תוצאה של שיעמום...

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מצאתי עגבניה שנפלה מאחורי המקפיא... ערב פסח...

ללא פלאש. תאורת הלוגן סלונית מהצד.
מהירות תריס: .1/40
צמצם: 4.
ISO: 200.
מצב צילום: ידני.
התמונה הזו צולמה במהירות של 1/60

אני יודע שהצללים קשים מידי...

קבצים מצורפים

• tomato1.jpg
    KB 133.3 · צפיות: 25

שלמה

משתמש מקצוען
בראשונה התאורה טובה.
אפשר לשפר בקומפוזיציה.

השנייה יותר טוב.

אגש לבדוק מה קורה מאחורי המקרר בבית שלי....

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מסכנה...כנראה שפג התאריך שלה...
יפה ומרשים.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נראה לי שזה שקדים עם קליפה ולא מלפפון..........

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
:) :)
זה שקדים ירוקים,לא מלפפון.
תעתועי ראיה..
העגבניה עושה את זה.

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
התאורה של הראשון קשה מידי - - -
השניה יותר טובה,
רק הייתי מורידה טיפה מהשולחן,
ז"א גוזרת 2 ס"מ מסוף התמונה - - -
וגם הקטע הכחול המטושטש בצד ימין מפריע.

ד"א האובייקט מעולה!
הייתי ממקדת עליו,
ואת השאר הייתי שמה פחות בפוקוס - - -

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י bla_bla_bl;93569:
ד"א האובייקט מעולה!
הייתי ממקדת עליו,
ואת השאר הייתי שמה פחות בפוקוס - - -

לא הבנתי בדיוק...

ביסלי

משתמש רשום
בואו נדמיין מה היה קורה לעגבניה אם פסח היה מגיע בעוד שנה....

מוזיקה

משתמש רשום
צילום מקצועי
וואלה,
אהבתי את הראשונה מאד - למרות שכמו שהעירו קודמים לי - הייתי
מורידה מהשולחן כמה ס*מ...

ענק!

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
השניה מהממת...
חברים, לא להזדעזע. מאחלת לכולנו לזכות את הימים בהם נראה ככה...

מוזיקה

משתמש רשום
צילום מקצועי
בהמשך ל-dass:יש לי כותרת בול-

"אל תשליכני לעת זקנה......................"

חחח...............................

flesh98

משתמש רשום
שעמום מעניין...
כל רפלקטור לבן או כסוף היה פותר את בעיית הצללים הקשים, ולגבי הרקע פשוט חבל, הוא נשכח לגמרי וגורע מהחוייה.
אדוארד ווסטון גם השתעמם במשך שלושה ימים וזה הפילפל שיצא לו

image

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה