מידע שימושי תופעות לואי אחרי חיסון

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אחות טיפת חלב אמרה לי על החיסון של "רוטה וירוס" שזה נכנס לסל
כי עלות החיסונים יותר זולה מעלות האשפוזים בעקבות המחלה...

מה הסיפור עם הנוגדנים של האדמת?
בילדותי חליתי באדמת,
ולמרות זאת אחרי הלידה השניה לא הייתי מחוסנת והתחסנתי,
ועכשיו אחרי הלידה הרביעית אני שוב לא מחוסנת...
למה הנוגדנים לא נשארים?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י ariels;571204:
הסיכון העיקרי הוא אוטיזם, או הפרעות קלות יותר על הספקטרום האוטיסטי
זה נובע מההשפעה השלילית שיש לכספית על המוח ועל המערכת החיסונית שלו, במיוחד בתינוקות.
יש ילדים עם נטיה לאוטיזם, שע"י חשיפה לכמות מסויימת של כספית יפתחו את המחלה,
ואם לא יחשפו לכספית יתפתחו רגיל.
(מי שזה מעניין אותה אני יכולה להרחיב קצת בנושא, לצערי מכירה משפחה אחת שיש להם ילד אוטיסט כתוצאה מחיסונים, ועוד משפחה שיש להם ילד עם הפרעה קלה יותר, שכנראה נגרמה כתוצאה מפירכוסים בעקבות חיסון)

בקשר לאוטיזם גיסתי חקרה חקור היטב את הנושא.
* אם הילד מקבל חיסון כשהוא מנוזל, מצונן, קצת חום, קצת לא מרגיש טוב, אפילו מצוברח כזה וחסר שקט, מערכת חיסון קצת חלשה. החיסון יכול לגרום לשלל בעיות כולל אוטיזם.
*אם לאחר החיסון כשהילד היה במצב מצוין הילד נסוג ואפילו מעט בהתפתחות ולא עוקבים ומזלזלים ואומרין נו שיהיה תוך שבועיים הוא יתאושש ואח"כ תוך חודש הכל יהיה בסדר וסומכים על שיטת הסמוך יכולים לצוץ בעיות וכו.

אישית: דחיתי הרבה חיסונים כי חששתי שאולי עכשיו זה שיניים-לא כדאי. אולי עכשיו זה צינון, אלרגיה, בטיפת חלב הייתי למשל ולשנינה אבל אני את נפש ביתי היצלתי.
אחרי כל חיסון בדקתי כל שעה מתקדמת? נסוגה? ברוך ה' אחרי כל חיסון ביתי עשתה צעד נוסף קדימה. אם זחילה אם עמידה אם דיבור וכו'

לכן אני אומרת אימהות היו ערניות וכמובן עימדו על שלכם
בהצלחה!:)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חיסון האדמת הוא משהו מוזר מאד.
גם אני התגליתי כ'לא מחוסנת' פחות מחצי שנה לאחר חיסון.
ושהשם ישמור עם כל המחקרים והידעניות שצצות פה (ואריאלס עולה על כולנה כמו תמיד!)
נדמה לי שאעדיף לטמון פני המבוהלות בחול,
כי גם ככה חווית האחיזה ברגל הקטן הצורח היא לא קלה עבורי כלל וכלל,
אבל עד כה שכנעתי את עצמי בעיניים עצצומות שזה לגמרי לטובתו -
מה אעשה בלי נקודת זכות זו לצידי?!
וכיוון שכמו במליון דברים אחרים לא נגמור אם הדעות לכאן ולכאן אם נתחיל לשומען,
אעדיף לאטום אוזני כפתי,
וישמור פתאים ה'.
לבריאות!

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Aאילה;571915:
אחות טיפת חלב אמרה לי על החיסון של "רוטה וירוס" שזה נכנס לסל
כי עלות החיסונים יותר זולה מעלות האשפוזים בעקבות המחלה...

מה הסיפור עם הנוגדנים של האדמת?
בילדותי חליתי באדמת,
ולמרות זאת אחרי הלידה השניה לא הייתי מחוסנת והתחסנתי,
ועכשיו אחרי הלידה הרביעית אני שוב לא מחוסנת...
למה הנוגדנים לא נשארים?

אני לא יודעת מה הסיפור.
אבל גם אצלי בראשון הייתי מחוסנת ובשני אמרו לי שאני לא!
אבל הרופא אמר לי שאחרי שתי הרינות ללא חיסון לא נותנים.

תרצה

משתמש מקצוען
שמעתי מגב' שהיא דוקטור במדעים - שיש אנשים שהחיסון של האדמת לא 'נתפס' עליהם. כן, יש מציאות שעל אף שהוחדר אליך חומר מחסן הגוף שלך לא מוכן לקבל את זה. זה אמנם לא מאוד רווח - אבל קיים.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט החיסון פג אחרי כמה שנים

צריך לחדש כל 10-12 שנים. אני לא חידשתי והרופא נשים אמר לי שאין צורך להקפיד על זה... מעניין למה..........

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אגב, כל הענין הזה של השוואה ל'פעם' הוא מגוחך במקרה הזה-
נכון שכיום יש יותר מחלות ניווניות כתוצאה מאורח החיים השגוי,
אבל כמה ילדים מתו ונפגעו פעם מכל המחלות שמחסנים מהם!!!
דווקא בזה העולם התקדם - והמכות מגיעות מכיוונים אחרים, שגם אותם יצרה הקידמה...

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
למה לא לברר?
תרימו טלפון לעמותת"חסון"[אם אני לא טועה] ותבקשו לקבל חומר נגד מה אתם מחסנים
תופתעו לגלות שהרבה חיסונים -אין שום היגיון ודחיפות לתת אותם בגיל מס' חודשים,אפשר וכדאי לדחות
ישנם חיסונים שנגד מיקרים שבצורה נורמלית לא יתכנו[אלא א"כ גרים באפריקה ובגונגל]לא זכור לי דוג' בדיוק. אך ברור שהגישה צריכה להיות לא הליכה עיוורת אחרי הטבלה של טיפת חלב,שאכן לצערינו
מונעת ע"י כל מיני גורמים[ואין כאן המקום לפרט]לאו דוקא בריאותיים נטו[בתור בת לעובדת טיפת חלב לשעבר]
אלא ע"י שיקול דעת, חקירה וגם לשאול רב בכל נושא
ובברכת בריאות לאוי"ט!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;574930:
אגב, כל הענין הזה של השוואה ל'פעם' הוא מגוחך במקרה הזה-
נכון שכיום יש יותר מחלות ניווניות כתוצאה מאורח החיים השגוי,
אבל כמה ילדים מתו ונפגעו פעם מכל המחלות שמחסנים מהם!!!
דווקא בזה העולם התקדם - והמכות מגיעות מכיוונים אחרים, שגם אותם יצרה הקידמה...

ההשוואה לפעם לא מגוכחת - כתבתי אי שם בעמוד הקודם -
אם תבדקו את הנתונים תראו שבלי קשר לחיסונים, כל המחלות הללו ירדו פלאים מאז שתנאי ההיגיינה השתפרו בעולם, עוד לפני שיצאו החיסונים הראשונים.

חוץ מפוליו, שזו מחלה שאכן הצליחו למגר אותה עם החיסון הכפול (זריקות לבד לא הועילו, עד שהתחילו לחסן גם דרך הפה, ואז זה עזר)

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ariels;575102:
אם תבדקו את הנתונים תראו שבלי קשר לחיסונים, כל המחלות הללו ירדו פלאים מאז שתנאי ההיגיינה השתפרו בעולם, עוד לפני שיצאו החיסונים הראשונים.

חוץ מפוליו, שזו מחלה שאכן הצליחו למגר אותה עם החיסון הכפול (זריקות לבד לא הועילו, עד שהתחילו לחסן גם דרך הפה, ואז זה עזר)
לידיעתך, אריאלס היום כבר הורידו את החיסון דרך הפה[עקב סיפורים של תחלואה כתוצאה ממנו....]יש דברים שלוקח זמן לברר...;),

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בטוחה שעוד מעט

יהיה מהפך בנושא החיסונים אחרי שלאט לאט אנשים יבינו שיש כאן אינטרס אחר של כל מיני גורמים והרבה חיסונים כיום מיותרים לא יעילים ואף מזיקים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סא;575247:
לידיעתך, אריאלס היום כבר הורידו את החיסון דרך הפה[עקב סיפורים של תחלואה כתוצאה ממנו....]יש דברים שלוקח זמן לברר...;),

אה, אוקיי, אז אם כך אין שום סיבה לחסן בזריקה נגד פוליו,
כי זה בודאות לא עזר בזמן המגפות שהיו.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אריאלס, זה שנותנים את זה באותו אופן, זה לא אומר שזה אותו תרכיב!
לא מתאים לך...

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אריאלס, זה שנותנים את זה באותו אופן, זה לא אומר שזה אותו תרכיב!
לא מתאים לך...

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ariels;575102:

)
תנאי ההגיינה השתפרו בעולם ואף על פי כן מגפות השפעת בחורף
והצינונים
ודלקות הגרון
והיבלות שעוברות מאחד לשני במעון
וזו רק דוגמא קטנה להדבקויות---
אם שפעת, ל"ע, הייתה הורגת היו כולם רצים להתחסן גם עם תנאי הגיינה גבוהים:rolleyes:

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שימי לב מה קרה עם שפעת מקסיקו
שהפחידו את כל העולם איתה
את יודעת כמה כסף הרוויחו חברות התרופות על זה?

כל שנה נפטרים ל"ע יותר אנשים משפעת "רגילה" לעומת שפעת מקסיקו

לגבי צינונים ודלקות גרון
תפתחי דיון חדש ואסביר לך איך נפטרים לנצח מדלקות גרון
(אם עוד יש למישהו כח לשמוע אותי :):):))
טוב,בעצם, לא צריך דיון, זה פשוט:

פעם אחת לא נותנים אנטיביוטיקה, ולא אקמול.
מורידים את הקמח הלבן וכל מוצרי החלב מהתפריט
נמנעים גם מבוטנים, מרגרינה, גלידה פרווה, ואולי עוד כמה דברים ששכחתי.
נותנים לילד פרוביוטיקה לשקם את הגוף שלו.
נותנים לו גם הרבה ויטמין C, מיץ תפוזים טבעי, פירות וירקות
מחזקים לו את מערכת החיסון עם אכיניציאה
אם הוא משתעל מקלים עליו עם סירופ.
עושים טיפולים טבעיים להורדת חום אם יש צורך, וזוכרים שחום הוא חלק ממנגנון הריפוי המופלא ש-ה' ברא בגוף שלנו.
זהו.
אפשר להיפרד מהדלקות.

(אני כל חורף הייתי עם אנטיביוטיקה כילדה, עד שהתמרדתי נגדה והפסקתי לקחת. ומאז אין לי דלקות גרון ב"ה, אלא אם כן אני חורגת מהתפריט, ואז בד"כ - כאב גרון קליל של יום יומיים, הגוף מתנקה, והכל מסתדר).
(וכן - מאז שאני אמא גם הילדים שלי גדלים כך, והכל בסדר, מעולם לא קיבלו אנטיביוטיקה מלבד ילד אחד פעם אחת, בגלל אזניים, וילד אחד בגלל פציעה ה"י)

במצב כזה אפשר לצפות שהילד יהיה בסדר גמור בחורף,
סביר להניח שפעם אחת יקבל התקררות לא מאוד רצינית, כי הגוף עדיין צריך להפעיל את מנגנון הניקוי שלו לפעמים.

וידוי -
אני באמת לא קונבנציונלית, אני מודעת לזה, אני מודעת לשזה שרוב האוכלוסיה מחסנת, נותנת אנטיביוטיקה לילדים, שותה חלב כי זה בריא(???) ונותנת אקמולי כשלילד יש חום.
אמא שלי משתגעת ממני.
אבל עובדה,
שאנחנו בקושי רואים את רופאת המשפחה ב"ה
הילדים עוברים בקלות יחסית את ההתקררות ההכרחית הנ"ל
לא יודעים מה זה אנטיביוטיקה ב-כ-ל-ל ב"ה

מי ששרדה עד כאן יכולה לצחוק עלי ועל הטרחנות שלי בכיף :):):)
זכיתם לקבל זוית ראיה קצת אחרת על החיים, לא נורא.
אם לא הייתה לי את ההסתכלות האינדיוידואליסטית הזו... ה' יודע איפה הייתי תקועה היום, אבל בטוח שלא הייתי גולשת פה בפרוג :cool:

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאמינה שאת צודקת, אין לי כח לנסות הכל....
את האנטיביוטיקה הראשונה שלי בחיים קיבלתי בגיל 10, עקב פצע פתוח שהזדהם. אף אחד לא האמין כמה מהר זה השפיע. ככה זה שלא מחסנים את החיידקים בכח.
אצל ההורים שלי מטפלים בדלקות אוזניים בעזרת שמן שום (אוזן תיכונה, כשעור התוף אינו פתוח!), ודלקות גרון בעזרת פרופוליס.
מדהים כמה דברים פשוטים וטובים השם ברא כדי לעזור לנו. נהיה טיפשים אם לא ננצל אותם.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאמינה שאת צודקת, אין לי כח לנסות הכל....
את האנטיביוטיקה הראשונה שלי בחיים קיבלתי בגיל 10, עקב פצע פתוח שהזדהם. אף אחד לא האמין כמה מהר זה השפיע. ככה זה שלא מחסנים את החיידקים בכח.
אצל ההורים שלי מטפלים בדלקות אוזניים בעזרת שמן שום (אוזן תיכונה, כשעור התוף אינו פתוח!), ודלקות גרון בעזרת פרופוליס.
מדהים כמה דברים פשוטים וטובים השם ברא כדי לעזור לנו. נהיה טיפשים אם לא ננצל אותם.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נכתב ע"י ariels;575685:
שימי לב מה קרה עם שפעת מקסיקו
שהפחידו את כל העולם איתה
את יודעת כמה כסף הרוויחו חברות התרופות על זה?

כל שנה נפטרים ל"ע יותר אנשים משפעת "רגילה" לעומת שפעת מקסיקו

לגבי צינונים ודלקות גרון
תפתחי דיון חדש ואסביר לך איך נפטרים לנצח מדלקות גרון
(אם עוד יש למישהו כח לשמוע אותי :):):))
טוב,בעצם, לא צריך דיון, זה פשוט:

פעם אחת לא נותנים אנטיביוטיקה, ולא אקמול.
מורידים את הקמח הלבן וכל מוצרי החלב מהתפריט
נמנעים גם מבוטנים, מרגרינה, גלידה פרווה, ואולי עוד כמה דברים ששכחתי.
נותנים לילד פרוביוטיקה לשקם את הגוף שלו.
נותנים לו גם הרבה ויטמין C, מיץ תפוזים טבעי, פירות וירקות
מחזקים לו את מערכת החיסון עם אכיניציאה
אם הוא משתעל מקלים עליו עם סירופ.
עושים טיפולים טבעיים להורדת חום אם יש צורך, וזוכרים שחום הוא חלק ממנגנון הריפוי המופלא ש-ה' ברא בגוף שלנו.
זהו.
אפשר להיפרד מהדלקות.

(אני כל חורף הייתי עם אנטיביוטיקה כילדה, עד שהתמרדתי נגדה והפסקתי לקחת. ומאז אין לי דלקות גרון ב"ה, אלא אם כן אני חורגת מהתפריט, ואז בד"כ - כאב גרון קליל של יום יומיים, הגוף מתנקה, והכל מסתדר).
(וכן - מאז שאני אמא גם הילדים שלי גדלים כך, והכל בסדר, מעולם לא קיבלו אנטיביוטיקה מלבד ילד אחד פעם אחת, בגלל אזניים, וילד אחד בגלל פציעה ה"י)

במצב כזה אפשר לצפות שהילד יהיה בסדר גמור בחורף,
סביר להניח שפעם אחת יקבל התקררות לא מאוד רצינית, כי הגוף עדיין צריך להפעיל את מנגנון הניקוי שלו לפעמים.

וידוי -
אני באמת לא קונבנציונלית, אני מודעת לזה, אני מודעת לשזה שרוב האוכלוסיה מחסנת, נותנת אנטיביוטיקה לילדים, שותה חלב כי זה בריא(???) ונותנת אקמולי כשלילד יש חום.
אמא שלי משתגעת ממני.
אבל עובדה,
שאנחנו בקושי רואים את רופאת המשפחה ב"ה
הילדים עוברים בקלות יחסית את ההתקררות ההכרחית הנ"ל
לא יודעים מה זה אנטיביוטיקה ב-כ-ל-ל ב"ה

מי ששרדה עד כאן יכולה לצחוק עלי ועל הטרחנות שלי בכיף :):):)
זכיתם לקבל זוית ראיה קצת אחרת על החיים, לא נורא.
אם לא הייתה לי את ההסתכלות האינדיוידואליסטית הזו... ה' יודע איפה הייתי תקועה היום, אבל בטוח שלא הייתי גולשת פה בפרוג :cool:

מסכימה עם כל מילה!:cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה