דרוש מידע תורים זמינים בשגרירות ארה"ב

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כן
ניתן להתחיל את הטופס לפני ולסיים אחרי

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כן, חייבים לשלם לפני

אחד ש...

משתמש חדש
דחוף עזרה!!!

עשינו אתמול דרכון חירום בקונסוליה בירושלים
הזמנו טיסות להיום בלילה, באנו לאסוף היום בצהריים והוא לא מוכן כי המדפסת לא עבדה....
האם יש למישהו איך לעזור????

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
צרת רבים.
תסכול עמוק

מדי פעם

משתמש רשום
הי,

אני צריכה לטוס באוקטובר, האם יש סיכוי שעד אז יהיה פטור מויסה?
או לא לקחת סיכון ולקבוע תור, פשוט חבל לי לשלם סתם(צריכה לשלם ל5 אנשים)

מירונה

משתמש פעיל
הי,

אני צריכה לטוס באוקטובר, האם יש סיכוי שעד אז יהיה פטור מויסה?
או לא לקחת סיכון ולקבוע תור, פשוט חבל לי לשלם סתם(צריכה לשלם ל5 אנשים)
לדעתי כדאי לחכות ולראות איך יתפתח הענין
בכל מקרה אין כבר תורים לאוקטובר ותהיו צריכים כנראה לשלם למאכערים כדי לקבל תורים מוקדמים יותר
אז אין מה להפסיד מלחכות עוד קצת גם לגבי תשלומי האגרות וכל שאר התהליך
אגב, כהכרת הטוב אני מפרסמת את מי שעזר לנו מאוד - למקרה שתצטרכו - 0527139081

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך מקבלים דרכון? דרך שליח עד הבית?
כבר כמעט עשרה ימים שזה עומד ככה-
משהו יודע מה התהליך?
1687963311900.png

Supercalifragalistic

משתמש פעיל
אם יש לי תור מיותר לרישום ילד, אפשר להעביר אותו לאחותי ששם משפחה שלה שונה משלי?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לויזה אין צורך לשלם על הדואר, העיכוב קורה מדי פעם, יחי דואר ישראל....
לדרכון אמריקאי, בשבועיים האחרונים, צריך לשלם מראש לפני שמגיעים לעשות דרכון.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לא מתמצא בתחום של הSSN, כשעושים CRBA אפשר לעשות באותו זמן גם SSN.
אם כבר יש להם CRBA, אני חושב שצריך לבוא פיזית, בכל אופן תוכל לברר במייל FBU.Jerusalem # ssa.gov

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@שירותי ויזה לארה"ב בכדי לעשות SSN ל- 2 ילדים קטנים אפשר לעשות זאת דרך הדואר?
או שחייבים לבוא פיזית?
SSN בארץ אפשר לבקש רק פיזית במסגרת תור לשגרירות.

השלוחה של SS בארץ לא לגמרי מתפקדת. לפעמים בקשות לא מעובדות, לפעמים לוקח המון זמן, ואין עם מי לדבר.

אם תרצו אפשר לשלוח למשרד של SS בארה"ב את הטופס בקשה+דרכון של הילדים+דרכון של אחד ההורים.
הם מנפיקים את הכרטיס תוך כמה ימים ושולחים לכתובת שתרשמו בארה"ב (דודים/חברים וכדו')
ואת המסמכים מחזירים לאותה כתובת בארה"ב תוך כמה שבועות.
הבעיה שהמסמכים נשלחים חזרה בדואר רגיל בלי מעקב.

עשינו את זה פעם ע"י שליחה בDHL לשם (עלה כמה עשרות שקלים), קיבלנו את הכרטיס מיד, ואת המסמכים אחרי כמה חודשים ומאמצים וקצת עגמת נפש.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
SSN בארץ אפשר לבקש רק פיזית במסגרת תור לשגרירות.

השלוחה של SS בארץ לא לגמרי מתפקדת. לפעמים בקשות לא מעובדות, לפעמים לוקח המון זמן, ואין עם מי לדבר.

אם תרצו אפשר לשלוח למשרד של SS בארה"ב את הטופס בקשה+דרכון של הילדים+דרכון של אחד ההורים.
הם מנפיקים את הכרטיס תוך כמה ימים ושולחים לכתובת שתרשמו בארה"ב (דודים/חברים וכדו')
ואת המסמכים מחזירים לאותה כתובת בארה"ב תוך כמה שבועות.
הבעיה שהמסמכים נשלחים חזרה בדואר רגיל בלי מעקב.

עשינו את זה פעם ע"י שליחה בDHL לשם (עלה כמה עשרות שקלים), קיבלנו את הכרטיס מיד, ואת המסמכים אחרי כמה חודשים ומאמצים וקצת עגמת נפש.
אני עשיתי פעם לאחד הילדים ע"י שליחת הדרכון בדואר,
כיום אי אפשר לעשות כך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה