דרוש מידע תושבי נתיבות? נשמח לעזרה

איילה אור

משתמש צעיר
נשמח לכל מידע על האיזור החרדי (ליטאי) בנתיבות, שכירות, עבודות, כוללים, וכד'.
תודה!!

אורות התורה

משתמש חדש
יש את הקהילה, זה המקום הההחרדי בנתיבות.
ויש הרבה מקומות שמתחרדים.
יש כל מיני כוללים פה, תלוי איזה סגנון, דרישול וכו' מחפשים.
עבודה? כשיש סיעתא דשמיא, מוצאים! קצת קשה, אבל לא נייאש....
הרבה הצלחה!

איילה אור

משתמש צעיר
יש את הקהילה, זה המקום הההחרדי בנתיבות.
ויש הרבה מקומות שמתחרדים.
יש כל מיני כוללים פה, תלוי איזה סגנון, דרישול וכו' מחפשים.
עבודה? כשיש סיעתא דשמיא, מוצאים! קצת קשה, אבל לא נייאש....
הרבה הצלחה!
הבנתי שהתחילה שם קהילה ליטאית (אשכנזים), אתם יודעים באיזה אזור זה? באזור של הקהילה החרדית הותיקה שם? או באזור אחר לגמרי?

נ.ח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רוב הליטאים האשכנזים גרים באיזור הקהילה הוותיקה
ישנם הרבה שכונות שמתחרדות עם הרבה בני תורה מכל העדות
כוללים וכו' יש מכל הסגנונות
שכירות מחירים סבירים לעומת המרכז
ועבודה תלוי באיזה תחום, יש תחומים שיותר מורכב למצוא אבל בסכ"ה אפשר למצוא עבודה אם לא מפונקים מידי

אורות התורה

משתמש חדש
הבנתי שהתחילה שם קהילה ליטאית (אשכנזים), אתם יודעים באיזה אזור זה? באזור של הקהילה החרדית הותיקה שם? או באזור אחר לגמרי?
אין לי מושג.
את האמת שאנחנו די חדשים פה, רק כמה חודשים, כך שלא רוצה להגיד דברים שפחות ידוע לי.

איילה אור

משתמש צעיר
רוב הליטאים האשכנזים גרים באיזור הקהילה הוותיקה
ישנם הרבה שכונות שמתחרדות עם הרבה בני תורה מכל העדות
כוללים וכו' יש מכל הסגנונות
שכירות מחירים סבירים לעומת המרכז
ועבודה תלוי באיזה תחום, יש תחומים שיותר מורכב למצוא אבל בסכ"ה אפשר למצוא עבודה אם לא מפונקים מידי
יש לך אולי להביא לי מייל של עיתון דיגיטלי, או פורום או כל דבר שיוכל לתת לי עזרה בנושא דירות ועבודה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה