התייעצות תופעה מוזרה בחשבון המים

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
מכירה משפחה שיש להם בריכה פרטית בבית, ובטעות גבו תשלום עבור מילוי הבריכה מהשכנים בבניין ולא מהם, השכן גילה עירנות (א"א להתעלם מתוספת של 1500 ש"ח בחשבון המים...)ופנה לעירייה שבדקו ועלו מיד על הטעות.

אהרן מ.

משתמש צעיר
דבר ראשון חשוב לבדוק האם היה לכם נזילה ותיקנו את זה
יש נזילות שקטות כמו ניאגרת שנוזלים לתוך האסלה שעד ששמים לב לזה לבד זה צורך מאות שקלים בחודש וכשכבר שמים לב לזה זאת אומרת שהמים באסלה מבעבעים) זה יכול להתקרב לאלף ויותר

ובקשר לסיפור של שהחליפו בין המונים של השכנים גם אני הייתי משלם את ההפרש היות ואין לי זמן לתביעות וכדו' אבל מבחינת התאגיד זה עוולה נוראית והיו צריכים לקחת את זה על חשבונם או לפחות לבוא לקראתכם אם זה היה סכום גדול שהצטבר לאורך תקופה
ואם יש לך זמן יכול להיות שמותר ואולי אפילו כדאי לתבוע את החברה, כמובן עם היתר מרב ללכת לערכאות

יוסיK

משתמש מקצוען
היה לי סיפור הפוך.
בעבר הרחוק כזוג צעיר עם חשבון סטנדרטי התחלנו לקבל חשבונות גבוהים, אחרי תקופה פניתי תאגיד המים שוב ושוב ללא הועיל עד שיום אחד עליתי על זה שחייבו אותי על מונה של השכנים - משפחה גדולה. [זה קרה אחרי שהחליפו מונים בבניין] פניתי לתאגיד ואחרי ממש מאבק הם זיכו אותי על ההפרשים, לעומת זאת את השכנים הם לא חייבו בתוספת, הם מבחינתם לא התנדבו לשלם ואני לא התנדבתי לשפוט אם זה בסדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה