תח"צ תחבורה ציבורית - ירושלים

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לאחרונה החברות של התחבורה הציבורית בירושלים עברו ריענון, וחברת אקסטרה משתלטת לאט לאט על השוק.
לתומי חשבתי שזו החברה הטובה ביותר, אך התברר לי שהרבה לא מסכימים איתי. אז מה דעתכם, עם מה עדיף לנסוע?
לדעתי הפקחים שלהם יותר מתחשבים, הנהגים שלהם יותר מהירים והאוטובוסים יותר נוחים.
האם אתם מסכימים איתי, או שלדעתכם עדיף לנסוע בחברות אחרות, עד כמה שהדבר מתאפשר? ולמה?

רינהרינה

משתמש מקצוען
כל קו נוסף שעובר לאקסרה אנחנו נושמים לרווחה.
הפקחים של אגד זוועתיים ברמה מחרידה, ההתנפלות שלהם על האוטובוס לא עושה הרגשה נעימה,
ובנוסף- אקסטרה שולחים אוטובוסים ארוכים בקווים שאגד קבוע היו שולחים אוטובוסים קצרים (לדוג' 55 ו64).

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הפקחים של אגד זוועתיים ברמה מחרידה, ההתנפלות שלהם על האוטובוס לא עושה הרגשה נעימה
סליחה שאני מתערב כל רגע, אבל אני מרגיש מוכרח לשתף בסיפור ששמעתי:
אישה אחת מק"ס הגיעה לירושלים, עלתה על קו אגד והרי התנהלות הפקחים לעיניה ההמומות:
1. תופסים מישהו שלא שילם.
2. מתנפלים עליו בכנופיה.
3. הוא מנסה לברוח.
4. הפקחים הולכים לכל דלתות האוטובוס, ומתחילים לתקשר במכשירי קשר ביניהם: "הוא שם!" "לא, הוא עבר לשם!" "בדלת האחרונה!"
עכשיו נשווה את זה במה שאני ראיתי בעיני בסופרבוס:
1. פקח (אחד) עולה לאוטובוס.
2. מגלה שמישהו לא שילם.
3. שואל אותו בשקט למה, הרי פגשתי אותך כמה פעמים ולא שילמת.
4. אין לי כסף באשראי, עונה ההוא במבוכה.
5. אה, חבל שלא אמרת. נסיעה נעימה.
מה דעתכם?

מרכז מידע

משתמש פעיל
כבר דובר רבות על התעללות פקחי אגד וברור שזה שיקול מרכזי!

עם זאת האוטובוסים של החברות החדשות ברובם הם סינים ולא אירופאים, ונוחות הנסיעה הורעה משמועתית,
וגם אם עכשיו זה עוד נח אפשר להשוות למקומות אחרים שזה קרה בהתחלה הכל נוצץ וחדש והיום הכל רעוע!

אין ספק שזה לא לעניין אבל בקו 55 הם התנהגו כמו כל החברות שהפסידו במכרזים ברחבי הארץ והנוסעים הרגישו זאת היטיב בחודשי השירות האחרונים לפני ההחלפה, דווקא לאגד זה פחות מתאים ברוב המקומות שהחליפו אותם זה לא היה כך בסוף, כאן זה ממש היה בולט!
קו 64 עבר כרגע מקצר {מאז ומעולם} לארוך, כחלק מהחלפת המפעיל.

(אויבער) חוכם

משתמש רשום
ברוך השם!! פעם כל נסיעה תוך שתי דקות כבר עשתה סחרחורת, (וגם להרגיש כמו הכלב על הדשבורד) .אוטובוסים חדשים זה תחילת הפתרון ,אבל כדי שלא יהרסו וגם בשביל הרכבים צריף דחוף ריבוד מחדש בכל השכונות ( בית וגן עשו לאחרונה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה