תחילת מטבח

• פותח הנושא zc17
  • פורסם בתאריך

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;998102:
או שהתוכנה תקרוס או שהיא תתקע ולא תזוז.

תקשיב טוב אח שלי:
קודם כל בקישור הזה אתה יכול לראות מודלים מכובדים של סקצ'אפ וזו רק טיפה בים:

http://www.3dacademy.co.il/גלריית-הדמיה/

שנית יש פטרונות לבעית הכבדות והם די פשוטים כמו הסתרת שכבות לא פעילות, הצגה בטקסטורה קלה וכ'. לדוגמא: אם יש לך עץ והוא מלא עלים, אתה בקלות מסתיר את העלים (שהרי כולם בעצם אותו הרכיב) והנה המודל טס. ויש עוד הרבה דוגמאות:

http://www.pcworld.com/article/181723/Google_Earth_10_Amazing_Google_SketchUp_Buildings.html

http://www.sketchupartists.org/tutorials/sketchup-and-advanced-modeling/making-of-h-m-c-s-snowberry/

http://www.sketchupartists.org/tutorials/sketchup-and-advanced-modeling/the-river-runs-through-it/

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
התמונות שהבאת פה אני יכול להכניס את כל הפרוייקטים האלה למאיה בפרוייקט אחד ועדיין מאיה תחזיק מעמד, אני מדבר על פרוייקטים של שכונות שלמות או בית כנסת מלא ספסלים עם ארון קודש מלא עיטורים ופיתוחים וגם בקירות מסביב וארון ספרים מלא ספרים, אם יהיה לי זמן אעלה דוגמא.

בכל תוכנת תלת יש את האופציה של שכבות וכו', תכלס' סקצאפ תוכנה מאוד טובה וידידותית לתלת מימד ויש לה יכולות טובות עם מנועי רינדור שונים אבל לא מספיק טובה בשביל פרוייקטים ענקיים.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;998221:
התמונות שהבאת פה אני יכול להכניס את כל הפרוייקטים האלה למאיה בפרוייקט אחד ועדיין מאיה תחזיק מעמד, אני מדבר על פרוייקטים של שכונות שלמות או בית כנסת מלא ספסלים עם ארון קודש מלא עיטורים ופיתוחים וגם בקירות מסביב וארון ספרים מלא ספרים, אם יהיה לי זמן אעלה דוגמא.

בכל תוכנת תלת יש את האופציה של שכבות וכו', תכלס' סקצאפ תוכנה מאוד טובה וידידותית לתלת מימד ויש לה יכולות טובות עם מנועי רינדור שונים אבל לא מספיק טובה בשביל פרוייקטים ענקיים.

אתה יכול בעצמך לראות מודלים מפלצתיים שנעשו בסקצ'אפ!!!
הסצנה של בית מדרש שאתה מתאר לא כבדה באופן שסקצ'אפ לא יעמוד בה, שוב אם עובדים נכון. יש מדריכים שמלמדים איך למנוע את הבעיה של הכבדות, אגב הדוגמאות שהבאתי מכילות לדעתי יותר פרטים מבית מדרש עצבני ביותר.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;998226:
אתה יכול בעצמך לראות מודלים מפלצתיים שנעשו בסקצ'אפ!!!
הסצנה של בית מדרש שאתה מתאר לא כבדה באופן שסקצ'אפ לא יעמוד בה, שוב אם עובדים נכון. יש מדריכים שמלמדים איך למנוע את הבעיה של הכבדות, אגב הדוגמאות שהבאתי מכילות לדעתי יותר פרטים מבית מדרש עצבני ביותר.

כנראה אין לך מושג על מה אני מדבר, אני מדבר מנסיון ארוך, ביצעתי כבר ב"ה קרוב ל 60!! פרוייקטים של הדמיות, חלקם מדובר בפרוייקטים של קומות שלמות כולל הדמיות פנים של חלק מהקומות, תראה את הדוגמא הזו, מדובר בכמות עצומה של פוליגונים שאפילו במאיה הייתי צריך להפוך חלק מהמודלים לתצוגת פסים כי העסק פשוט לא זז, אגב בויריי יש אפשרות של פרוקסי שאפשר עם זה לשים המון מודלים כמו עצים וכו' והעסק זז במהירות

קבצים מצורפים

• קומת מרפד 2.jpg
    KB 136.4 · צפיות: 16

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
א. אני מכיר את ההדמיה הזו העלת אותה בעבר. היא באמת יפיפיה ואין ספק שאתה מקצוען!
ב. זה באמת לא נראה לי כבד לסקצ,אפ ואני ינסה למצוא משהו בכובד הזה כדי לבדוק איך זה נוסע.
ג. פרוקסי יש גם בסקצ'אפ.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ואני אומר לך שבסקצאפ רק לפתוח כזו קומה יקח לתוכנה כמה שעות אם בכלל.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
קח את הדגם הזה:

חתכתי לך אותו שתראה שגם בפנים הוא עמוס פרטים, הוא נפתח לי תוך 3 שניות והוא טס
על המסך בקלות רבה.

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    KB 142 · צפיות: 13
  • 2.JPG
    KB 185.7 · צפיות: 14

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לך לישון מחר נמשיך לריב!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;998238:
לך לישון מחר נמשיך לריב!

אני באמת הולך לישון ומחר לא אריב איתך אלא עם תוכנת מאיה כי אני באמצע פרוייקט מורכב מאוד והלקוח עוד רוצה להוסיף מודלים, אוי כואב לי הראש מזה.

אגב, אם דיברנו על סקצאפ אני נזכר שאת הקירות של הקומה בתמונה שהבאתי החלטתי לבנות בסקצאפ כי ראיתי שזה מאוד קל לבנות קירות בסקצאפ, זה באמת לקח ציק צק אבל כשהבאתי את זה למאיה כ"כ הסתבכתי עם זה בגלל הגאומטריה ומאז אני בונה גם את הקירות אך ורק במאיה, זה לוקח עוד כמה דקות אבל יוצא נורמלי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;998239:
אני באמת הולך לישון ומחר לא אריב איתך אלא עם תוכנת מאיה כי אני באמצע פרוייקט מורכב מאוד והלקוח עוד רוצה להוסיף מודלים, אוי כואב לי הראש מזה.

אגב, אם דיברנו על סקצאפ אני נזכר שאת הקירות של הקומה בתמונה שהבאתי החלטתי לבנות בסקצאפ כי ראיתי שזה מאוד קל לבנות קירות בסקצאפ, זה באמת לקח ציק צק אבל כשהבאתי את זה למאיה כ"כ הסתבכתי עם זה בגלל הגאומטריה ומאז אני בונה גם את הקירות אך ורק במאיה, זה לוקח עוד כמה דקות אבל יוצא נורמלי.

יש בעית תאימות בין התוכנות כפי שציינתי קודם, אני מציע לך לעשות הפוך, לבנות את המודל שלך בסקצ'אפ ולהביא אלין עצמים מורכבים שקשה לבנות בסקצ'אפ ממיה.
אגב אתה בטח יודע שיש אוקיינוס של פלאגינים ומודלים להורדה בסקצ'אפ.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה להגיד לך שטיילתי במבנה הזה שהעלתי לך, ותשמע.... אין שרותים!!!

קבצים מצורפים

• a.gif
    2.4 MB · צפיות: 15

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שלח לי בפרטי כמה אתה מחייב על כזו הדמיה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ממה שאני למדתי בקשר לסקאצ'אפ זה להפוך כל דבר אפשרי לNgon זה מוריד את הבלגן בעיניים וסף התסכול x100.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;998342:
ממה שאני למדתי בקשר לסקאצ'אפ זה להפוך כל דבר אפשרי לNgon זה מוריד את הבלגן בעיניים וסף התסכול x100.

???

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;998380:
יבוא של כל המודל לתוכנת 3D אחרת >> בחירה של כל האובייקט ואיחוד לכל החלוקות לפייס אחד (כמובן שיש סף איחוד).
זאת אחת הסיבות ל+ הבא
https://plus.google.com/u/0/102689081729567752838/posts/butRMWaaWSE

מעניין.
אבל המודל שהעלתי פה באמת טס בלי בעיה והוא ענק. (היה אפילו רינדור ברקע אם אני לא טועה)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י GolanArt;998405:
מעניין.
אבל המודל שהעלתי פה באמת טס בלי בעיה והוא ענק. (היה אפילו רינדור ברקע אם אני לא טועה)
לא התייחסתי אליו בכלל, דברתי על איך לחיות בשפיות עם מודלים תוצרת סקאצ'אפ.

וכן היא איטית יותר מהרבה תוכנות אחרות בשוק (כתובה בJava?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה