דרוש מידע תחכום גניבת כרטיסים של אידיש כארד/ טובה וברכה וכל כרטיסי הזיכויים

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
שימו לב
היה לי כרטיס של אידיש כארד טעון ב500 שח
עם סמל של ארגון כלשהוא
פתאום אני מגיע לחנות לקניה נוספת והמוכר אומר לי שאין כלום בכרטיס
ואני קניתי רק ב55 ש"ח
התברר לי פתאום כי הכרטיס שבידי הוא כרטיס אחר ממה שהיה לי ללא סמל

ואז שמעתי
כי יש מוכרים גנבים שברגע של אי שימת לב הם מחליפים לך את הכרטיס מבלי לשים לב וזה לא כמו כרטיס אשראי שיש על זה פרטים
ואז אח"כ אתה מגיע לחנות אחרת ורואה שנגמר הכסף

שימו לב!
הפיתרון הוא לרשום את השם על הכרטיסים עם חתיכת דף וקצת סלוטייפ
מיד כשאתם מקבלים
לי זה עלה 500 ש"ח לפחות אתם תרוויחו!!!

נערך לאחרונה ב:

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
נשמע הזוי לגמרי
אולי היתחלף עם קונה אחר
לא
וגם קראתי על זה בעוד מקום
אין סיבה שיתחלף בצורה נורמלית

השאלה שלי אם יש אפשרות לבדוק איפה קנו בכרטיס
כך נוכל לזהות מתי ובאיזה חנות זה היה
מישהו יודע?

ציטא

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הקו של אידיש כארד ניתן לשאול אותם על הרכישות שבוצעו בכרטיס
0732490369

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה