דרוש מתכון תוספת ירק לארוחה

miriamyedv

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תירס קפוא להרתיח במלח עד שמתרכך הולך עם אורז
אדממה במלח גס

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
קישואים קוביות קטנות
גזר חתוך לקוביות
מטגנים בצל(אפשר מיד להוסיף את הקישואים)
מוסיפים קישואים וגזר
ומאדים הכל ביחד עד שרך
מוסיפים מלח לפי הטעם

זה תוספת שאני עושה הרבה

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הקולקציה שלי--
*שעועית ירוקה עדינה מוקפצת כמה דקות עם שום צ'ילי סויה ושומשום (זה לא הרך עם הרוטב, טעם שונה לגמרי קריספי כזה)
*פשטידת קישואים/ ירקות/ כרוב/ בצל/ בטטה..
*פלפל בכמה צבעים מוקפץ עם שום סויה וסילאן על אורז/ פירה
*כרובית בתנור עם שום סילאן וסויה או צ'ילי
*חומוס עם מושט חריף
*חומוס מתובל
*חומוס עם קוביות חצילים ברוטב אדום
*קישואים ברוטב אדום
*מוקפץ עם נודלס או אטריות אורז (יותר בריא)
*סלט עוף (חסה, שרי אפשר עוד ירקות, עם חזה מתובל מלמעלה) וליד זה תפו"א בתנור
לחילופין במקום עוף, קוביות סלמון במחבת ואפשר תפו"א מוקרם
* טורטיה או בצק שמכינים לבד ממולא ירקות, אפשר גם עם עוף/ בשר בפנים
*מרקים כל מיני..

יש מנות שאפשר לשדך להן ירקות כמו למשל דג או עוף בתנור לשים ירקות בתחתית התבנית
חוסך להכין עוד מנה..

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
היי,
מחפשת מתכונים לתוספת ירק לארוחות צהריים..
אצל ההורים שלי זה בד"כ אפונה\שעועית ברוטב אדום או צהוב.
הבעיה שבעלי לא אוהב את זה ואני מחפשת רעיונות חדשים...
(לפעמים אני מכינה סלט ירקות חיים.. זה פחות משתלב לי טוב בארוחה ומחפשת משהו מבושל\אפוי)
בלת"ק

שימי בתבנית:
כרוב לבן חתיכות
רצועות קישואים
רצועות גמבות
עיגולי חצילים
נבטים
בצל סגול/רגיל
ועוד ועוד....
תיבול:
שמן זית
פ.שחור גרוס
מלח גס/רגיל
(בולגרית-מוסיף המוןןן!)
ולתנור..........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה