעון המעורר המושלם מבחינתי, וכאמור מהווה תחליף לפלאפון.
רק חיסרון אחד, הצלצול שלו לא מאוד חזק, אם כי מבחינתי זו מעלה, אבל לאלה שצריכים צלצול חזק זה לא מתאים.
השעון נקנה במרכז השעונים והאלקטרוניקה בגאולה ירושלים - (לא מרכז האלקטרוניקה שברחוב הישיבה !)

מה המחיר שלו והאם זה מחזיק מעמד אצלך
תודה מראש

rrrry

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה