עיניים תופעה מוזרה בראייה ממה זה יכול לקרות?

ש.הופנר

משתמש צעיר
לאחרונה שמתי לב שכשאני קוראת או כותבת או כשאני רוצה להתמקד במשהו מסוים אני עוצמת עין אחת כי ככה יותר קל לי לראות... ממה זה יכול להיות? ומה אפשר לעשות? יכול להיות שזה סתם הרגל? והאם זה מצריך בדיקה אצל רופא? אשמח לתשובות!
חשוב לי לציין שזה כבר די ממזמן (כמה שנים) אבל לאחרונה זה קצת יותר מציק... זה גם סתם קורה...בלי שאני קוראת...

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אני גם רואה טוב ב"ה
אבל גם עם הבעיה הזו, לכן בבדיקת ראיה כבר כמה פעמים אמרו לי שיש לי צילנדר יחסית נמוך
אבל כן עשו לי משקפיים משתמשת איתו מידי פעם

בהחלט בשביל המיקוד ראיה

ש.הופנר

משתמש צעיר
יושבת הרבה מול מחשב?
אני עובדת במחשב... אז אני גם נורא מתאמצת אולי זה קשור....תודה!
סיכוי גדול שקשור לזה.
לפחות לעשות תרגילים שפעם בשעה לקום ולהסתכל למקום רחוק ולהתבונן.

לעשות כתב יותר גדול במחשב
תודה! (ניסיתי כתב גדול ולא רק שלא עזר אלא עשה יותר גרוע :( )
אבל מענין אם זה קשור גם לקריאת ספרים? כי שם זה הכי בעיתי כאילו יש לי עוד "קישוטים" למיניהם בראייה...

ש.הופנר

משתמש צעיר
ראיה כפולה יכולה לנבוע מסיבות אקוטיות, טיפול מוקדם יכול לקצר את הטיפול משמעותית.
חשוב שתראי רופא משפחה עוד הבוקר.
ראיתי רופאה לא מזמן בלי קשר והיא טענה שהאישונים גדולים ושלחה לרופאת עיניים (אבל עד שיש תור:rolleyes:...)

ש.הופנר

משתמש צעיר
עכשיו ראיתי שזה יכול להיות קשור גם לסוכר גבוה (אני עם סכרת נעורים) אז אולי זה בגלל זה...(קבעתי תור נראה מה הרופאה תגיד...)
בכל אופן תודה לכל מי שהגיב!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ראיתי רופאה לא מזמן בלי קשר והיא טענה שהאישונים גדולים ושלחה לרופאת עיניים (אבל עד שיש תור:rolleyes:...)
תורות לרופאי עיניים הם בדרך כלל בזמינות גבוהה.

מה שתיארת יכול לקרות גם כתוצאה מפזילה מאוחרת (לא מולדת), שיכולה להיגרם מכמה דברים שכדאי לבדוק.
יכול להיות שרופא העיניים יפנה אותך הלאה, לנוירו-אופתלמולוג.

ש. זינגר

משתמש רשום
יכול להיות שזה סתם הרגל, כמו שאמרת. אולי העיניים שלך מתאמצות יותר כשאת קוראת או כותבת, וזה סוג של מנגנון הגנה.
מצד שני, אם זה מפריע לך, שווה לבדוק את זה אצל רופא עיניים. אולי הוא ימצא משהו שלא ידעת עליו.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לך משקפיים עם שוני במספר בין שני העינים? אם עין אחת רואה טוב יותר מהשנייה לפעמים נוח יותר לעצום את החלשה ולראות רק בחזקה. בקיצור תבדקי את הראייה אולי השתנה לך המספר במשקפיים.

נערך לאחרונה ב:

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כשיושבים מול המחשב- לא רק מתאמצים
אלא,
יש קרינה של האור הכחול , פוגע בקרנית
אם הולכים לים , ברור שלא נחשף לשמש בלי קרם הגנה
בדיוק חובה להגן על העניים מקרני האור הכחול
כשלקוח/ ה לוקח ממני את תוסף התזונה הייחודי איי ויז'ן
בד"כ מתקשרים אלי יום יומיים לאחר ושואלים אותי : "מה יש בזה"
כי מיד בשימוש הראשון אני כאילו לא ישבתי מול מחשב
העניים לא עייפות, לא שורפות וצורבות
והראיה תקינה
חייבים לדעת הקרני האור הכחול פוגעות ברמה של ל"ע ניוון מקולרי
מי שרוצה יותר פרטים בשמחה
050-4123036
אתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה